مشاور املاک (ایندیانا) • راهنمای خرید خانه

4,303

مشاوران املاک در ایندیانا

Join Iranian Realtor

در هر کجای دنیا که زندگی کنید خرید خانه کاری پرریسک و یکی از بزرگترین سرمایه گذاری‌های یک خانواده به شمار می‌آید. در آمریکا هم با وجود نرخ تورم پایین و تغییر کم قیمت مسکن، خرید خانه باید با دقت و آگاهانه انجام شود. وجود 50 ایالت که هر کدام قوانین محلی خاص خود را دارند کار خرید خانه را کمی هم دشوارتر می‌کند و بهتر است برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید از کمک مشاوران املاک استفاده کنید. ایندیانا یکی از ایالت‌های شناخته شده آمریکا است که برای کار و زندگی شرایط نسبتا خوبی دارد. اگر قصد خرید یا اجاره خانه در ایندیانا را دارید این مطلب به نکات خوبی در این مورد اشاره کرده است.

درباره ایندیانا بیشتر بدانید

ایندیانا بیش از 90 شهر دارد و به عنوان یکی از ایالت‌های مرکزی آمریکا و چهارراه مرکزی این کشور از نظر جغرافیایی بسیار مهم است. این ایالت برای سال‌ها محل زندگی بومیان آمریکا و هندی‌ها بوده اما در حال حاضر تقریبا از تمامی فرهنگ‌ها اقوامی در آن زندگی می‌کنند، سفید پوستان، سیاه پوستان و آسیایی‌تبارها بیشترین جمعیت این منطقه را تشکیل می‌دهند. دین اغلب مردم منطقه مسیحیت است و سایر ادیان هم به صورت محدود در شهرهای مختلف ایالت وجود دارند. نام این ایالت از یک کلمه سرخپوستی به معنی سرزمین سرخ پوستان گرفته شده است.

مساحت ایندیانا حدود 94 هزار کیلومتر مربع است و جمعیتی حدود 7 میلیون نفر در آن ساکن هستند.  آب و هوای این منطقه مدیترانه‌ای است و تابستان‌های گرم و مرطوب زمستان‌های سرد دارد. اقتصاد ایالتی بسیار پویا است و در صنایع خودرو، فناوری و خودرو پیشگام است.

امکانات آموزشی این منطقه در سطح مطلوبی قرار دارد و وجود بیش از 20 مرکز علمی شناخته شده، مثل دانشگاه ایندیانا و دانشگاه جنوبی ایندیانا نشانگر شرایط مطلوب آموزشی آن است. ارکستر سمفونی این ایالت بسیار مشهور است و بسیاری دانشجویان بین المللی موسیقی با هدف عضویت در آن به این منطقه می‌آیند و مشغول تحصیل می‌شوند.

محصولات کشاورزی این منطقه سویا، ذرت  و پاپ کورن است، مرغداری‌های زیادی هم در ایندیانا وجود دارد که بخشی از گوشت و تخم مرغ مورد نیاز کل آمریکا را تامین می‌کند. ورزش معروف و محبوب این منطقه بسکتبال است و این ایالت به پرورش ورزشکاران حرفه‌ای بسکتبال مشهور است. فوتبال آمریکایی و هاکی هم در این منطقه با استقبال خوبی مواجه می‌شود و طرفداران خاص خودش را دارد.

مایکل جکسون اهل ایندیانا است و مردم این منطقه به این موضوع خیلی افتخار می‌کنند. امکانات رفاهی این منطقه در سطح مطلوبی است و شکوفایی اقتصادی سبب شده مشاور املاک خرید خانه در این ایالت را یک سرمایه گذاری طولانی مدت امن و مناسب بدانند.

خرید خانه در ایندیانا

فورت وین ایالت ایندیا در بررسی‌ها و تحقیقات به عنوان بهترین مکان در آمریکا برای خرید خانه معرفی شده است. مهم‌ترین ملاک‌هایی که خرید خانه را سودمند می‌کند، قیمت متوسط خانه در کل کشور، رتبه بازار املاک، قابلیت دسترسی و رتبه اقتصادی محیطی است. در بررسی‌ای که چند سال پیش انجام شده و بیش از 300 شهر در کل ایالات متحده را مورد بررسی قرار داده فورت وین مقام اول را از آن خود کرده است. بیش از 90 منطقه شهری دیگر هم در این ایالت وجود دارد که اگرچه از نظر سطح امکانات یکسان نیستند اما هر کدام به دلایلی می‌توانند کاندیدای خوبی برای خرید خانه در آمریکا باشند.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

این روزها افزایش نرخ بیکاری و گران شدن مسکن خرید خانه را در کل جهان به یک معضل بزرگ تبدیل کرده است، این مشکل در کشورهای پیشرفته مثل آمریکا به مراتب کمتر است اما از اهمیت موضوع نمی‌کاهد و افراد باید با دید باز انتخاب کنند که بعدها پشیمان نشوند. همان‌طور که مشاور املاک ایلینوی تاکید دارند، هنگام خرید خانه وضعیت فرهنگی منطقه، دسترسی به راه‌های ارتباطی و امکان رشد و توسعه منطقه باید در نظر گرفته شود و تحقیقات کاملی در این خصوص انجام شود تا بهتر بتوانید خانه رویایی خود را انتخاب کنید.

چگونگی خرید خانه در ایندیانا

برای خرید خانه در ایندیانا گزینه‌های مختلفی مثل شهر ایندیاناپلیس، فورت وین، ساوت بند، بلومینگتون و اوانسویل وجود دارد که باید هرکدام را از نظر امکانات رفاهی، شرایط زندگی و سطح درآمد بررسی کنید تا ببینید کدامیک برایتان مناسب‌تر است. مراحل خرید خانه با جستجوی ملک آغاز نمی‌شود قبل از این مرحله باید بودجه خود را مشخص کنید و ببینید برای افزایش توان خرید آیا امکان دریافت وام بانکی دارید یا خیر.

در این مرحله کار جستجوی ملک آغاز می‌شود و می‌توانید خانه‌های متعددی را بازدید کنید تا به خانه مناسب خود برسید. پس از انجام مذاکره و توافق نهایی کار در یک دفتر اسناد رسمی دنبال می‌شود، پس از ارائه مدارک لازم مثل کارت شناسایی معتبر عکس دار و پرداخت هزینه‌هایی مثل مالیات خانه در کمتر از 1 ما به نام شما خواهد شد.

هزینه خرید و اجاره ملک در ایندیانا

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بهترین مرجعی است که می‌تواند قیمت روز خانه برای خرید و اجاره در هر منطقه‌ای را در اختیار شما قرار دهد. در هنگام نگارش این مطلب هزینه اجاره خانه یک خوابه در مراکز شهری ایندیانا حدود 900 تا 1400 دلار است و با هزینه پایین‌تری در حدود 600 تا 1000 دلار هم می‌توانید در مناطق حومه شهرها آپارتمانی یک خوابه را اجاره کنید.

هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه بزرگ در مراکز شهری ایندیانا چیزی در حدود 1100 تا 3200 دلار در ماه است و در مناطق خارج شهر با هزینه حدود 900 تا 1800 دلار می‌توانید یک آپارتمان سه خوابه اجاره کنید.

معمولا قیمت ملک در آمریکا به دلیل ثبات قیمت‌ها تغییرات چشمگیری ندارد با این وجود بهتر است تحقیقات دقیقی داشته باشید تا خانه را به قیمت خریداری کنید و خدای نکرده در این خصوص متحمل زیان نشوید.

مشاور املاک ایرانی در ایندیانا

بهترین مشاور املاک ایندیانا را می‌توانید در آگهی‌های بازرگانی، تبلیغات محیطی، گفتگوی شهروندان و تحقیقات محلی پیدا کنید. توصیه ما به شما این است که به سراغ مشاوران فارسی زبان بروید که ارتباط برقرار کردن با آن‌ها ساده‌تر است و به راحتی می‌توانید تمام خواست و انتظارات خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

Jigar - Persian Dating App

بهترین شهرهای ایندیانا برای زندگی

در اینجا برخی از شهرهای مهم ایندیانا را به شما معرفی می‌کنیم.

ایندیاناپلیس

دومین شهر پر جمعیت غرب میانه آمریکا است که بیش از 2 میلیون جمعیت دارد، این منطقه امکانات رفاهی زیادی دارد و رونق اقتصادی باعث شده موقعیت‌های شغلی بسیاری هم داشته باشد. شاخص امنیت آن متوسط است و از محله‌های متعددی تشکیل شده که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. ایندیانا تمام شاخص‌های یک شهر بزرگ برای زندگی را در اختیار دارد.

فورت وین

یکی از بهترین شهرهای آمریکا برای خرید خانه است که بازار مسکن آن بسیار پررونق بوده و با بیش از 247 هزار نفر جمعیت دومین شهر پرجمعیت ایندیانا بعد از ایندیانا پلیس است. در این شهر می‌توانید از محیط امن و آرام لذت ببرید، قیمت خانه نسبت به متوسط آمریکا کمتر است و محیط شهری خوبی داشته و بسیار تمیز است.

بلومینگتون

یکی از شهرهای دانشجویی آمریکا به شمار می‌آید، دانشگاه ایندیانا با بیش از 4000 دانشجو در این شهر قرار گرفته است و بیش از 69 هزار نفر جمعیت دارد. این دانشگاه بزرگترین دانشگاه ایالت است و به همین دلیل از نظر آموزشی اهمیت بسیار زیادی دارد. تراکم جمعیت در این منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد و زندگی در این شهر برای خانواده‌ها و دانشجویان انتخاب بسیار مناسبی است.

اگر قصد خرید مسکن در ایندیانا را دارید می‌توانید از تنوع نژادی و قومیتی منطقه استفاده کنید و در مشاغل مختلف صنعتی، خدماتی و آموزشی مشغول کار شوید. ایرانیان این منطقه محدود هستند و مثل کالیفرنیا ایرانیان زیادی در این ایالت زندگی نمی‌کنند. قبل از خرید خانه می‌توانید مرکز تجمع ایرانیان را شناسایی کنید تا خرید بهتری داشته باشید و در محیط فرهنگی نزدیک به ایران زندگی کنید. ایندیاناپلیس بسیار بزرگ و زیبا است اما اگر به دنبال آرامش هستید بلومینگتون و فورت وین هم انتخاب‌های خوبی هستند.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید