مشاور املاک (میزوری) • راهنمای خرید خانه

44,828

مشاوران املاک در میزوری

Join Iranian Realtor

آمریکا یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا است که طی سال‌های اخیر رشد زیادی را تجربه کرده است. بخشی از پیشرفت‌های این سرزمین مدیون مهاجرانی است که در این منطقه ساکن شدند و به عنوان عضو فعالی از جامعه خدمات زیادی به این کشور کردند. اگر قصد دارید در آمریکا به کار و زندگی بپردازید شما هم به عنوان یک مهاجر شانس این را که به موفقیت دست پیدا کنید دارید، البته باید اهل کار و تلاش باشید. یکی از دغدغه‌های اصلی مهاجران تهیه جایی برای زندگی و محل اقامتی مناسب است. میزوری یکی از ایالت‌های آمریکا است که شاید برای زندگی شما و سایر اعضای خانواده مناسب باشد، این مطلب را تا آخر دنبال کنید تا با این ایالت و شرایط خرید خانه در آن آشنا شوید.

با میزوری آشنا شوید

ایالت میزوری در غرب میانه آمریکا واقع شده و با آب و هوای قاره‌ای زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم دارد. میزوری از جاهایی در آمریکا است که زمستان‌های برفی را تجربه می‌کند و کودکان از درست کردن آدم برفی در آن لذت می‌برند. این ایالت در ابتدا متعلق به فرانسه بود اما بعدها توسط آمریکا خریداری شد و به این کشور پیوست. این ایالت بیش از 6 میلیون نفر جمعیت دارد که در شهرهای کوچک و بزرگ آن مشغول زندگی هستند. دین اغلب مردم مسیحی است و میزوری بیش از 180 هزار کیلومتر مساحت دارد.

محصولات کشاورزی مختلفی مثل سویا و برند در این منطقه کشت می‌شود و اقتصاد آن بیشتر به شهرهای بزرگ وابستگی دارد که فعالیت‌های صنعتی و خدماتی در آن‌ها انجام می‌شود. مک‌دانل داگلاس یکی از شرکت‌های بزرگ بین المللی است که در این منطقه استقرار یافته و در چرخیدن چرخ اقتصاد ایالت نقش کلیدی دارد.

تنوع قومی و نژادی این منطقه نسبتا زیاد است و مردم در کنار هم با صلح و آرامش زندگی می‌کنند. نرخ بیکاری در این منطقه معمولا کمتر از 5 درصد است و تنوع شغلی زیادی در آن وجود دارد. مهندسی نرم افزار، الکترونیک و مکانیک به همراه مدیریت پروژه، مدیر اجرای و طراحی گرافیک از مشاغل پرطرفدار در این منطقه به شمار می‌آید. در شهرهای بزرگ این ایالت فرهنگ و هنر بسیار پرطرفدار است و رونق خوبی دارد. رستوران‌های خوب و برجسته بسیاری در این منطقه یافت می‌شود و امکانات رفاهی و تفریحی آن در سطح مطلوبی است.

از آنجایی که برخی از شهرهای بزرگ این منطقه مثل کانزاس سیتی ارزان قیمت هستند و زندگی در آن‌ها مقرون به صرفه است برای زندگی مهاجران انتخاب خوبی است و سالانه جوانان بسیاری با هدف کار و زندگی وارد این منطقه می‌شوند.

هزینه زندگی در میزوری

متوسط سطح درآمد خانوارهای این ایالت در گذشته بیش از 37 هزار دلار بود که برخی آن را در سال 2021 بیش از 60 هزار دلار پیش بینی کردند و کمترین حقوق دستمزد کارگران برای یک ساعت کار در نقاط شهر این منطقه 15 دلار محاسبه می‌شود.

یکی از متداول‌ترین راهکارهای صرفه جویی و پس از انداز این است که محلی را برای سکونت انتخاب کنید که هزینه‌های آن پایین باشد تا توان شما برای پس انداز افزایش پیدا کند. حال که متوسط درآمد و سطح زندگی این ایالت آشنا شدید بد نیست سری هم به هزینه‌ها بزنیم.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

هزینه صرف غذای دونفره در یک رستوران معمولی میزوری حدود 70 دلار هزینه دارد، هزینه رفت و آمد با وسایل عمومی در داخل شهر چیزی حدود 60 دلار در ماه است. رفت آمد به حومه شهرهای بزرگ میزوری راحت است و به همین دلیل خرید خانه در اطراف شهرها از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

خرید خانه در میزوری

بهترین راهکار خرید خانه در میزوری این است که ابتدا سقف بودجه خود را مشخص کنید و ببینید شرایط دریافت وام در ایالت چگونه است، بعد از اینکه توان اقتصادی شما مشخص وقت آن رسیده قیمت هر متر مربع ملک در شهرها و محله‌های مختلف میزوری را بررسی کنید.

میزوری یک ایالت اقتصادی است که هزینه زندگی در آن چندان بالا نیست به همین دلیل خرید خانه در این منطقه یک سرمایه گذاری بلند مدت است و برای خانواده‌ها انتخاب مناسبی است.

شما با یک سرچ ساده در اینترنت می‌توانید با شرایط فرهنگی و امکانات رفاهی مناطق مختلف شهرهای این ایالت آشنا شوید و راحت‌تر خانه دلخواه خود را انتخاب کنید.

چگونگی خرید خانه در میزوری

برای خرید خانه مراحل قانونی مشخصی وجود دارد، پس از اینکه محل زندگی دلخواه خود را پیدا کردید و بر سر قیمت با کارفرما به توافق رسیدید، وقت آن رسیده است که به یکی از مراکز اسناد رسمی آمریکا مراجعه کنید و کار انتقال سند را انجام دهید. قوانین کلی در آمریکا یکسان است اما هر ایالت در خصوص مالیات و شرایط مبادله ملک قوانین محلی خاص خود را دارد که بهتر است قبل از انتقال سند از آن‌ها مطلع شوید.

برای انتقال رسمی مالکیت ملک باید یک سری اسناد مثل اوراق شناسایی عکس دار، برگه پرداخت مالیات و سند مالکیت قبلی ملک را به همراه داشته باشید.

هزینه خرید و اجاره ملک در میزوری

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بهترین مرجع برای تعیین هزینه خرید و اجاره ملک هستند، قبل از اینکه کار مبادله نهایی شود حتما از قیمت روز اطلاع پیدا کنید تا بعدها از خرید خود پشیمان نشوید.

Jigar - Persian Dating App

در لحظه نگارش این مطلب هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مناطق شهری میزوری چیزی در حدود 700 تا 1200 دلار است. هزینه اجاره همین خانه در مناطق اطراف شهرها ارزان‌تر بوده و در حدود 700 تا 1000 دلار هزینه خواهد داشت.

هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه در نقاط شهری این ایالت 900 تا 2400 دلار است و در اطراف شهرها با بودجه‌ای در حدود 800 تا 1600 دلار می‌توان یک خانه سه خوابه اجاره کرد.

هزینه خرید هر مترمربع آپارتمان در مناطق شهری میزوری 1000 تا 2300 دلار است و در اطراف شهر ها به قیمت 400 تا 1600 دلار می‌توان یک متر مربع آپارتمان خریداری کرد.

مشاور املاک ایرانی در میزوری

بهترین مشاور املاک میزوری برای شما فارسی زبان‌ها هستند چراکه از یک سو ارتباط برقرار کردن با آن‌ها برای شما ساده‌تر خواهد بود و از سوی دیگر این افراد با شرایط فرهنگی و نیازهای خانوادگی شما بیشتر آشنا هستند و راحت‌تر می‌توانند راهنمای شما باشند. برای یافتن مشاور خوب می‌توانید به آگهی‌های سطح شهر مراجعه کنید یا با ایرانیان ساکن میزوری مشورت کنید.

بهترین شهرهای میزوری برای زندگی

مشاور املاک مهم‌ترین مرجعی است که می‌تواند بهترین شهرهای هر ایالت را برای زندگی به شما معرفی کند. هر منطقه شرایط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی خاص خود را دارد که ممکن است برای زندگی شما مناسب باشد یا نه. پس بهترین شهرهای هر منطقه برای زندگی ممکن است در نظر افراد مختلف متفاوت باشد.

 در اینجا به برخی از مهم‌ترین شهرهای میزوری برای کار و زندگی اشاره می‌کنیم تا شما راحت‌تر بتوانید تصمیم‌گیری کنید.

کانزاس سیتی

کانزاس سیتی  در بین 10 شهر برتر آمریکا برای زندگی قرار دارد که بسیاری از ایرانی‌ها از آن آگاه نیستند. هزینه زندگی در این منطقه به نسبت پایین است و همچنین امکانات رفاهی و حمل و نقل عمومی آن شرایط بسیار مطلوبی دارد. این شهر بسیار ساکت و تمیز است و در عین حال به دلیل نرخ پایین بیکاری انتخاب بسیاری از جوانان برای زندگی است. نزدیک به 60 شرکت شناخته شده جهانی در این شهر قرار دارند که باعث شده از نظر اقتصادی بسیار پویا و پیشرو باشد. کانزاس سیتی یکی از 10 شهر بزرگ آمریکا است و وسعت بی‌نظیر آن یکی از نقاط قوت آن به شمار می‌آید.

سنت لوئیس

این شهر بندری میزبان جمعیت کوچکی از ایرانیان است که سال‌های پیش در آن مستقر شدند و مشغول زندگی هستند. این منطقه دومین شهر بزرگ میزوری به شمار می‌آید که حدود 3 میلیون نفر جمعیت دارد. شرکت‌های بزرگ صنعتی زیادی در این منطقه واقع است همچنین سه دانشگاه واشنگتن، سنت لوئیس و میزوری در این شهر واقع شده که سبب می‌شود در آمریکا بسیار مشهور باشد. امکانات رفاهی آن در سطح خوبی است و برای زندگی خانوادگی محل مناسبی به شمار می‌آید.

جفرسون‌سیتی

مرکز سیاسی ایالت میزوری است که دانشگاه لینکلن در آن واقع شده است. بیش از 149 هزار نفر در این شهر زندگی می‌کنند و علاوه بر شرایط مطلوب اقتصادی از نظر فرهنگی و سیاسی هم شهر مهمی به شمار می‌آید. این منطقه چندان پرجمعیت و شلوغ نیست و اگر به دنبال شهرهای کوچکتر میزوری برای زندگی هستید جفرسون‌سیتی برای شما انتخاب مناسبی به شما می‌آید. مراکز خرید، رستوران و مدارس زیادی در این شهر قرار دارد که باعث شده برای زندگی مناسب باشد.

اگر قصد زندگی در این شهر را دارید حتما محله‌ها را از نظر امکانات رفاهی و شرایط زندگی مقایسه کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. شهرهای دیگری هم در این ایالت وجود دارد که فرصت نشد درباره آن‌ها اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. اگر کمی جستجو کنید حتما می‌توانید محل مناسبی برای زندگی خود شناسایی کنید.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید