مشاور املاک (می سی سی پی) • راهنمای خرید خانه

4,034

مشاوران املاک در می سی سی پی

Join Iranian Realtor

آمریکا کشور پهناوری است که به دلیل فرصت‌های شغلی بسیار و پیشرفت اقتصادی پایداری که دارد سالانه هزاران مهاجر را از سراسر جهان به سمت خود جلب می‌کند. حقیقت این است که مهاجران طی قرن‌ها نقش مهم و حیاتی در پیشرفت این کشور داشته‌اند و خدمات این دو به یکدیگر متقابل بوده است. اگر قصد مهاجرت به آمریکا و زندگی در این کشور را دارید باید بدانید که موفقیت امکان پذیر است اما راه همواری برای رسیدن به آن وجود ندارد. نخستین گام این است که محل مناسبی را برای زندگی انتخاب کنید. 50 ایالت مختلف که از نظر آب‌وهوایی، فرهنگی و توزیع امکانات رفاهی یکسان نیستند کار تصمیم‌گیری را دشوار می‌کنند. می سی سی پی یکی از ایالت‌ها است که شاید برای زندگی شما مناسب باشد. اگر قصد خرید خانه و زندگی در ایالت می سی سی پی را دارید خواندن این مطلب به شما توصیه می‌شود.

آشنایی با می سی سی پی

می سی سی پی آخرین ایالت آمریکا بود که نماد برده داری را از پرچم خود حذف کرد و در این خصوص ریشه‌های طولانی دارد. این ایالت محل زندگی بومیان آمریکا بود که بعد از کشف قاره آمریکا توسط کریستف کلمب تحولات زیادی را پشت سر گذاشت. تمدن می سی سی پی که در کنار این رود شکل گرفته در تاریخ آمریکا قدمت زیادی دارد و در واقع این بخش از آمریکا جایی است که تاریخچه سکونت انسان در آن به قرن‌ها قبل باز می‌گردد.

رود می سی سی پی در اقتصاد، سبک زندگی و تاریخ مردم این منطقه نقش حیاتی دارد و نام آن از یک عبارت سرخپوستی به معنای رود بزرگ گرفته شده است. این ایالت اقتصاد پر رونق و پویایی دارد اما فقر و مشکلات معیشتی در بسیاری از نواحی آن دیده می‌شود که به یک معضل تاریخی در این منطقه تبدیل شده است.

دانشگاه می سی سی پی، دانشگاه ایالتی جکسون و دانشگاه ایالتی می سی سی پی سه مرکز علمی مهم این منطقه به شمار می‌آید که سالانه به تعداد زیادی از دانشجویان در رشته‌های مختلف آموزش می‌دهد.

جمعیت سیاه پوستان این منطقه به نسبت زیاد است و به همین ترتیب سیاه پوستان مشهور زیادی چون اوپرا وینفری هم از این شهر به شهرت و ثروت رسیدند. بیش از 2 میلیون نفر در این منطقه سکونت دارند که دین اکثر آن‌ها مسیحیت است. آمریکا گذشته تاریکی در برده داری دارد و نقش این ایالت در آن بسیار پررنگ بوده است. این روزها شرایط تغییر زیادی در این منطقه داشته و مردم با آرامش در کنار هم زندگی می‌کنند.

هزینه زندگی در می سی سی پی

برای اینکه ببینید یک منطقه برای کار و اقامت مناسب است یا نه، اولین کار این است که هزینه‌های زندگی در آن را با سایر نقاط مقایسه کنید. یک وعده غذای دونفره در یکی از رستوران‌های معمولی این ایالت حدود 25 تا 60 دلار هزینه خواهد داشت. همچنین هزینه حمل و نقل عمومی در یک ما تقریبا 45 تا 50 دلار است. هزینه آب، برق و سایر حامل‌های انرژی در یک آپارتمان 85 متری در ماه چیزی در حدود 60 تا 250 دلار قیمت دارد. اینترنت 10 مگابیت نامحدود هم 30 تا 90 دلار در ماه هزینه دارد.

نرخ سود وام مسکن هم چیزی در حدود 5 درصد است که تقریبا با سایر نقاط آمریکا یکی است. در مطلب مشاور املاک ویرجینیا غربی تاکید کردیم زندگی در ایالت‌های مختلف آمریکا شکل یکسانی ندارد، در شهرها و محله‌های هر ایالت هم شرایط زندگی یکسان نیست، پس اگر شناخت کافی ندارید قبل از خرید خانه بهتر است مدتی در یک محل اجاره‌ای ساکن شوید و پس از شناخته کامل در مورد خرید خانه تصمیم بگیرید.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

خرید خانه در می سی سی پی

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بهترین مرجع هستند که برای خرید خانه در می سی سی پی می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید، تخصص این افراد مراحل کار را برای شما ساده‌تر کرده و سرعت بازدید خانه‌هایی که برای فروش گذاشته شده را به مراتب بیشتر می‌کند.

البته شما می‌توانید با جستجو در اینترنت هم با برخی از خانه‌های فروشی آشنا شوید و حدود قیمت‌ها در هر منطقه را مشخص کنید. خرید خانه به صبر نیاز دارد و هر چه خانه‌های بیشتری را ببینید، شانس اینکه خانه رویایی خود را پیدا کنید افزایش پیدا می‌کند.

چگونگی خرید خانه در می سی سی پی

مشاور املاک معمولا مراحل خرید خانه را برای شما توضیح می‌دهند، نخستین گام این است که بودجه‌ای را که برای خرید خانه در نظر گرفتید مشخص کنید و آن را با مشاور خود مطرح کنید. قدرت خرید شما محدودیت‌هایی را در خصوص محله‌ها و متراژ خانه مشخص می‌کند که کار جستجوی خانه را راحت‌تر می‌کند.

پس از انتخاب خانه باقی مراحل کار باید در یک دفتر خانه رسمی ایالت پیگیری شود، پرداخت مالیات و وجوه قانونی که دولت محلی تصویب کرده ضروری است، پس از پرداخت هزینه‌ها و ارائه مدارک کامل شناسایی کار انتقال سند انجام شده و در کمتر از 1 ماه در اختیار شما قرار می‌گیرد، اگر وام بانکی دریافت کنید مراحل کار ممکن است کمی طولانی‌تر شود.

هزینه خرید و اجاره ملک در می سی سی پی

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری می سی سی پی 750 تا 1600 دلار است و در خارج از شهر ها می‌توانید با بودجه 320 تا 1300 دلار یک متر مربع آپارتمان خریداری کنید. همچنین هزینه اجاره یک آپارتمان کوچک تک خواب در مراکز شهری چیزی در حدود 700 تا 900 دلار است و در خارج شهرها با بودجه 300 تا 1000 دلار می‌توانید آپارتمان یک خوابه کوچکی را اجاره کنید. هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در مراکز شهری 900 تا 1800 دلار است و در خارج شهرها با بودجه 900 تا 2400 دلار می‌توانید خانه  سه خوابه اجاره کنید.

مشاور املاک ایرانی در می سی سی پی

بهترین مشاور املاک می سی سی پی آن‌هایی هستند که مشاور فارسی زبان دارند. ارتباط برقرار کردن با این افراد ساده است و شما به راحتی می‌توانید تمام خواسته‌ها، نیازها و محدودیت‌های خود را با آن‌ها مطرح کنید.

Jigar - Persian Dating App

بهترین شهرهای می سی سی پی برای زندگی

در اینجا به معرفی بهترین شهرهای می سی سی پی برای زندگی می‌پردازیم.

جکسون

مهم‌ترین و در عین حال پایتخت ایالت به شمار می‌آید که بیش از هر شهر دیگری در می سی سی پی جمعیت دارد. کشاورزی در این منطقه رونق زیادی داشته و در عین حال مراکز شهری آن کافه، رستوران و مراکز خرید خوبی دارند که از مزایای زندگی در این منطقه به شمار می‌آید. مردم خونگرم و صمیمی هستند و شهر اگرچه به پیشرفتگی مناطق طراز اول آمریکا نیست اما امکانات یک زندگی متوسط و نرمال در آن فراهم است. اگر یک موقعیت شغلی خوب داشته باشید به راحتی می‌توانید از پس هزینه‌های زندگی بر بیایید و کودکان شما می‌توانند در مدارس شهر مشغول تحصیل شوند.

این شهر در سال 1822 تاسیس شده و دانشگاه دولتی جکسون در آن واقع شده است.

کلمبیا

از شهرهای مشهور دیگر ایالت می سی سی پی است که بیش از 6 هزار نفر جمعیت دارد. این شهر تمیز تقریبا کوچک است و در مرکز ایالت قرار دارد. مردم آن به زندگی در شهرهای کوچک عادت دارند و به مشاغل مختلف صنعتی و خدماتی مشغول هستند.

کلیولند

این شهر بیش از 12 هزار نفر جمعیت دارد و در اطراف آن شهرها و شهرک‌های کوچک زیادی قرار دارد که هر کدام می‌تواند برای زندگی گزینه خوبی باشد. اگرچه این شهر چندان مشهور نیست و محل تجمع ایرانیان به شمار نمی‌آید اما از شهرهای شناخته شده ایالت است که وضعیت زندگی خوبی دارد. مراکز تفریحی، آموزشی و فرهنگی شهر در اندازه یک منطقه کوچک خوب است و ساکنان به راحتی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

می سی سی پی از ایالت‌های فقیر آمریکا به شمار می‌آید که با وجود رونق اقتصادی و پیشرفت‌های زیادی که داشته هنوز با مشکل فقر و سکونت افراد کم درآمد دست به گریبان است. در این منطقه ایرانیان زیادی زندگی نمی‌کنند اما از نظر آب‌وهوایی شرایط خوبی دارد و موقعیت‌های شغلی خوبی برای متخصصان و افراد کار آزموده در آن یافت می‌شود. اگر قصد خرید خانه در این منطقه را دارید قبل از هر چیزی باید یک کار خوب پیدا کنید و سپس مبلغ خوبی را پس انداز کنید تا بتوانید خانه دلخواه خود را خریداری کنید. به مهاجران توصیه نمی‌شود که خانه اول خود را با وام بخرند چرا که ممکن است در پرداخت اقساط آن به مشکل بر بخورند.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید