مشاور املاک (کنتیکت) • راهنمای خرید خانه

4,533

مشاوران املاک در کنتیکت

Join Iranian Realtor

آمریکا از نظر اغلب مردم جهان سرزمین فرصت‌ها است، در شرایطی که موانع زیادی بر سر راه پیشرفت افراد تحصیل کرده و مستعد کشورهای در حال توسعه وجود دارد، آمریکا سرزمین رویایی است که همه در آن فرصت موفقیت دارند. این امر باعث شده بسیاری با هدف کار و زندگی بهتر به این کشور مهاجرت کنند. جامعه ایرانیان آمریکا با وجودی که کوچک است اما با موفقیت‌های بزرگ خود شناخته می‌شود. آمریکا 50 ایالت دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را برای زندگی دارند که برای سکونت در آن‌ها باید با این مشخصات آشنا شوید. کنتیکت یکی از این ایالت‌ها است که با وجودی که کوچک است تراکم جمعیت بالایی دارد و برای کار و زندگی یک گزینه مناسب به شمار می‌رود. اگر قصد خرید یا اجاره ملک در این ایالت را دارید باید از شرایط فرهنگی و اقتصادی آن اطلاعات بیشتری داشته باشید. در این مطلب هر آنچه به آن نیاز دارید را یکجا جمع آوری کرده‌ایم.

آشنایی بیشتر با کنتیکت

کنتیکت یکی از ثروتمندترین ایالت‌های آمریکا است که البته توزیع ثروت در آن چندان متوازن نیست، چرا که درصد کوچکی از ثروتمندان منابع زیادی از این ایالت را در اختیار دارند. کنتیکت بیش از هر جای دیگری در آمریکا میلیونر دارد. این ایالت در صنعت، توسعه تجارت‌ها مالی و بیمه پیشرفت‌های خوبی داشته و به همین دلیل یکی از ایالت‌های مولد آمریکا به شمار می‌آید. وجود دانشگاه ییل و دانشگاه بزرگ کنتیکت که از امکانات آموزشی و رفاهی خوبی برخوردار هستند، سبب شده بسیاری از دانشجویان بین المللی در این ایالت ساکن شوند و از امکانات رفاهی و تحصیلی آن بهره ببرند. یکی از کارهای مشاور املاک در این ایالت یافتن خانه‌های دانشجویی مناسب و ارزان قیمت برای این افراد است.

این منطقه آب و هوای قاره‌ای مرطوب دارد که زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم برای آن به ارمغان می‌آورد. ثروت‌های موجود در این ایالت باعث شده تفریح‌گاه‌های بسیار زیبا و سیستم حمل و نقل عمومی مدرن در سراسر کنتیکت راه اندازی شود. وجود جنگل، ساحل و کوهستان‌های زیبا امکان تفریحات بسیاری را برای ساکنان این منطقه فراهم آورده است. سیر و سفر در طبیعت و مشاهده زیبایی‌های طبیعی یکی از امکاناتی است که ساکنان این منطقه هر زمان که بخواهند در اختیار دارند.

اغلب مردم این منطقه به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و دین مسیحیت در آن بیشترین پیروان را نسبت به سایر مذاهب دارد. کنتیکت یکی از ایالت‌های ساحلی آمریکا به شمار می‌آید و شهرهای ساحلی آن هر ساله توریست‌های زیادی را به خود جذب می‌کنند. اگر قصد سکونت در این ایالت را دارید باید بدانید این امکان برای شما وجود دارد که در ادارات، مشاغل خدماتی و صنایع متمرکز در این منطقه مشغول کار شوید.

خرید خانه در کنتیکت

تنوع خانه در ایالت کنتیکت بسیار بالا است، در این منطقه هم خانه‌های ویلایی بسیار مدرن و گران‌قیمت یافت می‌شود و هم می‌توانید در آپارتمان‌های مناطق مرکزی شهرها اقامت کنید. طبق قانون هر فردی در آمریکا می‌تواند صاحب خانه شود و شما با ویزای دانشجویی و توریستی هم می‌توانید در کنتیکت خانه بخرید.

فراموش نکنید که خرید خانه تضمینی برای دریافت اقامت دائم آمریکا نیست و طبق قانون اجازه دریافت اقامت از طریق ملک صادر نشده است، بنابراین با این هدف در کنتیکت خانه نخرید.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که خرید خانه معمولا به صورت قانونی کمتر از یک ماه به انجام می‌رسد، مگر اینکه وام دریافت کرده باشید که مراحل خرید خانه را کمی طولانی‌تر می‌کند.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

آمریکایی‌ها  خرید ملک را  به شکل سرمایه گذاری نگاه نمی‌کنند، بلکه بیشتر راهکاری است که برای تامین محل سکونت و جمع شدن اعضای خانواده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همان‌طور که مشاور املاک کالیفرنیا بهترین گزینه برای یافتن خانه رویایی شما در کالیفرنیا است در کنتیکت هم بهتر است برای خرید خانه به مشاوران املاک مراجعه کنید.

به دلیل ثروتمند بودن کنتیکت امکانات رفاهی در این ایالت در سطح مطلوبی قرار دارد، نظام آموزشی و مدارس پیشرفته هستند اما توزیع آن‌ها یکسان نیست پس اگر قصد خرید خانه در این منطقه را دارید حتما در مورد محله‌ها و شهرهای مختلف تحقیق کنید. مشاور املاک کلرادو همه چیز را در مورد قیمت و شرایط خرید ملک در کلرادو می‌دانند، مشاوران املاک کنتیکت هم اطلاعاتی دارند که ممکن است مردم عادی از آن‌ها بی‌اطلاع باشند به همین دلیل خوب است از نظرات کارشناسی مشاوران استفاده کنید.

چگونگی خرید خانه در کنتیکت

توصیه کلی این است که اگر قبلا در کنتیکت زندگی نکرده‌اید برای خرید خانه عجله نکنید، می‌توانید یک خانه اجاره کنید و پس از اینکه شناخت کافی از منطقه به دست آوردید برای خرید خانه اقدام کنید.

مراحل خرید خانه در ایالت‌های مختلف آمریکا بسیار مشابه یکدیگر است و چیزی که مشاور املاک ساکرامنتو به شما می‌گوید با کنتیکت تفاوت بسیاری ندارد اما برخی قوانینی ایالتی هم هست که خوب است که قبل از خرید خانه در مورد آن‌ها تحقیق کنید.

سایت‌های اینترنتی متنوعی به زبان انگلیسی و فارسی وجود دارد که در آن می‌توانید خانه‌هایی که برای فروش گذاشته شده را به همراه عکس مشاهده کنید، البته این‌ها مرجع کاملی نیستند. بهتر است از طریق سایت‌ها اطلاعات کلی در مورد امکانات محله‌ها و حدود قیمت‌ها را به دست آورید و برای خرید خانه از طریق مشاوران املاک و جستجوی میدانی اقدام کنید.

بودجه دقیقی که برای خانه در نظر گرفتید را مشخص کنید، با خودتان و مشاور صادق باشید تا سریع‌تر بتوانید به نتیجه برسید. روی یک کاغذ انتظارات خود از خانه جدید و خط قرمزهایتان را مشخص کنید تا کار خرید خانه سریع‌تر پیش برود. سپس محله‌های مختلف را بررسی کنید و برمبنای بودجه‌ای که در اختیار دارید بهترین را انتخاب کنید.

حال وقت جستجو فرا رسیده است، با مشاور خود خانه‌های مختلف را ببینید و این روند را ادامه دهید تا خانه رویایی‌تان را پیدا کنید. توصیه مشاور املاک کالاباساس که در کنتیکت هم کاربرد دارد این است که هیچگاه برای خرید خانه عجله نکنید، این یک کالای ارزشمند است که برای سال‌ها باقی می‌ماند، پس چیزی را انتخاب کنید که از داشتنش لذت می‌برید. پس از توافق کافی است با مدارک مورد نیاز مثل کارت شناسایی عکس دار به یک دفتر اسناد رسمی مراجعه کنید، پس از پرداخت مالیات و مبالغی که قانون تعیین کرده ملک به صورت رسمی به نام شما ثبت می‌شود.

هزینه‌های خرید و اجاره ملک در کنتیکت

Jigar - Persian Dating App

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بر مبنای شرایط روز به صورت دقیق می‌توانند هزینه خرید و اجاره ملک در شهرها و محله‌های مختلف کنتیکت را به شما اعلام کنند. بسته به متراژ ساختمان، مصالح بکار رفته در بنا، امکانات محله و درخواست مالک، قیمت‌ها متغیر هستند. هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مراکز شهری کنتیکت بین 900 تا 1500 دلار است. در اطراف شهرها می‌توانید با قیمت پایین‌تر حدود 800 تا 1200 دلار خانه یک خوابه را اجاره کنید.

خانه‌های بزرگ‌تر سه خوابه در مرکز شهر با قیمت 1400 تا 2200 دلار اجاره داده می‌شوند و در حاشیه شهرها با 1500 تا 1800 دلار می‌توانید خانه سه خوابه اجاره کنید.

قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در مرکز شهر 1000 تا 1400 دلار است و در اطراف شهر هر متر مربع واحد مسکونی را می‌توانید به قیمت 700 تا 1100 دلار بخرید.

مشاور املاک گندیل و کنتیکت تاکید دارند که قیمت‌ها به صورت پیوسته تغییر می‌کنند و هنگامی که این مطلب را می‌خوانید ممکن است شرایط کمی متفاوت باشد، پس پیش از تصمیم‌گیری قیمت‌ها را استعلام کنید.

مشاوران املاک ایرانی در کنتیکت

بهترین مشاور املاک کنتیکت را می‌توانید با جستجو در اینترنت، تبلیغات محیطی و مشورت با ساکنان شهر پیدا کنید. یافتن یک مشاور خوب کار جستجوی خانه را سرعت بخشیده و کمک می‌کند خانه‌های باکیفیت‌تری را خریداری کنید. بهتر است به سراغ مشاوران فارسی زبان بروید که ارتباط برقرار کردن با آن‌ها ساده‌تر بوده و راحت‌تر می‌توانید نیازهای خود را با ایشان در میان بگذارید.

همان‌طور که در مطلب مشاور املاک نیویورک توضیح دادیم، هنگام انتخاب مشاور به سن و جنسیت افراد توجه نکنید. آنچه مهم است پشتکار، پیگیر بودن و دلسوزی مشاوران شما است. یک مشاور متخصص موردهای مختلفی را به شما معرفی می‌کند، شنونده و مذاکره‌گر خوبی است تا بتواند شرایطی را فراهم آورد که فروشنده و خریدار هر دو از مبادله راضی باشند. خرید خانه در آمریکا باید به صورت قانونی و پس از طی مراحل رسمی انجام شود، کمک گرفتن از مشاوران کاربلد به شما کمک می‌کند این روال قانونی را سریع‌تر پشت سر بگذارید.

بهترین شهرهای کنتیکت برای زندگی

در کنتیکت شهرهای کوچک و بزرگ مختلفی وجود دارد که از نظر شرایط زندگی و امکانات متفاوت هستند. برای اینکه زندگی خوب و باکیفیتی را در این ایالت تجربه کنید لازم است با بهترین شهرهای کنتیکت برای زندگی آشنا شوید.

مشاور املاک ماساچوست به تمام محله‌های و شهرهای ایالت محل فعالیت خود اشراف دارند شما هم باید سعی کنید اطلاعات خود را در این مورد افزایش دهید و همچنین از کمک مشاوران خوب استفاده کنید.

همچنان که مشاور املاک آرکانزاس تاکید می‌کنند، هنگام خرید خانه علاوه بر شرایط بنا و استحکام آن موقعیت جغرافیایی و محل استقرار آن هم باید مورد بررسی قرار گیرد.

هارتفورد

پایتخت ایالت است و به لحاظ سیاسی و اقتصادی اهمیت زیادی دارد. این شهر حدود 125 هزار نفر جمعیت دارد و در ایالت از لحاظ جمعیت در رتبه دوم قرار گرفته است. هارتفورد پایتخت بیمه جهان است و دفاتر اصلی بسیاری از شرکت‌های بین المللی بیمه در آن مستقر شده. کارکنان این شرکت‌ها در شهری با امکانات رفاهی مطلوب زندگی می‌کنند و نظم و نظافت از ویژگی‌های شناخته شده محیط شهری این منطقه است. این شهر یکی از قدیمی‌ترین شهرهای آمریکا بوده که بیش از 400 سال است مردم در آن سکونت دارند. در هارتفورد یک دانشگاه بزرگ هم قرار دارد که مرکز علمی و فرهنگی به شمار می‌آید.

بریجپورت

بزرگترین و پر جمعیت‌ترین شهر ایالت است که در سراسر آن رستوران‌ها، مراکز خرید و امکانات رفاهی مطلوبی قرار دارد. در بریجپورت ایرانی‌های زیادی ساکن نیستند. امکانات تحصیلی و شغلی شهر در سطح مطلوبی قرار دارد، اگر قصد خرید خانه در این شهر را دارید حتما در مورد محله‌های مختلف آن بیشتر تحقیق کنید.

نیوهیون

یکی از شهرهای بزرگ ایالت کنتیکت به شمار می‌آید که در کنار خلیج لانگ آیلند قرار گرفته است. از آنجا که یک شهر صنعتی شناخته می‌شود، معمولا موقعیت‌های شغلی متعددی در آن وجود دارد. دانشگاه معروف و جهانی ییل در این شهر قرار دارد و به همین دلیل محیطی فرهنگی و دانشجویی دارد. مدارس بسیار مشهور و قدیمی زیادی هم در این شهر قرار دارد که امکانات رفاهی و آموزشی شهر را افزایش داده است. سواحل این ایالت بسیار زیبا است و از مراکز تفریحی مورد علاقه مردم شهر به هستند.

ایالت کنتیکت از نظر مساحت چندان بزرگ نیست اما به دلیل وجود ثروتمندان و خانواده‌های مشهوری مثل جورج دبلیو بوش در سراسر آمریکا به شهرت رسیده است. این منطقه از نظر اقتصادی پیشرفت زیادی داشته و امید به زندگی ساکنان آن از متوسط آمریکا بیشتر است. فراموش نکنید طبق تحقیقات انجام شده این ایالت یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی بانوان در آمریکا به شمار می‌آید که امنیت بالا و امکانات رفاهی مطلوب سبب این انتخاب شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید