مشاور املاک (میشن ویجو) • راهنمای خرید خانه

4,059

مشاوران املاک در میشن ویجو

Join Iranian Realtor

یافتن بهترین محل برای زندگی در آمریکا کار ساده‌ای نیست، کشوری پهناور با 50 ایالت مختلف که هرکدام شرایط زندگی و مشخصات خاص خودشان را دارند کار انتخاب را کمی سخت می‌کند. برای اینکه بهترین شهر را برای زندگی انتخاب کنید بهترین راهکار این است که انتظاراتی که از محل اقامت خود دارید مشخص کنید و ببینید کدامیک از شهرهای آمریکا بیشترین تطابق را با خواسته‌های شما دارد، بعد از انتخاب تازه بخش سخت کار که پیدا کردن محل اقامت و یافتن شغل دلخواه است آغاز می‌شود. میشن ویجو یکی از شهرهای شناخته شده ایالت کالیفرنیا است که امکانات خوبی برای زندگی دارد. اگر قصد زندگی در میشن ویجو و خرید خانه در این شهر زیبا را دارید تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید.

درباره میشن ویجو

Mission Viejo یکی از شهرهای حومه اروین است که در اورنج کانتی مستقر شده و حس زندگی در یک شهر کوچک و محلی را به ساکنان منتقل می‌کند. اکثر افرادی که در این شهر ساکن هستند مالک هستند و در خانه‌های شخصی خود اقامت دارند. در میشن ویجو کافی شاپ  و پارک‌های زیادی وجود دارد که ساکنان عصرها آنجا جمع شده و مشغول معاشرت با یکدیگر و عزیزانشان می‌شوند. تعداد زیادی از جوانان متخصص آمریکا در این شهر مشغول کار و زندگی هستند و از نظر سیاسی لیبرال محسوب می‌شوند. مدارس دولتی این شهر امتیاز بالایی دارند و باکیفیت هستند.

میشن ویجو با کوچه‌های سبز و پردرختش شناخته می‌شود و ساکنان تعلق خاطر خاصی به درختانی که در محله‌های مختلف رشد کرده‌اند دارند.

دریاچه مصنوعی میسیون یکی از جاذبه‌های این شهر است که در کنار آن جاده المپیاد تا آلیشیا پارک وی در امتداد پارک وی مارگریت امتداد دارد.

میشن ویجو 79 کیلومتر تا جنوب شرقی لس آنجلس فاصله دارد و سن دیگو در فاصله 117 کیلومتری آن قرار دارد. آب‌وهوای این شهر خشک مدیترانه‌ای است که معمولا دمایی معتدل دارد و در طول سال بیشتر روزهای آن آفتابی است. تابستان‌های میشن ویجو معمولا خشک و بدون بارندگی است، طی سال‌های قبل کالیفرنیا خشکسالی را هم تجربه کرده بود.

بیش از 70 درصد ساکنان این شهر را سفید پوستان تشکیل می‌دهند و در کنار آن‌ها اقلیتی از اسپانیایی تبارها و آمریکایی‌های سیاه پوست هم در شهر زندگی می‌کنند. بومی‌های آمریکایی و آسیایی‌ها هم به صورت بسیار محدود در برخی نقاط این شهر ساکن هستند.

میشن ویجو در سال 2007 از سوی  مورگان کویتنو پرس، به عنوان یکی از امن‌ترین شهرهای آمریکا انتخاب شد. در کنار دریاچه مصنوعی، فروشگاه‌ها و مراکز خرید، دانشگاه محلی، بیمارستان محلی و اماکن تفریحی از دیگر امکانات این شهر به شمار می‌آیند. اگر قصد زندگی در این شهر را دارید باید بدانید سطح زندگی مردم این منطقه از متوسط آمریکا بیشتر است و برای اقامت یک انتخاب مناسب بوده که امکانات تحصیلی خوبی برای فرزندانتان دارد. ورزش‌های آبی و یوگای پارو در دریاچه Mission Viejo، گلف بازی کردن در باشگاه گلف Arroyo Trabuco و پیاده روی در امتداد مسیر نهر Oso از مهم‌ترین تفریحات این شهر است.

خرید خانه در میشن ویجو

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

شما بیش از هر کسی می‌دانید بهترین زمان برای خرید خانه دلخواهتان کی است و قلب شما آمادگی دل‌بستن به یک خانه تازه را دارد یا خیر. در کجای دنیا می‌توانید جنگل‌های ملی و ساحل دریا را در کنار هم داشته باشید؟ بله میشن ویجو یک انتخاب مناسب است که تمام این امکانات را باهم دارد. حقیقت این است که درک روند بازار املاک و مستغلات کار ساده‌ای نیست اما برای تصمیم‌گیری برای خریدن خانه ضروری است. تعدادی فاکتور و معیار مشخص وجود دارد که به شما کمک کند که برای تصمیم‌گیری مناسب آماده شوید.

در حال حاضر نرخ بهره بانکی در کمترین سطح خود قرار گرفته که خرید خانه در میشن ویجو را بیش از هر زمان دیگری جذاب می‌کند. سرمایه گذاری خوب زمانی انجام می‌شود که وقتی بخواهید سرمایه خود را باز پس بگیرید کل پول شما در دسترس باشد. خرید خانه در میشن ویجو یک سرمایه گذار مناسب است که اگر با برنامه ریزی دقیق انجام شود به شما این امکان را می‌دهد که در آینده به سرمایه خوبی دست پیدا کنید. با خرید خانه در این شهر می‌توانید به ثبات دست پیدا کنید و در یک جامعه محلی سرمایه گذاری کنید.

چگونگی خرید خانه در میشن ویجو

مشاور املاک آمریکا همیشه توصیه می‌کنند موقع خرید خانه حتما مراحل قانونی را رعایت کنید و دقت کنید که ملک در رهن بانک نباشد یا مالک آن ممنوع المعامله نشده باشد. برای دسترسی به این هدف لازم است قبل از خرید خانه همه جوانب را بسنجید و خوب تحقیق کنید.

وقتی خانه‌ای را می‌خرید به آزادی جذابی دست پیدا می‌کنید و تصمیم‌گیری در همه امور ملک از رنگ دیوارها تا نحوه چیدمان منزل با شما خواهد بود به همین دلیل باید دقت کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

مراحل قانونی کار کمتر از 1 ماه طول می‌کشد و فقط در صورتی که بخواهید وام دریافت کنید ممکن است کار انتقال سند کمی بیشتر زمان ببرد. اگر قصد دریافت اقامت دائم آمریکا از طریق خرید ملک را دارید باید بگوییم طبق قوانین آمریکا چنین امکانی وجود ندارد و سرمایه گذاری یا خرید ملک در آمریکا تضمینی برای دریافت اقامت نیست. بنابراین اگر از خرید خانه چنین هدفی را دنبال می‌کنید بهتر است همین الان منصرف شوید و سرمایه خود را جای دیگری استفاده کنید.

برای خرید خانه خوب بهتر است کمی زمان بگذارید و در مورد محله‌های مختلف کمی تحقیق کنید، اگر در حال حاضر فرصت کافی برای یافتن خانه دلخواه خود را ندارید، بهتر است مکانی را اجاره کنید و بعد از پیدا کردن شناخت کافی از شهر نسبت به خرید خانه اقدام کنید. عجله در خرید ملک یک اشتباه استراتژیک است که ممکن است به پشیمانی شما منجر شود.

هزینه خرید و اجاره ملک در میشن ویجو

قیمت خانه در این منطقه طی 5 سال گذشته نرخ صعودی داشته و به همین جهت خرید خانه در این منطقه یک سرمایه گذاری مناسب به شمار می‌آید. هزینه زندگی در این شهر 18 درصد بیشتر از متوسط کالیفرنیا است و قیمت املاک و مستغلات هم 49 درصد بالاتر از متوسط کل کالیفرنیا است، اوضاع اجاره ملک هم تقریبا به همین منوال است و قیمت اجاره خانه در این منطقه از متوسط ایالت 54 درصد بیشتر است.

مشاور املاک ایرانی در میشن ویجو

Jigar - Persian Dating App

بهترین مشاور املاک میشن ویجو را با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید پیدا کنید، بر خلاف سایر شهرهای کالیفرنیا تعداد مشاوران ایرانی میشن ویجو کمی محدود است به همین دلیل لازم است نهایت بهره را از آن‌ها ببرید. این مشاوران به بانک اطلاعاتی شهر دسترسی داشته و می‌توانند جدیدترین خانه‌هایی که برای فروش یا اجاره گذاشته شده را به شما معرفی کنند.

مشاوران میشن ویجو هم به دلیل همزبانی و آشنایی با فرهنگ ایرانی به راحتی می‌توانند شما را راهنمایی کنند تا خانه‌ای مطابق سلیقه و انتظارات خود را پیدا کنید. این افراد با نیازها و ویژگی‌های فرهنگی شما آشنایی بیشتری دارند و بهتر می‌توانند شما را راهنمایی کنند. اگر قصد خرید خانه در این منطقه را دارید مشاوران املاک در تمامی مراحل خرید تا ثبت نهایی سند در کنار شما خواهند بود و شرایطی را فراهم می‌کنند تا بتوانید خانه دلخواه خود را به راحتی پیدا کنید.

برای انتخاب مشاور خوب به عملکرد فرد توجه کنید، میزان پیگیر بودن او و اینکه در طول روز چند مورد برای بازدید به شما معرفی می‌کند، بهترین ملاک‌ها برای تشخیص مشاور خوب از بد است. برای پیدا کردن مشاور می‌توانید در کنار جستجو در اینترنت با حاضر شدن در محل‌هایی که ایرانیان در آنجا جمع می‌شوند از ساکنان شهر در مورد مشاوران املاک ایرانی سوال کنید. مشاوران مطرح معمولا در سطح شهر تبلیغ می‌کنند اما به تبلیغات اعتماد نکنید و حتما در مورد عملکرد مشاور پرس‌وجو کنید.

مشاور املاک باید یک مذاکره‌گر خوب باشد تا شرایطی را فراهم کند که شما و فروشنده در شرایط مطلوب بتوانید برای مبادله توافق کنید. اگر در میشن ویجو به مشاور ایرانی دسترسی دارید کمک گرفتن از او برای شما بهترین انتخاب است، چراکه این اشخاص زبان شما را بهتر متوجه می‌شوند و می‌توانند بهتر شما را راهنمایی کنند.

بهترین محله‌های میشن ویجو

این شهر در یک منطقه بسیار زیبا و سرسبز قرار گرفته که برای زندگی بسیار مناسب است. نزدیکی این شهر به ساحل و همچنین امنیت بالای آن باعث شده محله‌های مختلف آن برای زندگی مناسب باشند. همانطور که مشاور املاک نورث گیت موظف است بهترین محله‌های شهر را به شما نشان دهد ما هم تلاش می‌کنیم شما را با محله‌های خوب شهر که ممکن است بخواهید در آن‌ها زندگی کنید آشنا کنیم.  مشاور املاک لاگونا هیلز انتخاب‌های محدودی دارند اما در میشن ویجو یافتن محله مناسب ساده‌تر است، چون شهر حالت محلی دارد و همه چیز آن حال و هوای شهرهای کوچک را به ذهن می‌آورد.

شناخته شده‌ترین محله‌های این شهر برای زندگی محله‌های زیر هستند.

  • Aegean Heights
  • Aegean Hills
  • Aegean Hills North
  • Aliso Villas
  • Anacapa
  • Ashton
  • Auburn Ridge Azure

مسیرهای پیاده روی باکیفیت در سراسر شهر پراکنده شده و در محله‌های زیبا با درختان سر به فلک کشیده به راحتی می‌توانید پیاده روی کنید. دانشگاه میشن ویجو چندان بزرگ و شناخته شده نیست اما مدارس خوبی دارد که بچه‌ها به راحتی می‌توانند در آن زندگی کنند.

خانه‌های اجاره‌ای کمی در این شهر دیده می‌شود و سفید پوستان شهر بیشتر مالک خانه‌هایی هستند که در آن سکونت دارند. محله‌های اطراف دریاچه مصنوعی که به آن دید دارند گران‌ترین محله‌های شهر هستند که خرید خانه در آن‌ها طرفداران زیادی دارد.

EXT LINKS:

 

ممکن است شما دوست داشته باشید