مشاور املاک (فلوریدا) • راهنمای خرید خانه

9,236

مشاوران املاک در فلوریدا

Join Iranian Realtor

زندگی در آمریکا به دلیل اقتصاد پویا، فرصت‌های شغلی بسیار و نظام آموزشی مدرن آرزوی بسیاری از مردم جهان است و جاذبه‌های فراوان این کشور سالانه بسیاری از مهاجران را به سمت خود می‌کشد. ایرانی‌های بسیاری طی سالیان اخیر به این کشور مهاجرت کرده و در ایالت‌های مختلف مشغول کار و زندگی هستند. موفقیت‌های زیاد جامعه ایرانی-آمریکایی‌ باعث شده جایگاه خوبی برای خود کسب کنند. ایالت فلوریدا یکی از جوامع چند فرهنگی این کشور را تشکیل می‌دهد که برای زندگی جای مناسبی است. اگر قصد خرید خانه و زندگی در فلوریدا را دارید خواندن این مطلب را به شما توصیه می‌کنیم.

John_Sadri_FL_Iranian_Realtor

آنچه باید درباره فلوریدا بدانید چیست؟

فلوریدا یکی از ایالت‌های جنوبی آمریکا است که فرهنگ جنوبی در بیشتر شهرهای آن جریان دارد. بخشی از مردم این ناحیه را بومی‌های آمریکا و اسپانیایی زبان‌ها تشکیل می‌دهند. با اینکه انگلیسی زبان رسمی این ناحیه است اما همه به آن صحبت نمی‌کنند و خرده فرهنگ‌ها به کار خود مشغول هستند.

کشاورزی نقش مهمی در اقتصاد این ناحیه ایفا می‌کند و آب‌وهوای ملایم و مناسب آن باعث شده فروش محصولات کشاورزی گرمسیری یکی از منابع درآمد مشهور مردم این ایالت باشد. سواحل زیبای این منطقه باعث آرامش و شادی مردم این منطقه است و سالانه توریست‌های زیادی را هم به سمت خود جذب می‌کند.

تالاهاس مرکز ایالت فلوریدا است و در کنار آن شهرهای مشهور دیگری هم در این ایالت قرار داد. تراکم جمعیت فلوریدا بالا است و در هر گوشه و کنار آن چیزی برای دیدن و یادگرفتن وجود دارد. نرخ بیکاری این ایالت به نسبت پایین بوده و چیزی حدود 4 درصد گزارش شده است. ماهیگیری تفریحی یکی از سرگرمی‌های مردم این منطقه است.

ملی شهبازیان

فلوریدا برای زندگی چه کسانی مناسب است؟

اگر اهل گلف هستید و این ورزش شما را سرحال می‌آورد فلوریدا برای زندگی شما بسیار مناسب بوده و در واقع بهشتی برای گلف‌بازها است. مردم این ایالت خیلی به بیس بال هم علاقه دارند و شما با هزینه کم می‌توانید بازی تیم‌های محبوب زیادی را ببینید.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

بیشتر مردم، این ایالت را با ساحل‌های زیبا می‌شناسند اما در کنار این موضوع شما می‌توانید به تفریحات دیگری مثل پدینگ و قایقرانی هم بپردازید.

گردشگران یکی از نقاط قوت این منطقه به شمار می‌آیند و اگر به کار کردن در این حوزه علاقه دارید، شاید این ایالت مکان مناسبی برای سکونت شما باشد.

جمعیت سالمندان فلوریدا زیاد هستند و قوانین مالیاتی مطلوبی که برای سالمندان دارد باعث شده بسیاری زندگی در این ناحیه را در دوران بازنشستگی انتخاب کنند.

 

آیا خرید خانه در فلوریدا انتخاب خوبی است؟

آب‌وهوا در فلوریدای جنوبی کمی متغیر است و اگر قصد خرید خانه در این ناحیه را دارید باید این نکته را در نظر داشته باشید. به‌طورکلی فلوریدای شمالی و جنوبی تفاوت‌های آشکاری دارند و بخش جنوبی این ایالت برای مهمانی و تفریح گزینه بسیار مناسبی است اما شاید بخش‌های شمالی برای خرید خانه و اقامت گزینه بهتری باشد.

به دلیل شرایط خوب مالیاتی و اقامتی بسیاری از جوانان خرید خانه در این ناحیه را انتخاب کرده و در این ایالت سرمایه گذاری می‌کنند.

اگر قصد دارید از طریق خرید خانه در فلوریدا اقامت آمریکا را به دست بیاورید باید به شما بگوییم که تملک ملک تضمینی برای دریافت اقامت نیست و از آنجا که خرید ملک در آمریکا یک سرمایه گذاری طولانی مدت است که در کوتاه مدت نباید از آن انتظار سود بسیار داشت، آن‌ها که اقامت این کشور را ندارند بهتر است به خرید ملک فکر نکنند.

مشاور املاک آمریکا موظف است شما را در انتخاب بهترین ملک برای زندگی و سرمایه گذاری یاری دهد و به عنوان مشاور و راهنما تا آخرین مرحله خرید ملک همراه‌تان باشد.

خرید خانه در فلوریدا چگونه انجام می‌شود؟

برای خرید خانه در آمریکا لازم نیست گرین کارت یا اقامت دائم داشته باشید، با یک ویزای توریستی هم به راحتی می‌توان در آمریکا صاحب ملک شد. شما باید بین 0 تا 4 درصد از ارزش ملک را به عنوان مالیات پرداخت کنید و زمان خرید مسکن چیزی بین 1 هفته تا 30 روز طول می‌کشد. آن‌ها که برای خرید خانه به وام خاصی نیاز ندارند خیلی سریع‌تر می‌توانند مراحل قانونی خرید ملک را طی کنند.

Jigar - Persian Dating App

مشاور املاک که مجوز فعالیت در ایالت فلوریدا را دریافت کرده به بانک اطلاعاتی شهرها دسترسی دارد و می‌تواند بهترین موارد فروش را به شما معرفی کند، علاوه براین مشاوران فارسی زبان ضمن برقراری ارتباط راحت‌تر با شما، نیازهای فرهنگی هم‌زبان خود را می‌شناسند و بر مبنای نیاز شما بهترین گزینه‌ها را معرفی می‌کنند.

پس از انجام توافق‌های اولیه با فروشنده باید به دفترخانه‌های رسمی مراجعه کرده و ضمن ارائه مدارک شناسایی خود و تکمیل فرم‌های مربوطه مراحل انتقال مالکیت را شروع کنید.

برای خرید خانه حتما لازم نیست شخصا در مراکز دولتی حاضر شوید وکیل و نماینده شما هم می‌تواند روال قانونی کار را پیگیری کند.

قبل از هر چیزی باید مشخصات ملک استعلام شود که مشکل قانونی برای انتقال آن وجود نداشته باشد. بعد از انجام این مرحله باید درخواست انتقال مالکیت ثبت شود و اسناد و مدارک لازم را تکمیل کنید.

بعد از طی مراحل قانونی ملک به طور رسمی به نام شما خواهد بود و می‌توانید زندگی تازه خود را در کنار عزیزانتان در خانه جدید آغاز کنید. خرید خانه در فلوریدا قدم بزرگی است و می‌تواند آغازگر یک زندگی تازه برای شما و عزیزانتان باشد.

هزینه‌های خرید و اجاره ملک در فلوریدا چقدر است؟

قبل از تصمیم گیری برای زندگی در هر یک از ایالت‌های آمریکا باید در مورد شرایط ملک و قیمت‌ها تحقیق کنید.

هزینه اجاره یک خانه دو خوابه در فلوریدا چیزی بین 3 تا 4 هزار دلار است، قطعا هرچه اندازه خانه کوچکتر باشد و امکانات کمتری داشته باشد هزینه اجاره‌بها کاهش پیدا می‌کند.

هزینه خرید یک خانه دوخوابه هم از حدود 400 هزار دلار آغاز می‌شود و بسته به اندازه خانه، امکانات، مصالح بکار رفته در ساختمان، موقعیت جغرافیایی و شرایط فروشنده متغیر است. قیمت ملک در آمریکا به شکل یک‌باره افزایش پیدا نمی‌کند و اگرچه شیب افزایشی دارد اما جهش‌های سریع ندارد به همین دلیل یک سرمایه گذاری بلند مدت برای خانواده به شمار می‌آید. قیمت خرید ملک سقف ندارد و بسته به امکانات و شرایط ممکن است به میلیون‌ها دلار هم برسد.

مشاور املاک فلوریدا چه کار می‌کند؟

خوشبختانه تعداد مشاوران املاک فارسی زبان در فلوریدا کم نیست و برای یافتن بهترین مشاور املاک ایرانی در فلوریدا کافی است کمی تحقیق کنید. مشاوران املاک ضمن دریافت مجوزهای لازم برای فعالیت با موقعیت جغرافیایی محدوده خود به خوبی آشنا هستند و از طریق سامانه‌های جامع اطلاع رسانی به سرعت در جریان آخرین موارد فروش و اجاره ملک قرار می‌گیرند، با کمک گرفتن از این افراد شما بدون اتلاف وقت و نگرانی می‌توانید خانه دلخواه خود را پیدا کنید.

اگرچه سایت‌های زیادی در این زمینه فعال هستند و با جستجو در آن‌ها می‌توانید ملک‌های در حال فروش یا اجاره را مشاهده کنید اما خوبی کمک گرفتن از افراد متخصص این است که آن‌ها با جدیدترین قوانین ایالتی که ممکن است شما از آن‌ها اطلاع نداشته باشید آگاه هستند و به عنوان مشاور موظف هستند تا زمان طی مراحل قانونی شما را همراهی کنند.

خرید خانه یک قدم بزرگ است که معمولا با استرس و اضطراب همراه است، اگر از متخصصان در این زمینه کمک بگیرد کمک می‌کند بتوانید جوانب مختلف کار را بسنجید و بدون استرس اضافه تصمیم بهتری بگیرید.

بهترین شهرهای فلوریدا برای زندگی

در اینجا به معرفی بهترین شهرهای این ایالت برای زندگی می‌پردازیم تا کمک کنیم شما بهتر و راحت‌تر تصمیم بگیرید.

تالاهاس

مرکز ایالت فلوریدا و از شهرهای مهم این منطقه از نظر فرهنگی، اقتصادی و سیاسی است. دانشگاه ایالتی فلوریدا در این شهر واقع است و زندگی دانشجویی در آن بسیار مناسب و متداول است. تالاهاس به دلیل جمعیت بالا خیلی ارزان نیست و قیمت خانه در بخش‌های مختلف آن به نسبت بالا است. با کمی وقت گذاشتن و جستجو می‌توانید در مرکز یا اطراف شهر، خانه‌های خوب و ارزان‌قیمت زیادی پیدا کنید. ایرانیان زیادی در این شهر زندگی نمی‌کنند.

جکسون‌ویل

پرجمعیت‌ترین شهر ایالت فلوریدا است و یکی از شهرهای ساحلی بزرگ این ایالت به شمار می‌آید، مردم این شهر از نظر تحصیلات عالی در سطح مطلوبی قرار دارند و سطح تحصیلات آن‌ها بالاتر از متوسط آمریکا است. این شهر محل خوبی برای ادامه تحصیلات دانشگاهی و زندگی خانوادگی است.

جکسون‌ویل در کنار تمپا دو شهر ارزان‌قیمت و مناسب برای کار و زندگی جوانان و مهاجران تازه وارد به شمار می‌آید. نرخ بیکاری در این شهر بسیار پایین است و موقعیت‌های شغلی متعدد یکی از دلایل مهم برای خرید خانه و زندگی در این شهر به شمار می‌آید.

میامی

شهری با سواحل زیبا و جاذبه‌های توریستی بسیار است که به زندگی شبانه مشهور است و به آن شهر جادو هم می‌گویند. بندر میامی هم از اهمیت ارتباطی و اقتصادی بسیاری برخوردار است. این شهر از نظر اقتصادی، آموزشی، فرهنگی و سرگرمی یکی از 10 شهر برتر آمریکا است. آب و هوای این شهر گرم است و حتی در زمستان‌های کوتاه آن هم هوا گرم می‌ماند. مردم میامی اغلب اسپانیش هستند و یکی از شهرهای اسپانیایی زبان مهم آمریکا به شمار می‌آید. این شهر مترو و سیستم حمل و نقل عمومی خوبی دارد. موقعیت‌های شغلی مرتبط با گردشگری آن زیاد است و برخی از محله‌های آن برای زندگی خانواده‌ها مناسب است.

تمپا

تمپا شهر ساحلی بزرگی است که بیش از 177 محله دارد. این شهر با مناظر زیبا مکان مناسبی برای انجام انواع تفریحات ساحلی است. مردم این ناحیه اغلب در مشاغل اداری مشغول فعالیت هستند و تنوع قومیتی زیادی در آن دیده می‌شود بسیاری این شهر را از نظر تنوع قومیتی با تورنتو کانادا مقایسه می‌کنند. این شهر مکان مناسبی برای سرمایه گذاری است و خریدن خانه در آن می‌تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت خوش آتیه باشد.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید