مشاور املاک (دلاور) • راهنمای خرید خانه

4,017

مشاوران املاک در دلاور

Join Iranian Realtor

آمریکا یکی از کشورهای پیشرفته جهان است اما توزیع امکانات رفاهی و تحصیلی در سراسر آن یکسان نیست، پس اگر قصد مهاجرت به آمریکا و زندگی در آنجا را دارید پیش از هر کاری باید روی جغرافیای آن مسلط شوید و مشخصات اصلی 50 ایالت آمریکا را بشناسید. دلاور یکی از ایالت‌های ساحلی آمریکا است که برای کار و زندگی امکانات مناسبی دارد. اگر قصد اقامت و خرید خانه در این ایالت را دارید توصیه ما به شما این است که مطلبی که مشغول مطالعه آن هستید را تا آخر دنبال کنید.

معرفی ایالت دلاور

دلاور از ایالت‌های شمال شرقی آمریکا است که مرکز آن شهر دوور است و به اولین ایالت شهرت دارد. آب و هوای این منطقه معتدل اقیانوسی بوده و نیمه‌ گرمسیری و مرطوب است. تغییر دمایی در سراسر این ناحیه زیاد است و در برخی از مناطق آن گاهی بارش برف در زمستان هم مشاهده می‌شود که چیز چندان متداولی در این آب ‌و هوا نیست.

گیاهان متنوع زیادی در سراسر این ایالت رشد می‌کنند که خود را به شکل جنگل‌های زیبای ساحل شمال شرقی و جنگل‌های بلوط نمایان کرده‌اند. از نظر اقتصادی این ایالت تولید ناخالص بالایی دارد و بسیاری از واحدهای تولید، صنعتی و اداری در آن مشغول فعالیت هستند. کارخانه مشهور و شناخته شده مواد شیمیایی دوپانت در این ایالت قرار دارد. در این منطقه انواع محصولات کشاورزی و دامداری مثل ماکیان، فرآورده‌های لبنی، دانه سویا و تولیدات گلخانه‌ای کشت می‌شود. سیستم حمل و نقل عمومی زیر نظر مدیریت ایالت رشد و توسعه خوبی را تجربه کرده است. این ایالت از طریق جاده 95 به سراسر آمریکا متصل شده، خطوط راه‌ آهن، کشتیرانی و خطوط هوایی از دیگر راه‌های ارتباطی دلاور با سراسر آمریکا و جهان است.

نزدیک 70 درصد ساکنان این منطقه سفید پوست هستند و پس از آن سیاه‌پوستان، آسیایی‌ها و سرخ پوستان بومی آمریکا ساکنان اصلی این منطقه را تشکیل می‌دهند. این ایالت تراکم جمعیت بالایی دارد و از این نظر رتبه هفتم را در بین ایالت‌های آمریکا از آن خود کرده است. این ایالت تا سال‌ها طرفدار برده داری بود و مقابل لغو قانون آن مقاومت می‌کرد اما بالاخره مجبور به پذیرش آن شد و در حال حاضر مردم از نژادها و فرهنگ‌های مختلف در آن کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

خرید خانه در دلاور

قوانین خرید خانه در دلاور تا حدود زیادی از قوانین سراسر آمریکا تبعیت می‌کند اما در موارد معدودی تحت تاثیر قوانین ایالتی است که هنگام خرید خانه باید آن‌ها را به دقت مطالعه کنید. برای خرید خانه در دلاور اولین گام مشخص کردن مکان مناسب است شما با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید شهرها و محله‌های مختلف را از نظر امکانات رفاهی و آموزشی مقایسه کنید و متوسط نرخ قیمت‌ها را هم مشخص کنید.

در دلاور فرهنگ شهرهای مختلف تفاوت زیادی با یکدیگر دارند به همین دلیل توصیه ما این است که به سراغ شهرهایی بروید که جمعیتی هر چند کوچک از ایرانیان در آن ساکن هستند و شما راحت‌تر می‌توانید با محیط آن ارتباط برقرار کنید.

چگونگی خرید خانه در دلاور

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

طبق قوانین ایالات متحده آمریکا هر شخصی با ویزای دانشجویی و توریستی در این کشور می‌تواند صاحب خانه شود، پس طبق قانون خرید خانه در دلاور برای شما امکان پذیر است اما باید هزینه مالیات و سایر وجوه قانونی که دولت که تعیین کرده را پرداخت کنید. خرید خانه هم تضمینی برای دریافت مجوز اقامت در این کشور نیست، پس اگر قصد شما از خرید خانه دریافت مجوز اقامت دائم آمریکا است توصیه می‌کنیم به سراغ راهکارهای دیگر که عملی‌تر هستند بروید.

هزینه خرید و اجاره ملک در دلاور

هزینه خرید و اجاره ملک در آمریکا متغیر است و زمانی که شما مشغول مطالعه این مطلب هستید ممکن است قیمت‌ها کمی تغییر کرده باشد، بنابراین همان‌طور که در کلرادو بهترین مرجع تعیین هزینه خرید و اجاره ملک مشاور املاک کلرادو است در دلاور هم توصیه ما این است که برای تعیین قیمت لحظه‌ای به سراغ مشاوران املاک بروید. ما در اینجا به متوسط هزینه خرید و اجاره ملک در دلاور اشاره می‌کنیم.

هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهرهای دلاور 900 تا 1200 دلار است، اگر به دنبال قیمت مناسب‌تر هستید در حاشیه شهرها می‌توانید با قیمت  750 تا 1100 دلار یک آپارتمان یک خوابه را اجاره کنید. هزینه اجاره آپارتمان بزرگ سه خوابه در مرکز شهر 1200 تا 1500 دلار است و هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در حاشیه شهرها  1200 تا 1600 دلار تمام می‌شود.

قیمت هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری دلاور 1600 تا 2100 دلار است و در اطراف شهرها می‌توانید با قیمت 1500 تا 2400 دلار هر متر مربع آپارتمان را اجاره کنید.

مشاوران املاک ایرانی در دلاور

بهترین مشاور املاک دلاور بسیار پیگیر هستند و فارغ از سن و تحصیلات با انگیزه بالا تلاش می‌کنند خانه دلخواه شما را هرچه سریع‌تر پیدا کنند. اگر قصد خرید خانه در دلاور را دارید توصیه ما به شما این است به سراغ مشاور املاک فارسی زبان بروید چرا که ارتباط برقرار کردن با ایشان بسیار ساده‌تر است و همچنین راحت‌تر می‌توانید انتظارات خود را در مورد خانه با آن‌ها در میان بگذارید.

یافتن بهترین مشاوران املاک کار چندان پیچیده‌ای نیست با نگاه کردن به تبلیغات سطح شهر و مشورت با ساکنان دلاور می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. حتما با مشاور خود صادق باشید تا سریع‌تر بتواند خانه مناسب را برای شما پیدا کند، مشاوران املاک برای اینکه مجوز فعالیت دریافت کنند باید مراحل مختلفی را سپری کرده باشند، بنابراین در کار خود متخصص هستند و شما می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید.

بهترین شهرهای دلاور برای زندگی

دوور

Jigar - Persian Dating App

مرکز ایالت دلاور شهر دوور است که بیش از 58 کیلومتر مربع مساحت دارد و یکی از شهرهای صنعتی منطقه به شمار می‌آید. این شهر از نظر سیاسی هم بسیار مهم است و به عنوان مرکز ایالت قوانین و مقررات محلی در آن تدوین می‌شوند.

دوور یک شهر تمیز است که ساکنان آن به دلیل جمعیت کم شناخت نسبتا خوبی از یکدیگر دارند، خیابان‌های ساکت و آرام و نرخ جرم و جنایت پایین از مهم‌ترین مزیت‌های این شهر برای زندگی به شمار می‌آید. این شهر تقریبا در وسط ایالت قرار دارد و اگرچه به ساحل نزدیک نیست اما آب‌وهوای معتدل و فضای زیبایی دارد.

ویلمینگتون

ویلمینگتون بزرگترین و مهم‌ترین شهر ایالت است که در نزدیکی رودخانه کریستینا قرار دارد. این ایالت بیش از 70 هزار نفر جمعیت دارد، یکی از مهم‌ترین مشکلات این منطقه وجود گروه‌های جنایتکار است که باعث شده در گذشته به خطرناک‌ترین شهر ایالت متحده مشهور شود. ویلمینگتون مهمترین مرکز تولید باروت آمریکا بود که شیمیدان مشهور آمریکایی ایلو در دوپونت که اصالتا فرانسوی بود آن را تولید می‌کرد. این شهر امکانات پزشکی و تجهیزات درمانی خوبی دارد، سه بیمارستان تخصصی بزرگ در این شهر مشغول فعالیت هستند. این شهر یک روزنامه محلی مشهور دارد و صنایع مختلفی در آن مشغول فعالیت هستند. اگر از عنوان خطرناک‌ترین شهر آمریکا ترسیده‌اید باید به شما بگوییم طی سال‌های اخیر شرایط شهر بهتر از گذشته شده و آرامش بیشتری در آن برقرار است.

دلاور یکی از ایالت‌های مشهور آمریکا است که امکانات آموزشی و رفاهی در سراسر آن به صورت گسترده توزیع شده است، اگر قصد زندگی در این منطقه را دارید، باید قبل از هر چیز اطلاعات کاملی در خصوص محله‌های مختلف شهر به دست آورید. در نهایت توصیه ما به شما این است از کمک مشاوران املاک کاربلد استفاده کنید تا بهتر بتوانید تصمیم‌گیری کنید. تعداد ایرانیان ساکن این منطقه بسیار محدود است و اگر دوست دارید در محیطی که به فرهنگ ایرانی نزدیک است زندگی کنید دلاور بهترین گزینه برای شما نیست اما اگر به دنبال ثبات شغلی و درآمدزایی هستید شاید این ایالت برای شما مناسب باشد.

 

EXT LINKS:

?Why Join Delaware Realtors

ممکن است شما دوست داشته باشید