مشاور املاک (میشیگان) • راهنمای خرید خانه

5,998

مشاوران املاک در میشیگان

Join Iranian Realtor

زندگی در آمریکا برای بسیاری از افراد این فرصت را فراهم می‌آورد که استعدادها و توانایی‌های خود را نشان داده و موقعیت شغلی خوبی به دست آورند. هر ساله بسیاری با این هدف و رویا از سراسر جهان به آمریکا مهاجرت می‌کنند اما تنها افراد معدودی به رویای آمریکایی خود دست پیدا می‌کند. عدم شناخت کافی از ایالت‌های آمریکا، تصمیمات احساسی و نداشتن مهارت‌های کافی مهم‌ترین موانع موفقیت در آمریکا است. اگر قصد زندگی در آمریکا را دارید باید از تمام ایالت‌های این کشور آگاهی نسبی داشته باشید و با دید باز وارد این کشور شوید. میشیگان یکی از ایالت‌های بزرگ و شناخته شده آمریکا است که برای زندگی شرایط مطلوبی دارد. اگر قصد خرید خانه و زندگی در میشیگان را دارید این مطلب را تا آخر دنبال کنید.

درباره میشیگان بیشتر بدانید

میشیگان ایالت دریاچه‌ها است و بزرگ‌ترین خط ساحلی آب شیرین آمریکا را در اختیار دارد. شرایط زندگی مطلوب و امکانات رفاهی مناسب از این ایالت محل خوبی برای زندگی خانواده‌ها ساخته است. وجود دانشگاه میشیگان و چندین مرکز آموزش عالی معتبر دیگر از نقاط قوت این ایالت به شمار می‌آید و کیفیت آموزش این منطقه را به سطح استانداردهای جهانی رسانده است.

اقتصاد این منطقه بسیار پویا است و تولید ناخالص داخلی این ایالت با بسیاری کشورهای اروپایی رقابت می‌کند. وجود برندهای معتبر جهانی مثل جنرال موتورز و فورد از نقاط قوت اقتصاد میشیگان است. در این ایالت بیش از 9 میلیون نفر زندگی می‌کنند که در شهرهای مختلف پراکنده هستند. دیترویت مهم‌ترین شهر ایالت میشیگان است که فعالیت‌های اقتصادی بسیاری در آن جریان است.

میشیگان با کشور کانادا هم مرز است و آب و هوای سرد و زمستانی دارد، این ایالت غرب میانه آمریکا دو جزیره میشیگان بالا و پایین را در خود جا داده و جنگل ملی هایاواتا، پارک ملی آیل رویال و جنگل ملی هیوران-منستی در این منطقه واقع است. دین رسمی اغلب مردم این منطقه مسیحیت است اما سایر ادیان هم با آرامش در این منطقه زندگی می‌کنند.

این ایالت در قدیم تحت کنترل و سلطه فرانسه بود، این روزها آثار فرهنگی آن عصر در زندگی ساکنان این منطقه قابل مشاهده است و نام برخی محله‌ها و مناطق همچنان از بین واژه‌های فرانسوی انتخاب شده است. پس از فرانسه مدتی این ایالت به دست بریتانیا افتاد اما پس از استقلال آمریکا به این کشور پیوست و یکی از ایالت‌های تاثیرگذار در تاریخ و سیاست این کشور بوده است.

جمعیت ایرانیان میشیگان به اندازه کالیفرنیا نیستند اما یک اقلیت پویا و فعال را تشکیل دادند که در منطقه سهم مفید خود را ایفا می‌کنند.

مشاغل مربوط به صنعت مثل مهندسی مکانیک، نرم افزار، مدیریت پروژه، مدیر اجرایی و منابع انسانی در این ایالت بسیار محبوب و پرطرفدار است. اگر در این منطقه به دنبال کار هستید می‌توانید در مشاغل مختلف صنعتی و خدماتی مشغول کار شوید..

خرید خانه در میشیگان

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

میشیگان تابع قوانین کلی ایالات متحده آمریکا است و هر گونه مبادله ملک در این منطقه تحت همین ضوابط انجام می‌شود. همچنین در میشیگان یک سری قوانین محلی هم وضع شده که روی زندگی مردم، قوانین تجاری و خرید ملک اثر گذار است. اگر قصد خرید خانه در میشیگان را دارید اولین قدم آن است که قوانین کلی و ایالتی آمریکا را بررسی کنید و سپس با دید باز برای خرید خانه اقدام کنید.

بهترین راهکار برای خرید خانه در آمریکا کمک گرفتن از مشاوران املاک است آن‌ها به قوانین مسلط هستند و می‌توانند کار خرید خانه را برای شما سریع‌تر پیش ببرند.

در میشیگان شهرهای بزرگ و کوچک بسیاری وجود دارد که برخی از آن‌ها مثل دیترویت برای زندگی بسیار مناسب هستند و شرایط کار و فعالیت در برخی دیگر از آن‌ها چندان مطلوب نیست، پس لازم است قبل از خرید خانه شناخت خوبی از مناطق جغرافیایی مختلف میشیگان به دست آورید.

فراموش نکنید خرید خانه در آمریکا تضمینی برای دریافت اقامت دائم این کشور نیست و اگر هدف شما از خرید خانه دریافت اقامت دائم است باید بدانید که طبق قانون تضمینی برای این مورد وجود ندارد و برای دریافت اقامت بهتر است از راه‌های دیگر اقدام کنید.

در نهایت برای خرید خانه در میشیگان لازم است یک کار ثابت داشته باشید تا بتوانید با دریافت وام بودجه خرید مسکن خود را افزایش دهید.

چگونگی خرید خانه در میشیگان

مراحل خرید خانه در آمریکا در ایالات مختلف یکسان است و طبق قوانین هر شخصی که ویزا داشته باشد اعم از ویزای دانشجویی و توریستی می‌تواند در امر مسکن آمریکا سرمایه گذاری کند. اولین گامی که برای خرید خانه در میشیگان باید بردارید مراجعه با سایت‌های اینترنتی است، در آنجا می‌توانید با ویژگی‌های محله‌های مختلف آشنا شوید و متوسط قیمت مسکن در هر منطقه را مشخص کنید.

در مرحله بعد لازم است چند محله که بیشترین تطبیق را با انتظارات شما دارند انتخاب کنید تا دامنه منطقه‌ای که قصد دارید در آن به دنبال خانه بگردید محدود شود. حالا وقت آن رسیده که بودجه نهایی که برای خرید خانه در نظر گرفتید را مشخص کنید، پس از آن می‌توانید کار خرید خانه را زیر نظر مشاور املاک خود پی بگیرید.

هزینه خرید و اجاره ملک در میشیگان

هزینه خرید و اجاره ملک در آمریکا به عوامل مختلفی بستگی دارد، امکانات رفاهی محله‌ها، مصالح بکار رفته در ساختمان، قدمت بنا و ساختار نقشه ساختمان همگی روی قیمت تاثیر می‌گذارند.

Jigar - Persian Dating App

هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مراکز شهری میشیگان چیزی در حدود 800 تا 1500 دلار است و با بودجه 550 تا 1000 دلار می‌توانید در حومه شهرهای میشیگان آپارتمانی تک خوابه اجاره کنید. قیمت اجاره یک آپارتمان سه خوابه در مراکز شهری این ایالت 900 تا 2700 دلار است و در اطراف شهرها با بودجه 900 تا 1800 دلار می‌توانید یک خانه سه خوابه اجاره کنید.

قیمت هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری میشیگان 750 تا 1500 دلار و در اطراف  شهرها 550 تا 850 دلار است.

مشاوران املاک ایرانی در میشیگان

بهترین مشاور املاک میشیگان به موردهای فروش و اجاره فراوانی دسترسی دارند و از آنجا که به منابع اطلاعاتی شهر نزدیک هستند از اخباری مطلع هستند که شاید دیگران از آن اطلاعی نداشته باشند. این افراد بسیار پویا و پر انگیزه هستند و اشتیاق خود را برای یافتن خانه دلخواه شما نشان می‌دهند.

مشاور املاک اگر حرفه‌ای باشد به صورت مستمر با مشتری خود در ارتباط است و خانه‌های مختلفی را برای خرید یا اجاره به او نشان می‌دهد. برای اینکه سریع‌تر بتوانید خانه دلخواه خود را خریداری کنید بهتر است با مشاور خود صادق باشید و سقف بودجه‌ای که در اختیار دارید را به درستی به او اعلام کنید.

خرید خانه در میشیگان یک رویا نیست اگر برنامه ریزی داشته باشید و به اندازه کارکنید می‌توانید خانه رویایی خود را خریداری کنید. در این مسیر مشاوران املاک بهترین همراه و مشاور شما خواهند بود.

اگر به هر دلیل تا این لحظه نتوانستید مشاور دلخواه خود را پیدا کنید بد نیست به مراکز تجمع ایرانیان سری بزنید و با آن‌ها در مورد مشاوران فارسی زبان محبوبشان مشورت کنید. مشاور ایرانی با فرهنگ شما به خوبی آشنا است و همچنین ارتباط برقرار کردن با او هم ساده‌تر است به همین دلیل انتخاب خوبی برای شما می‌تواند باشد.

بهترین شهرهای میشیگان برای زندگی

مشاور املاک ایرانی در آمریکا گزینه مناسبی برای معرفی بهترین شهرهای میشیگان برای زندگی است. همان‌طور که آنچه مشاور املاک ایلینوی معرفی می‌کند از نظر قیمت و امکانات مقایسه با میشیگان نیست در شهرهای مختلف این ایالت هم شرایط مبادله ملک یکسان نخواهد بود.

در اینجا شما را با بهترین شهرهای میشیگان برای زندگی آشنا می‌کنیم.

دیترویت

بزرگترین و مهم‌ترین شهر ایالت میشیگان است که با بیش از 670 هزار نفر جمعیت یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای آمریکا هم به شمار می‌آید. این شهر با کانادا هم مرز مشترک دارد و به همین دلیل از نظر جغرافیایی هم بسیار مهم است. شرکت‌های بزرگ بین المللی زیادی در این شهر مشغول به کار هستند که چرخ اقتصاد منطقه را به گردش در می‌آورند. این منطقه از نظر آموزشی هم شرایط مطلوبی دارد و برای زندگی مهاجران و خانواده‌های آن‌ها گزینه مطلوبی است. وجود فرودگاه بزرگ و مشهور متروپولیتن به همراه مترو، قطار شهری و امکانات حمل و نقل متعدد دیگر دسترسی این شهر با سایر نقاط آمریکا و جهان را ساده کرده است.

لنسینگ

مرکز سیاسی ایالت میشیگان است که از نظر سیاسی در آمریکا جایگاه ویژه‌ای دارد. مردم از نژادها و فرهنگ‌های مختلف در این مرکز ایالت در کنار هم زندگی می‌کنند. قیمت خانه در این منطقه از متوسط سطح آمریکا چندان دور نیست و موقعیت‌های شغلی متنوع باعث شده بسیاری کار و زندگی در این شهر را انتخاب کنند. در لنسینگ مراکز خرید، مدارس مختلف و رستوران‌های متعددی یافت می‌شود که انتخاب‌های متنوعی را در اختیار شهروندان قرار داده است.

گرند رپیدز

یکی دیگر از شهرهای مهم ایالت است که به دریاچه میشیگان بسیار نزدیک است و به همین دلیل مناظر طبیعی بسیار زیبایی دارد. پل‌های عبور کرده از سطح دریاچه یکی از زیبایی‌های این شهر به شمار می‌آید. در گرند رپیدز بیش از 778 هزار نفر جمعیت زندگی می‌کنند که در مشاغل مختلف صنعتی و خدماتی کار می‌کنند. این شهر با اینکه چندان معروف نیست امکانات رفاهی مطلوبی دارد و برای خرید خانه و سرمایه گذاری در امر مسکن انتخاب خوبی است.

اگر قصد اقامت در میشیگان را دارید پیش از خرید خانه بهتر است مدتی را در یک منزل اجاره‌ای زندگی کنید و پس از اینکه شناخت کافی از منطقه به دست آوردید می‌توانید برای خرید خانه اقدام کنید.

EXT LINKS:

?Why Join Michigan Realtors

ممکن است شما دوست داشته باشید