مشاور املاک (دلاور) • راهنمای خرید خانه

3,970

مشاوران املاک در دلاور

Join Iranian Realtor

آمریکا یکی از کشورهای پیشرفته جهان است اما توزیع امکانات رفاهی و تحصیلی در سراسر آن یکسان نیست، پس اگر قصد مهاجرت به آمریکا و زندگی در آنجا را دارید پیش از هر کاری باید روی جغرافیای آن مسلط شوید و مشخصات اصلی 50 ایالت آمریکا را بشناسید. دلاور یکی از ایالت‌های ساحلی آمریکا است که برای کار و زندگی امکانات مناسبی دارد. اگر قصد اقامت و خرید خانه در این ایالت را دارید توصیه ما به شما این است که مطلبی که مشغول مطالعه آن هستید را تا آخر دنبال کنید.

معرفی ایالت دلاور

دلاور از ایالت‌های شمال شرقی آمریکا است که مرکز آن شهر دوور است و به اولین ایالت شهرت دارد. آب و هوای این منطقه معتدل اقیانوسی بوده و نیمه‌ گرمسیری و مرطوب است. تغییر دمایی در سراسر این ناحیه زیاد است و در برخی از مناطق آن گاهی بارش برف در زمستان هم مشاهده می‌شود که چیز چندان متداولی در این آب ‌و هوا نیست.

گیاهان متنوع زیادی در سراسر این ایالت رشد می‌کنند که خود را به شکل جنگل‌های زیبای ساحل شمال شرقی و جنگل‌های بلوط نمایان کرده‌اند. از نظر اقتصادی این ایالت تولید ناخالص بالایی دارد و بسیاری از واحدهای تولید، صنعتی و اداری در آن مشغول فعالیت هستند. کارخانه مشهور و شناخته شده مواد شیمیایی دوپانت در این ایالت قرار دارد. در این منطقه انواع محصولات کشاورزی و دامداری مثل ماکیان، فرآورده‌های لبنی، دانه سویا و تولیدات گلخانه‌ای کشت می‌شود. سیستم حمل و نقل عمومی زیر نظر مدیریت ایالت رشد و توسعه خوبی را تجربه کرده است. این ایالت از طریق جاده 95 به سراسر آمریکا متصل شده، خطوط راه‌ آهن، کشتیرانی و خطوط هوایی از دیگر راه‌های ارتباطی دلاور با سراسر آمریکا و جهان است.

همچنان که مشاور املاک آریزونا در ایالت خود تاکید دارد، در دلاور هم شهرها از نظر وسعت و امکانات رفاهی شرایط یکسانی ندارد، پس اگر قصد اقامت در این ایالت را دارید خوب است ابتدا مدتی در این منطقه در یک ملک استیجاری ساکن شوید و پس از اینکه شناخت کافی به دست آوردید برای خرید ملک اقدام کنید.

نزدیک 70 درصد ساکنان این منطقه سفید پوست هستند و پس از آن سیاه‌پوستان، آسیایی‌ها و سرخ پوستان بومی آمریکا ساکنان اصلی این منطقه را تشکیل می‌دهند. این ایالت تراکم جمعیت بالایی دارد و از این نظر رتبه هفتم را در بین ایالت‌های آمریکا از آن خود کرده است. این ایالت تا سال‌ها طرفدار برده داری بود و مقابل لغو قانون آن مقاومت می‌کرد اما بالاخره مجبور به پذیرش آن شد و در حال حاضر مردم از نژادها و فرهنگ‌های مختلف در آن کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

خرید خانه در دلاور

قوانین خرید خانه در دلاور تا حدود زیادی از قوانین سراسر آمریکا تبعیت می‌کند اما در موارد معدودی تحت تاثیر قوانین ایالتی است که هنگام خرید خانه باید آن‌ها را به دقت مطالعه کنید. برای خرید خانه در دلاور اولین گام مشخص کردن مکان مناسب است شما با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید شهرها و محله‌های مختلف را از نظر امکانات رفاهی و آموزشی مقایسه کنید و متوسط نرخ قیمت‌ها را هم مشخص کنید.

همان‌طور که در کنتیکت مشاور املاک کنتیکت بهترین مرجع برای انتخاب خانه رویایی شما هستند در دلاور هم پیشنهاد ما این است که برای خرید بهترین خانه با مقرون به صرفه‌ترین قیمت از مشاوران املاک کمک بگیرید، چرا که آن‌ها به منابع اطلاعاتی محلی دسترسی دارند و می‌توانند موارد مختلفی از خانه‌هایی که برای فروش و اجاره گذاشته شده‌اند را به شما معرفی کنند، شرایط بازدید را برایتان فراهم کنند تا راحت‌تر تصمیم بگیرید.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

در مطلب مشاور املاک ارواین تاکید کردیم قبل از خرید خانه بودجه خود را مشخص کنید، اینجا هم پیشنهاد می‌کنیم این اصل را رعایت کنید. بودجه نهایی خود را مشخص کنید و اگر برای خرید خانه قصد گرفتن وام دارید شرایط و مقررات آن را مطالعه کنید تا تصمیم بهتری بگیرید. پس از آن می‌توانید سقف بودجه خود را مشخص کرده و بر آن اساس به جستجو برای یافتن خانه دلخواه خود بپردازید. خانه‌ها از نظر سطح امکانات رفاهی متنوع هستند، اگر می‌خواهید در یک محله خوب خانه بخرید اما بودجه کافی در اختیار ندارید توصیه ما به شما این است که به سراغ خانه‌هایی که نیاز به بازسازی دارند بروید هزینه خرید و بازسازی این خانه‌ها به مراتب ارزان‌تر از خرید خانه فول امکانات تمام می‌شود.

در دلاور فرهنگ شهرهای مختلف تفاوت زیادی با یکدیگر دارند به همین دلیل توصیه ما این است که به سراغ شهرهایی بروید که جمعیتی هر چند کوچک از ایرانیان در آن ساکن هستند و شما راحت‌تر می‌توانید با محیط آن ارتباط برقرار کنید.

چگونگی خرید خانه در دلاور

طبق قوانین ایالات متحده آمریکا هر شخصی با ویزای دانشجویی و توریستی در این کشور می‌تواند صاحب خانه شود، پس طبق قانون خرید خانه در دلاور برای شما امکان پذیر است اما باید هزینه مالیات و سایر وجوه قانونی که دولت که تعیین کرده را پرداخت کنید. خرید خانه هم تضمینی برای دریافت مجوز اقامت در این کشور نیست، پس اگر قصد شما از خرید خانه دریافت مجوز اقامت دائم آمریکا است توصیه می‌کنیم به سراغ راهکارهای دیگر که عملی‌تر هستند بروید.

مراحل خرید خانه در دلاور با آنچه مشاور املاک ساکرامنتو ‌می‌گوید یکسان است، ابتدا باید لیست انتظاراتی که از خانه آینده خود دارید را یادداشت کنید، سپس بر اساس بودجه و شرایط خانه دلخواه خود به جستجو بپردازید و خانه مناسب را در محله دلخواهتان پیدا کنید. اکنون وقت مذاکره با فروشنده است، مشاور املاک کالاباساس به عنوان یک حرفه‌ای بهترین گزینه است، در دلاور هم بهتر است از مشاورتان بخواهید که به عنوان واسط مراحل مذاکره با مالک را پیش ببرد تا به یک راه حل برد-برد برسید و هر دو نفر از معامله راضی باشید. در نهایت باید به یکی از دفاتر اسناد رسمی سراسر ایالت مراجعه کرده و ضمن ارائه مدارک لازم مثل کارت شناسایی عکس دار و پرداخت وجوه قانونی، خانه به نام شما ثبت می‌شود. مراحل کار معمولا سریع پیش می‌رود و در کمتر از 1 ما به نام شما خواهد شد، مگر اینکه با کمک وام خانه را خریداری کرده باشید که باعث می‌شود مراحل قانونی انتقال وجه کمی بیشتر طول بکشد.

هزینه خرید و اجاره ملک در دلاور

هزینه خرید و اجاره ملک در آمریکا متغیر است و زمانی که شما مشغول مطالعه این مطلب هستید ممکن است قیمت‌ها کمی تغییر کرده باشد، بنابراین همان‌طور که در کلرادو بهترین مرجع تعیین هزینه خرید و اجاره ملک مشاور املاک کلرادو است در دلاور هم توصیه ما این است که برای تعیین قیمت لحظه‌ای به سراغ مشاوران املاک بروید. ما در اینجا به متوسط هزینه خرید و اجاره ملک در دلاور اشاره می‌کنیم.

هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهرهای دلاور 900 تا 1200 دلار است، اگر به دنبال قیمت مناسب‌تر هستید در حاشیه شهرها می‌توانید با قیمت  750 تا 1100 دلار یک آپارتمان یک خوابه را اجاره کنید. هزینه اجاره آپارتمان بزرگ سه خوابه در مرکز شهر 1200 تا 1500 دلار است و هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در حاشیه شهرها  1200 تا 1600 دلار تمام می‌شود.

قیمت هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری دلاور 1600 تا 2100 دلار است و در اطراف شهرها می‌توانید با قیمت 1500 تا 2400 دلار هر متر مربع آپارتمان را اجاره کنید.

مشاور املاک فلوریدا و سایر ایالت‌های آمریکا تاکید دارند که هزینه خرید و اجاره ملک به عوامل مختلفی مثل مصالح بکار رفته در ساختمان، محله‌ای که قصد خرید خانه در آن را دارید و موارد متعدد دیگری بستگی دارد، به همین دلیل متغیر است.

Jigar - Persian Dating App

مشاوران املاک ایرانی در دلاور

بهترین مشاور املاک دلاور بسیار پیگیر هستند و فارغ از سن و تحصیلات با انگیزه بالا تلاش می‌کنند خانه دلخواه شما را هرچه سریع‌تر پیدا کنند. اگر قصد خرید خانه در دلاور را دارید توصیه ما به شما این است به سراغ مشاور املاک فارسی زبان بروید چرا که ارتباط برقرار کردن با ایشان بسیار ساده‌تر است و همچنین راحت‌تر می‌توانید انتظارات خود را در مورد خانه با آن‌ها در میان بگذارید.

یافتن بهترین مشاوران املاک کار چندان پیچیده‌ای نیست با نگاه کردن به تبلیغات سطح شهر و مشورت با ساکنان دلاور می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. حتما با مشاور خود صادق باشید تا سریع‌تر بتواند خانه مناسب را برای شما پیدا کند، مشاوران املاک برای اینکه مجوز فعالیت دریافت کنند باید مراحل مختلفی را سپری کرده باشند، بنابراین در کار خود متخصص هستند و شما می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید.

بهترین شهرهای دلاور برای زندگی

مشاور املاک ایرانی در آمریکا می‌توانند بهترین شهرهای دلاور برای زندگی را به شما معرفی کنند. شهرها از نظر محیط فرهنگی، شرایط شغلی و امکانات آموزشی در سطح یکسانی نیستند و برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید باید کمی در این مورد مطالعه کنید. ما در این مطلب نکات کلیدی در مورد شهرهای بزرگ ایالت دلاور را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا انتخاب بهتری داشته باشید. همان‌طور که مشاور املاک آرکانزاس تاکید می‌کند خوب و بد مشخصات و ملاک‌های نسبی هستند، آنچه برای شما یک مزیت است در نظر دیگری ممکن است نقطه ضعف باشد، بنابراین هنگام انتخاب شهر محل سکونت شرایط و مشخصات را با ملاک‌های شخصی خود بسنجید نه اظهار نظر دیگران.

دوور

مرکز ایالت دلاور شهر دوور است که بیش از 58 کیلومتر مربع مساحت دارد و یکی از شهرهای صنعتی منطقه به شمار می‌آید. این شهر از نظر سیاسی هم بسیار مهم است و به عنوان مرکز ایالت قوانین و مقررات محلی در آن تدوین می‌شوند.

دوور یک شهر تمیز است که ساکنان آن به دلیل جمعیت کم شناخت نسبتا خوبی از یکدیگر دارند، خیابان‌های ساکت و آرام و نرخ جرم و جنایت پایین از مهم‌ترین مزیت‌های این شهر برای زندگی به شمار می‌آید. این شهر تقریبا در وسط ایالت قرار دارد و اگرچه به ساحل نزدیک نیست اما آب‌وهوای معتدل و فضای زیبایی دارد.

ویلمینگتون

ویلمینگتون بزرگترین و مهم‌ترین شهر ایالت است که در نزدیکی رودخانه کریستینا قرار دارد. این ایالت بیش از 70 هزار نفر جمعیت دارد، یکی از مهم‌ترین مشکلات این منطقه وجود گروه‌های جنایتکار است که باعث شده در گذشته به خطرناک‌ترین شهر ایالت متحده مشهور شود. ویلمینگتون مهمترین مرکز تولید باروت آمریکا بود که شیمیدان مشهور آمریکایی ایلو در دوپونت که اصالتا فرانسوی بود آن را تولید می‌کرد. این شهر امکانات پزشکی و تجهیزات درمانی خوبی دارد، سه بیمارستان تخصصی بزرگ در این شهر مشغول فعالیت هستند. این شهر یک روزنامه محلی مشهور دارد و صنایع مختلفی در آن مشغول فعالیت هستند. اگر از عنوان خطرناک‌ترین شهر آمریکا ترسیده‌اید باید به شما بگوییم طی سال‌های اخیر شرایط شهر بهتر از گذشته شده و آرامش بیشتری در آن برقرار است.

دلاور یکی از ایالت‌های مشهور آمریکا است که امکانات آموزشی و رفاهی در سراسر آن به صورت گسترده توزیع شده است، اگر قصد زندگی در این منطقه را دارید، باید قبل از هر چیز اطلاعات کاملی در خصوص محله‌های مختلف شهر به دست آورید. در نهایت توصیه ما به شما این است از کمک مشاوران املاک کاربلد استفاده کنید تا بهتر بتوانید تصمیم‌گیری کنید. تعداد ایرانیان ساکن این منطقه بسیار محدود است و اگر دوست دارید در محیطی که به فرهنگ ایرانی نزدیک است زندگی کنید دلاور بهترین گزینه برای شما نیست اما اگر به دنبال ثبات شغلی و درآمدزایی هستید شاید این ایالت برای شما مناسب باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید