مشاور املاک (می سی سی پی) • راهنمای خرید خانه

3,921

مشاوران املاک در می سی سی پی

Join Iranian Realtor

آمریکا کشور پهناوری است که به دلیل فرصت‌های شغلی بسیار و پیشرفت اقتصادی پایداری که دارد سالانه هزاران مهاجر را از سراسر جهان به سمت خود جلب می‌کند. حقیقت این است که مهاجران طی قرن‌ها نقش مهم و حیاتی در پیشرفت این کشور داشته‌اند و خدمات این دو به یکدیگر متقابل بوده است. اگر قصد مهاجرت به آمریکا و زندگی در این کشور را دارید باید بدانید که موفقیت امکان پذیر است اما راه همواری برای رسیدن به آن وجود ندارد. نخستین گام این است که محل مناسبی را برای زندگی انتخاب کنید. 50 ایالت مختلف که از نظر آب‌وهوایی، فرهنگی و توزیع امکانات رفاهی یکسان نیستند کار تصمیم‌گیری را دشوار می‌کنند. می سی سی پی یکی از ایالت‌ها است که شاید برای زندگی شما مناسب باشد. اگر قصد خرید خانه و زندگی در ایالت می سی سی پی را دارید خواندن این مطلب به شما توصیه می‌شود.

آشنایی با می سی سی پی

می سی سی پی آخرین ایالت آمریکا بود که نماد برده داری را از پرچم خود حذف کرد و در این خصوص ریشه‌های طولانی دارد. این ایالت محل زندگی بومیان آمریکا بود که بعد از کشف قاره آمریکا توسط کریستف کلمب تحولات زیادی را پشت سر گذاشت. تمدن می سی سی پی که در کنار این رود شکل گرفته در تاریخ آمریکا قدمت زیادی دارد و در واقع این بخش از آمریکا جایی است که تاریخچه سکونت انسان در آن به قرن‌ها قبل باز می‌گردد.

رود می سی سی پی در اقتصاد، سبک زندگی و تاریخ مردم این منطقه نقش حیاتی دارد و نام آن از یک عبارت سرخپوستی به معنای رود بزرگ گرفته شده است. این ایالت اقتصاد پر رونق و پویایی دارد اما فقر و مشکلات معیشتی در بسیاری از نواحی آن دیده می‌شود که به یک معضل تاریخی در این منطقه تبدیل شده است.

دانشگاه می سی سی پی، دانشگاه ایالتی جکسون و دانشگاه ایالتی می سی سی پی سه مرکز علمی مهم این منطقه به شمار می‌آید که سالانه به تعداد زیادی از دانشجویان در رشته‌های مختلف آموزش می‌دهد.

جمعیت سیاه پوستان این منطقه به نسبت زیاد است و به همین ترتیب سیاه پوستان مشهور زیادی چون اوپرا وینفری هم از این شهر به شهرت و ثروت رسیدند. بیش از 2 میلیون نفر در این منطقه سکونت دارند که دین اکثر آن‌ها مسیحیت است. آمریکا گذشته تاریکی در برده داری دارد و نقش این ایالت در آن بسیار پررنگ بوده است. این روزها شرایط تغییر زیادی در این منطقه داشته و مردم با آرامش در کنار هم زندگی می‌کنند.

مشاور املاک سن حوزه تاکید دارد قبل از خرید خانه در هر کجای آمریکا لازم است اطلاعات کاملی در خصوص تاریخچه، سبک زندگی و فرهنگ مردم منطقه داشته باشید تا برای زندگی خود تصمیم بهتری بگیرید.

هزینه زندگی در می سی سی پی

برای اینکه ببینید یک منطقه برای کار و اقامت مناسب است یا نه، اولین کار این است که هزینه‌های زندگی در آن را با سایر نقاط مقایسه کنید. یک وعده غذای دونفره در یکی از رستوران‌های معمولی این ایالت حدود 25 تا 60 دلار هزینه خواهد داشت. همچنین هزینه حمل و نقل عمومی در یک ما تقریبا 45 تا 50 دلار است. هزینه آب، برق و سایر حامل‌های انرژی در یک آپارتمان 85 متری در ماه چیزی در حدود 60 تا 250 دلار قیمت دارد. اینترنت 10 مگابیت نامحدود هم 30 تا 90 دلار در ماه هزینه دارد.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

نرخ سود وام مسکن هم چیزی در حدود 5 درصد است که تقریبا با سایر نقاط آمریکا یکی است. در مطلب مشاور املاک ویرجینیا غربی تاکید کردیم زندگی در ایالت‌های مختلف آمریکا شکل یکسانی ندارد، در شهرها و محله‌های هر ایالت هم شرایط زندگی یکسان نیست، پس اگر شناخت کافی ندارید قبل از خرید خانه بهتر است مدتی در یک محل اجاره‌ای ساکن شوید و پس از شناخته کامل در مورد خرید خانه تصمیم بگیرید.

مشاور املاک نیوهمپشایر معمولا خانه‌های مستقل و ویلایی زیادی را برای فروش در اختیار دارند، در می سی سی پی هم تنوع خانه‌ها بسیار زیاد است و از آپارتمان‌های کوچک و بزرگ تا ویلاهای مستقل خانه‌هایی برای زندگی یافت می‌شود که دست شما را برای انتخاب بر مبنای نیازها و بودجه‌ای که در اختیار دارید باز می‌گذارد.

خرید خانه در می سی سی پی

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بهترین مرجع هستند که برای خرید خانه در می سی سی پی می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید، تخصص این افراد مراحل کار را برای شما ساده‌تر کرده و سرعت بازدید خانه‌هایی که برای فروش گذاشته شده را به مراتب بیشتر می‌کند.

البته شما می‌توانید با جستجو در اینترنت هم با برخی از خانه‌های فروشی آشنا شوید و حدود قیمت‌ها در هر منطقه را مشخص کنید. خرید خانه به صبر نیاز دارد و هر چه خانه‌های بیشتری را ببینید، شانس اینکه خانه رویایی خود را پیدا کنید افزایش پیدا می‌کند.

در برخی محله‌های می سی سی پی پذیرش غریبه‌ها سخت است و مردم دوست ندارند افرادی که نمی‌شناسند وارد محلشان شوند بهتر است برای تصمیم‌گیری صحیح از مشاور خود کمک بگیرید. همان‌طور که در مطلب مشاور املاک نبراسکا اشاره کردیم، خرید خانه در آمریکا برای عموم مردم آزاد است و حتی خارجی‌ها با در اختیار داشتن هر نوع ویزایی اعم از توریستی و تحصیلی می‌توانند خانه بخرند اما سرمایه گذاری در امر مسکن تضمینی برای دریافت اقامت دائم نیست، بنابراین اگر قصد شما از خرید خانه دریافت اقامت بوده توصیه ما این است که به دنبال راهکار دیگری بروید.

چگونگی خرید خانه در می سی سی پی

مشاور املاک معمولا مراحل خرید خانه را برای شما توضیح می‌دهند، نخستین گام این است که بودجه‌ای را که برای خرید خانه در نظر گرفتید مشخص کنید و آن را با مشاور خود مطرح کنید. قدرت خرید شما محدودیت‌هایی را در خصوص محله‌ها و متراژ خانه مشخص می‌کند که کار جستجوی خانه را راحت‌تر می‌کند.

در نهایت از بین محله‌هایی که قدرت خرید خانه در آن‌ها را دارید باید آنکه از همه به معیارهای شما نزدیک‌تر است را انتخاب کنید و به بازدید خانه‌های فروشی آن منطقه بروید. طبق گفته مشاور املاک مونتانا معمولا خانه‌هایی که در خارج از مراکز شهری قرار دارند ارزان‌تر هستند و همچنین خانه‌هایی که نیاز به بازسازی دارند با تخفیف‌های بیشتری ارائه می‌شوند. بنابراین با انتخاب این خانه‌ها می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

پس از انتخاب خانه باقی مراحل کار باید در یک دفتر خانه رسمی ایالت پیگیری شود، پرداخت مالیات و وجوه قانونی که دولت محلی تصویب کرده ضروری است، پس از پرداخت هزینه‌ها و ارائه مدارک کامل شناسایی کار انتقال سند انجام شده و در کمتر از 1 ماه در اختیار شما قرار می‌گیرد، اگر وام بانکی دریافت کنید مراحل کار ممکن است کمی طولانی‌تر شود.

Jigar - Persian Dating App

هزینه خرید و اجاره ملک در می سی سی پی

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری می سی سی پی 750 تا 1600 دلار است و در خارج از شهر ها می‌توانید با بودجه 320 تا 1300 دلار یک متر مربع آپارتمان خریداری کنید. همچنین هزینه اجاره یک آپارتمان کوچک تک خواب در مراکز شهری چیزی در حدود 700 تا 900 دلار است و در خارج شهرها با بودجه 300 تا 1000 دلار می‌توانید آپارتمان یک خوابه کوچکی را اجاره کنید. هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در مراکز شهری 900 تا 1800 دلار است و در خارج شهرها با بودجه 900 تا 2400 دلار می‌توانید خانه  سه خوابه اجاره کنید. مشاور املاک میزوری متغیر بودن قیمت مسکن را به عواملی مثل مصالح بکار رفته در ساختمان، امکانات رفاهی محله و ویژگی‌های فرهنگی محیط زندگی مرتبط می‌داند.

مشاور املاک مینه‌سوتا هم تاکید دارد قبل از توافق نهایی بر سر قیمت، از یک مرکز معتبر استعلام کنید تا خدای نکرده خسارت نبینید.

مشاور املاک ایرانی در می سی سی پی

بهترین مشاور املاک می سی سی پی آن‌هایی هستند که مشاور فارسی زبان دارند. ارتباط برقرار کردن با این افراد ساده است و شما به راحتی می‌توانید تمام خواسته‌ها، نیازها و محدودیت‌های خود را با آن‌ها مطرح کنید.

این افراد با فرهنگ شما آشنایی کامل دارند و به راحتی می‌توانند محله‌ها و مکان‌هایی که برای زندگی شما مناسب هستند را معرفی کنند. مشاور املاک میشیگان مشاوران فارسی زبان بسیار زیادی دارند، چرا که تعداد ایرانیان ساکن این منطقه بسیار زیاد است در می سی سی پی هم می‌توانید مشاوران فارسی زبان را با کمی جستجو پیدا کنید و از کمک آن‌ها بهره ببرید. فراموش نکنید برقراری ارتباط موثر در کار معامله املاک بسیار مهم است پس به سراغ مشاوری بروید که با او ارتباط خوبی برقرار می‌کنید.

بهترین شهرهای می سی سی پی برای زندگی

مشاور املاک لوئیزیانا تاکید دارند که آمریکا کشور بزرگی است و در هر نقطه آن شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی خاصی وجود دارد. هنگام خرید خانه در آمریکا باید منطقه را از جنبه‌های مختلف بررسی کنید تا خرید بهتری داشته باشید.

مشاور املاک مین تک تک کوچه و پس کوچه‌های محل فعالیت خود مسلط هستند، شما هم موظفید با چشم باز و شناخت کافی انتخاب کنید. در اینجا به معرفی بهترین شهرهای می سی سی پی برای زندگی می‌پردازیم.

جکسون

مهم‌ترین و در عین حال پایتخت ایالت به شمار می‌آید که بیش از هر شهر دیگری در می سی سی پی جمعیت دارد. کشاورزی در این منطقه رونق زیادی داشته و در عین حال مراکز شهری آن کافه، رستوران و مراکز خرید خوبی دارند که از مزایای زندگی در این منطقه به شمار می‌آید. مردم خونگرم و صمیمی هستند و شهر اگرچه به پیشرفتگی مناطق طراز اول آمریکا نیست اما امکانات یک زندگی متوسط و نرمال در آن فراهم است. اگر یک موقعیت شغلی خوب داشته باشید به راحتی می‌توانید از پس هزینه‌های زندگی بر بیایید و کودکان شما می‌توانند در مدارس شهر مشغول تحصیل شوند.

این شهر در سال 1822 تاسیس شده و دانشگاه دولتی جکسون در آن واقع شده است.

کلمبیا

از شهرهای مشهور دیگر ایالت می سی سی پی است که بیش از 6 هزار نفر جمعیت دارد. این شهر تمیز تقریبا کوچک است و در مرکز ایالت قرار دارد. مردم آن به زندگی در شهرهای کوچک عادت دارند و به مشاغل مختلف صنعتی و خدماتی مشغول هستند.

کلیولند

این شهر بیش از 12 هزار نفر جمعیت دارد و در اطراف آن شهرها و شهرک‌های کوچک زیادی قرار دارد که هر کدام می‌تواند برای زندگی گزینه خوبی باشد. اگرچه این شهر چندان مشهور نیست و محل تجمع ایرانیان به شمار نمی‌آید اما از شهرهای شناخته شده ایالت است که وضعیت زندگی خوبی دارد. مراکز تفریحی، آموزشی و فرهنگی شهر در اندازه یک منطقه کوچک خوب است و ساکنان به راحتی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

می سی سی پی از ایالت‌های فقیر آمریکا به شمار می‌آید که با وجود رونق اقتصادی و پیشرفت‌های زیادی که داشته هنوز با مشکل فقر و سکونت افراد کم درآمد دست به گریبان است. در این منطقه ایرانیان زیادی زندگی نمی‌کنند اما از نظر آب‌وهوایی شرایط خوبی دارد و موقعیت‌های شغلی خوبی برای متخصصان و افراد کار آزموده در آن یافت می‌شود. اگر قصد خرید خانه در این منطقه را دارید قبل از هر چیزی باید یک کار خوب پیدا کنید و سپس مبلغ خوبی را پس انداز کنید تا بتوانید خانه دلخواه خود را خریداری کنید. به مهاجران توصیه نمی‌شود که خانه اول خود را با وام بخرند چرا که ممکن است در پرداخت اقساط آن به مشکل بر بخورند.

ممکن است شما دوست داشته باشید