مشاور املاک (آلاسکا) • راهنمای خرید خانه

6,197

مشاوران املاک در آلاسکا

Join Iranian Realtor

آمریکا از نظر وسعت چهارمین کشور جهان است و تعداد ساکنان، آن را به سومین کشور پرجمعیت دنیا تبدیل کرده ، این وسعت و تنوع فرهنگی کار را برای مهاجرانی که با رویای کار و زندگی بهتر به این کشور وارد می‌شوند دشوار می‌کند. اگر قصد زندگی در ایالات متحده آمریکا را دارید باید با مشخصات ایالت‌های مختلف آشنا شوید تا انتخاب بهتری داشته باشید. آلاسکا یکی از ایالت‌هایی است که به دلیل وسعت و ثروت زیاد گزینه خوبی برای زندگی کردن است و آشنایی با مشخصات جغرافیایی و شرایط خرید خانه در آن برای شما مفید است، اگر قصد خرید خانه و اقامت در آلاسکا را دارید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا آخر دنبال کنید.

درباره آلاسکا بیشتر بدانید

آلاسکا به دلیل وجود معادن غنی و نفت یک ایالت ثروتمند است که برای افرادی که ثابت کنند قصد اقامت دائم در آن را دارند مبلغی به عنوان چک نفت در نظر می‌گیرد که به صورت سالانه واریز می‌شود. این ایالت شرایط جغرافیایی ویژه‌ای دارد که آن را به یکی از سردترین نقاط جهان تبدیل کرده است، سیکل شب و روز هم در برخی نقاط این ایالت کمی متفاوت است که باعث شده ساکنان شرایط زندگی خاصی را تجربه کنند.

در طول زمستان سرمای برخی از نقاط آلاسکا به زیر 30 درجه سانتی‌گراد هم می‌رسد که باعث شده به تجهیزات گرمایشی خاص نیاز داشته باشد. پایتخت این ایالت شهر جونو است و جمعیتی نزدیک به 740 هزار نفر در آلاسکا ساکن هستند. رشته کوه‌های طولانی، یخچال‌های طبیعی و دریاچه‌های بسیاری در سراسر این ایالت وجود دارد که طبیعتی بکر و زیبا از آن ساخته است.

آمریکا در سال 1867 این منطقه را به قیمت قیمت 2/7 میلیون دلار از روسیه خریداری کرده و به عنوان یکی از آخرین ایالت‌ها به تقسیمات کشوری خود افزوده است. بیشتر ساکنان این منطقه سفید پوست و مسیحی هستند، سطح تحصیلات ساکنان آلاسکا از متوسط آمریکا بیشتر است و دانشگاه ایالتی آلاسکا در فیربنکس یک مرکز تحقیقاتی بسیار بزرگ دارد که در شمالگان بی‌نظیر است. در انکوریج هم دانشگاه دیگری قرار دارد که از اعتبار بالایی در سطح آمریکا و جهان برخوردار است.

مردم این منطقه به سلامتی خود اهمیت زیادی می‌دهند و اغلب ترجیح می‌دهند با پای پیاده به محل کار خود بروند. در فصول سال رفت‌وآمد به برخی از نقاط آلاسکا به سختی انجام می‌گیرد و به همین دلیل استفاده از اسنوموبیل در این منطقه مرسوم است. وسایل حمل و نقل مرسوم در آلاسکا مترو، تاکسی، اتوبوس و ماشین گلف فولکس واگن است. امکانات رفاهی و خدمات شهری این منطقه از آمریکا در سطح بالایی قرار دارد و مردمانی شاد دارد که از زیبایی‌های طبیعی آن لذت می‌برند. اگر قصد زندگی در این منطقه را دارید باید در مورد شرایط جغرافیایی شهرها مختلف تحقیق کنید چرا که باید بسنجید توانایی تطابق با محیط را دارید یا خیر.

خرید خانه در آلاسکا

قیمت خانه در شهرهای مختلف ایالت آلاسکا بر مبنای امکانات رفاهی، مصالح بکار رفته در ساختمان و شرایط ملک متفاوت است. مالیات در ایالت آلاسکا به نسبت پایین است و این شانس خانه‌دار شدن شما در این منطقه را افزایش می‌دهد.

در حال حاضر می‌توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت با ویژگی‌های فرهنگی، شرایط زندگی و حدود قیمت خانه در شهرهای مختلف آلاسکا آشنا شوید اما این اطلاعات برای خرید خانه و سرمایه گذاری کافی نیست. اگر مدتی در این منطقه زندگی کنید بهتر می‌توانید تصمیم‌گیری کنید. خرید خانه در آلاسکا معمولا سرمایه گذاری طولانی مدت است و در کوتاه مدت سود مادی ندارد اما برای تامین رفاه اعضای خانواده و حس تعلق  خاطر به کشور جدید بسیار مفید است.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

توجه داشته باشید طبق قوانین آمریکا خرید ملک در این کشور برای عموم مردم آزاد است و هر شخصی با یک ویزای دانشجویی و توریستی هم می‌تواند در این کشور خانه بخرد یا سرمایه گذاری کند پس اگر با خرید خانه قصد دریافت اقامت دائم آمریکا را دارید باید بگوییم راه خوبی را انتخاب نکرده‌اید و خرید خانه در آلاسکا تضمینی برای دریافت اقامت این کشور نخواهد بود.

چگونگی خرید خانه در آلاسکا

برای خرید خانه در آلاسکا بهتر است ابتدا شهر دلخواه خود را مشخص کنید، پیدا کردن شغل مناسب و درآمد ثابت برای ادامه زندگی شما در هر نقطه آمریکا بسیار مهم است، پس از آنکه اطمینان حاصل کردید که در آن منطقه می‌توانید کار مناسبی پیدا کنید باید محله‌های مختلف شهر را بررسی کنید تا ببینید کدام از نظر امکانات رفاهی مناسب است و با بودجه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید آنجا خانه بخرید.

کار انتقال سند در چند روز انجام می‌شود فقط کافی است به یک دفتر اسناد رسمی قانونی در آلاسکا مراجعه کنید. فراموش نکنید کارت شناسایی معتبر عکس دار و مدارک مورد نیاز را از قبل آماده کنید تا کارها زودتر پیش برود. افرادی که برای خرید خانه از وام بانکی استفاده می‌کنند باید بدانند مراحل انتقال سند آن‌ها کمی طولانی‌تر بوده و گاهی تا 1 ماه طول می‌کشد. در نهایت در همه ایالت‌های آمریکا برای انتقال سند موظف هستید مالیات و سایر وجوه قانونی تعیین شده از مراجع دارای صلاحیت را پرداخت کنید.

هزینه اجاره و خرید ملک در آلاسکا

آلاسکا یک ایالت ثروتمند است که متوسط سطح درآمد مردم آن نسبت به سایر نقاط آمریکا کمی بالاتر است. هزینه زندگی و خرید ملک در این منطقه متناسب با سطح درآمدها است و  مشاور املاک ایرانی در آمریکا به صورت دقیق می‌تواند قیمت هر متر مربع ملک در هر منطقه را به شما اطلاع دهد. هزینه اجاره ملک یک خوابه در داخل شهرهای ایالت آلاسکا چیز در حدود 1000 تا 1200 دلار است و اگر در حومه شهرهای بزرگ یک آپارتمان یک خوابه اجاره کنید باید به طور متوسط 600 تا 900 دلار اجاره پرداخت کنید.

هزینه اجاره یک آپارتمان بزرگ سه خوابه در مرکز شهرهای آلاسکا 1800 تا 3500 دلار و هزینه همین آپارتمان در اطراف شهرها و شهرک‌ها 1300 تا 1800 دلار است.

قیمت هر متر مربع خانه در شهرهای آلاسکا چیزی بین 2000 تا 4000 دلار است. این نرخ بسته به شرایط اقتصادی و سیاسی تغییر می‌کند و هنگامی که این مطلب را مطالعه می‌کنید ممکن است کمی با قیمت‌های زمان نگارش مطلب متفاوت باشد.

مشاور املاک ایرانی در آلاسکا

بهترین مشاور املاک آلاسکا را با یک جستجوی ساده می‌توانید پیدا کنید، معمولا ساکنان شهرها بهترین راهنما در این خصوص هستند، مشاوران املاک خوب پر انگیزه و پیگیرند و به منابع اطلاعاتی خوبی دسترسی دارند.

Jigar - Persian Dating App

خرید خانه خوب با قیمت مناسب تخصص مشاور املاک ایرانی است که می‌توان مراحل خرید خانه شما را سرعت ببخشد و خیال شما را از یافتن خانه رویایی‌تان راحت کند. مشاوران املاک باید از سوی مقامات ایالتی مجوز فعالیت دریافت کنند و برای دستیابی به این هدف صلاحیت‌شان احراز می‌شود پس با خیال راحت می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید و با پرداخت مبلغی منصفانه از گنجینه تخصص و تجربه آن‌ها استفاده کنید.

مشاوری را انتخاب کنید که توانسته‌اید ارتباط خوبی با او برقرار کنید و تمام نیازهای خود را به راحتی با او مطرح کنید. فراموش نکنید تصمیم نهایی با شما است پس سعی کنید همه جوانب کار را بسنجید تا انتخاب خوبی داشته باشید.

بهترین شهرهای آلاسکا برای زندگی

آلاسکا یک ایالت بسیار پهناور است که از بسیاری کشورهای اروپایی بزرگتر است پس یافتن محل خوبی برای زندگی در آن سخت است و باید قبل از هر کاری بهترین شهرهای آلاسکا برای زندگی را بشناسید.

در اینجا شما را با بهترین شهرهای آلاسکا برای زندگی که شاید یکی از انتخاب‌های شما هم باشند آشنا می‌کنیم.

جونو

مرکز ایالت آلاسکا است که به کانادا، ایالت بریتیش کلمبیا بسیار نزدیک است و مرز مشترک دارد. در سال 1880 در این منطقه طلا پیدا شد و هسته اولیه ساکنان شهر را جویندگان طلا تشکیل می‌دادند. این شهر مرکز ایالت است اما راه‌های ارتباطی زیادی با سایر ایالت‌های آمریکا ندارد. نرخ جرم و جنایت در این منطقه بسیار پایین است و محیطی آرام، زیبا و طبیعی برای زندگی دارد. اغلب ساکنان منطقه شناخت خوبی از یکدیگر دارند و موقعیت‌های شغلی زیادی هم در منطقه وجود دارد.

فربنکس

این شهر به دلیل وجود دانشگاهش به شهرت رسیده و بسیاری از علاقه‌مندان ادامه تحصیل در این منطقه زندگی می‌کنند. ساکنان این منطقه به 50 هزار نفر می‌رسد و مثل جونو هسته اولیه ساکنان را جویندگان طلا تشکیل داده‌اند. این شهر بعدها رشد پیدا کرده امکانات رفاهی خوبی در کنار دانشگاه شکل گرفته است. برخی دانشجویان ایرانی هم در دانشگاه فربنکس تحصیل کرده‌اند.

نوم

در غرب آلاسکا قرار دارد و سال‌ها است که به عنوان یکی از شهرهای مهم این ایالت شناخته می‌شود. ساکنان آن حدود 5 هزار نفر هستند که با آرامش در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. مناظر طبیعی زیبا و امنیت بالا از جاذبه‌های زندگی در این شهر است.

انکوریج

انکوریج بزرگ‌ترین شهر آلاسکا است که حول یک ایستگاه راه آهن شکل گرفت و توسعه پیدا کرد. دلیل رشد و توسعه این شهر وجود منابع نفت و گاز است که آن را به یک منطقه صنعتی تبدیل کرده و موقعیت‌های شغلی زیادی دارد. مردم از سراسر آمریکا برای مشاهده زیبایی‌های طبیعی به این منطقه سفر می‌کنند و صنعت توریسم پیشرفته‌ای هم دارد. دانشگاه، فرودگاه بین الملل، بیمارستان، مرکز ترانزیت و موزه تاریخ و هنر مراکز اصلی شهر به شمار می‌آیند.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید