مشاور املاک (نیوجرسی) • راهنمای خرید خانه

5,685

مشاوران املاک در نیوجرسی

Join Iranian Realtor

زندگی در ایالت ساحلی نیوجرسی که در کنار اقیانوس اطلس واقع شده رویای بسیاری از ایرانی‌ها است. آمریکا 50 ایالت با شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت دارد که امکانات رفاهی و سطح زندگی در همه آن‌ها یکسان نیست. زندگی در نیوجرسی به سبب جاذبه‌های زیبای طبیعی و صنعتی بودن این ایالت بسیار پرطرفدار است. برای زندگی در یکی از شهرهای نیوجرسی اولین گام یافتن یک خانه و محل اقامت مناسب است. اگر دوست دارید در این منطقه خانه‌ای بخرید یا ساکن ایالت نیوجرسی شوید پیشنهاد می‌کنیم مطلب ما را تا آخر دنبال کنید.

درباره نیوجرسی بیشتر بدانید

تراکم جمعیت در ایالت نیوجرسی بسیار بالا است و اولین ساکنان آن را بومیان آمریکا تشکیل می‌دادند، بعدها بخشی از مهاجران هلندی و سوئدی هم در این منطقه ساکن شدند. در حال حاضر نیوجرسی یک ایالت چند فرهنگی است که اقوام و ملیت‌های گوناگون در آن به کار و زندگی مشغول هستند.

ساکنان این منطقه به بیش از 8 میلیون نفر می‌رسند که بیشتر در نیوآرک بزرگ‌ترین شهر این ایالت و ترنتون پایتخت نیوجرسی ساکن هستند.

صنعت داروسازی در این ایالت پیشرفت بسیاری داشته به نحوی که اقتصاد این منطقه بر اساس این صنعت توسعه یافته است. سطح درآمد در این ایالت بالا است و سیستم سلامت، نظام آموزشی، امکانات رفاهی و سرگرمی فراهم آمده برای مردم این منطقه در سطح مطلوبی قرار دارد.

شما با زندگی در این منطقه می‌توانید به رستوران‌های عالی و باکیفیت زیادی دسترسی داشته باشید و فرزندان خود را به مراکز رفاهی و تفریحی متعددی ببرید.

تولیدات پیشرفته، تکنولوژی و خدمات حمل و نقل این ایالت هم بسیار پیشرفته هستند و بخش مهمی از اقتصاد ایالت نیوجرسی به این صنایع وابسته است.

نیوجرسی یکی از ایالت‌های ثروتمند آمریکا است که بخشی از درآمد آن صرف تامین هزینه زیرساخت‌ها و ارائه خدمات مناسب به شهروندان شده است. از آنجا که این ایالت در مجاورت اقیانوس اطلس قرار گرفته آب‌وهوای آن معتدل است که البته زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم و شرجی دارد. زمستان‌های این ایالت می‌تواند سرد و منجمد کننده باشد و بارش برف در آن یک امر طبیعی و عادی به شمار می‌آید. نیوجرسی یکی از ایالت‌های امن آمریکا است که مردم در آن کمترین نگرانی را در خصوص امنیت شخصی خود دارند. نرخ جرم و جنایت در این منطقه بسیار پایین است و سیستم مدیریت شهری در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است. به دلیل وجود مراکز آموزشی معتبر و باکیفیت بسیاری از محققان بین المللی در این منطقه ساکن شده‌اند و سطح فرهنگی این منطقه بالا است.

راهکارهای خرید خانه در نیوجرسی

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

خرید خانه در نیوجرسی از بسیاری جهات شبیه سایر ایالت‌های آمریکا است و معمولا توصیه‌های کلی‌ای که مشاور املاک جورجیا به شما ارائه می‌دهد با نیوجرسی یکی است. مزارع کوچک متعدد سطح نیوجرسی آن را به ایالت باغ‌ها مشهور کرده است. نیوجرسی به نیویورک بسیار نزدیک است و به همین دلیل خرید خانه در این منطقه راه رفت‌وآمد شما به منهتن را باز می‌کند.

البته اگر به دنبال محل ارزان‌تری برای زندگی هستید کاندو و آپارتمان‌های تک خوابه با قیمت مناسب هم یافت می‌شوند که با کمی جستجو می‌توانید برای خود محل مناسبی در نظر بگیرید.

راهکارهای متعددی برای خرید خانه در نیوجرسی وجود دارد، شما با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید تصاویر خانه‌ها و اقامتگاه‌های متعددی که برای فروش و اجاره گذاشته شده را ببینید. مشاوران املاک فارسی زبان زیادی هم در این منطقه مشغول فعالیت هستند که می‌توانند به انتخاب بهتر شما کمک کنند.

فراموش نکنید که محله‌های مختلف امکانات رفاهی و اقامتی متفاوتی دارند پس قبل از خرید شاید بهترین راهکار این باشد که ابتدا محلی را اجاره کنید و بعد از اینکه شناخت کافی از محله‌ها و شهرهای نیوجرسی پیدا کردید نسبت به خرید خانه دلخواه خود اقدام کنید.

چگونگی خرید خانه در نیوجرسی

مراحل خرید خانه در نیوجرسی بسیار ساده و مشابه ایالت‌های دیگر است، نخستین گام این است که اولویت‌های خود را مشخص کنید و ببینید چه چیزهایی در خرید خانه برای شما اهمیت بیشتری دارند. به عبارت ساده‌تر خط قرمزهایتان را مشخص کنید. سپس بودجه نهایی خود را تعیین کنید و تصمیم بگیرید قصد دریافت وام برای خرید خانه را دارید یا نه. اگر وام بگیرید توانایی شما برای خرید خانه بزرگتر بیشتر می‌شود.

پس از اینکه خانه دلخواه خود را پیدا کردید و به کمک مشاور با مالک مذاکرات لازم را انجام دادید و به توافق رسیدید کار آسان می‌شود. فقط کافی است مدارک شناسایی معتبر خود را به یک دفتر اسناد رسمی قانونی ببرید و پس از پرداخت مالیات و سایر هزینه‌های قانونی سند ملک را دریافت کنید. مراحل کار خیلی سریع انجام می‌شود، فقط اگر وام مسکن دریافت کرده باشید ممکن است روال قانونی کار کمی طولانی‌تر شود و گاهی تا یک ماه هم به طول می‌انجامد. اگر به قوانین ایالتی مسلط نیستید خوب است از یک مشاور حقوقی کمک بگیرید تا تمامی مراحل کار به صورت دقیق و اصولی پیش برود.

وضعیت هزینه‌های خرید و اجاره ملک در نیوجرسی

مشاور املاک ایرانی در آمریکا در همان لحظات اولی که برای خرید به او مراجعه می‌کنید به شما خواهد گفت که قیمت مسکن در آمریکا بسیار متغیر است و به عوامل مختلفی مثل امکانات رفاهی، مصالح بکار رفته در ساختمان، حسن شهرت محله و شرایط فرهنگی ایالت بستگی دارد. بنابراین قیمت دو ملک با شرایط یکسان در دو محله مختلف ممکن است چندین هزار دلار اختلاف داشته باشد.

آپارتمان‌های تک خوابه با امکانات معمولی هم معمولا چیز بین 250 هزار دلار تا 500 هزار دلار قیمت دارند. آپارتمان‌های بیشتر از دوخوابه هم بین 600 تا 800 هزار دلار متغیر هستند. برای اجاره یک آپارتمان معمولی هم باید مبلغی بین هزار تا 3 هزار دلار هزینه کنید.

Jigar - Persian Dating App

ویلاها هم با قیمت‌های مختلف و در بازه‌های زمانی ماهانه، سالانه و هفتگی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرند. قیمت اجاره ویلا بسیار متغیر است و به توافق طرفین بستگی مستقیم دارد.

مشاور املاک ایرانی در نیوجرسی

بهترین مشاور املاک ایرانی در نیوجرسی در امر اجاره و مبادله ملک متخصص هستند و با توجه به دسترسی‌های محلی که به اطلاعات دارند همیشه موارد متعدد ملک قابل فروش و اجاره را می‌شناسند. این افراد بسیار باانگیزه هستند و با پیگیری مستمر هرچه سریع‌تر خانه رویایی شما را پیدا می‌کنند.

یک مزیت عمده مشاور املاک ایرانی همزبانی او است که کمک می‌کند شما به راحتی بتوانید خواسته‌ها و نیازهای خود را مطرح کنید. این افراد شرایط فرهنگی و حساسیت‌های شما را به خوبی درک کرده و به این ترتیب راحت‌تر خانه مناسب شما را پیدا می‌کنند. بهترین مشاوران املاک شناخت دقیقی از وضعیت جغرافیایی و محله‌های مختلف شهر دارند که به شما کمک می‌کند بدون اتلاف وقت به سراغ محله‌ها و خانه‌هایی بروید که بیشتری مطابقت را با انتظارات و خواسته‌های شما داشته باشد.

معرفی بهترین مکان‌های نیوجرسی برای زندگی

در اینجا سعی می‌کنیم شما را با برخی از بهترین مکان‌های نیوجرسی برای زندگی آشنا کنیم.

سامر دیل

این شهر یکی از ارزان‌ترین مکان‌های ایالت نیوجرسی برای زندگی است که هزینه خرید مسکن و اقامت در آن بسیار پایین‌تر از سطح متوسط آمریکا است و به همین دلیل بسیاری از افراد در این منطقه ساکن شده‌اند.

ترنتون

مرکز ایالت نیوجرسی است که سبب شده از نظر سیاسی اهمیت بسیار بالایی داشته باشد. این شهر بیش از 80 هزار نفر جمعیت دارد. راه آهن این شهر امکان دسترسی به کل ایالات متحده را راحت کرده است و دسترسی به دریا اهمیت اقتصادی و تجاری شهر را بالا برده است. ترنتون شهر زیبا و تمیزی است که محیط آرام و امن برای زندگی دارد. برخی از کارخانه‌ها و صنایع در این شهر مشغول فعالیت هستند که می‌توانید در آن‌ها مشغول کار شوید.

استرت فورد

استرت فورد هم یکی از شهرهای اقتصادی ایالت نیوجرسی است که شانس خانه‌دار شدن شما در آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. قیمت خانه در این شهر نسبت به متوسط آمریکا و ایالت نیوجرسی پایین‌تر قرار دارد و به همین دلیل یک گزینه عالی برای اقامت به ویژه برای آن‌هایی است که به تازگی وارد آمریکا شده‌اند.

نیوآرک

بزرگترین و شلوغ‌ترین شهر نیوجرسی است که به دلیل وجود فرودگاه بین المللی به سراسر جهان دسترسی دارد. این شهر ار لحاظ شاخص‌های امنیتی در مقایسه با کل نیوجرسی شرایط مطلوبی ندارد اما بسیاری از شرکت‌ها و صنایع در این منطقه مشغول فعالیت هستند که شانس شما را برای یافتن شغل دلخواهتان افزایش می‌دهد.

اودوبان

بله احتمالا اسم این شهر کمتر به گوش شما خورده است اما از آنجا که امکانات رفاهی خوبی دارد و هزینه زندگی در آن زیاد بالا نیست گزینه مطلوبی برای زندگی به شمار می‌آید. هزینه کلی زندگی در این شهر به نسبت کل آمریکا پایین‌تر است و از آنجا که شهر کوچکی است برای زندگی یک گزینه مناسب است. شما در  شهر اودوبان به امکانات رفاهی مطلوبی دسترسی خواهید داشت و فرزندانتان هم به راحتی می‌توانند تحصیل کنند.

آتلانتیک

یک شهر ساحل بسیار زیبا است که سالانه هزاران توریست را به خود جذب می‌کند. مسابقه سالانه دختر شایسته در این شهر برگزار می‌شود. به دلیل رونق صنعت توریسم و وجود اقامتگاه‌های مختلف موقعیت‌های شغلی زیادی در این شهر یافت می‌شود. مراکز خرید عالی این شهر در جهان مشهور است و شما با خرید خانه در آتلانتیک همیشه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

در گذشته نیوجرسی به اشتباه ایالتی با دستمزد پایین معرفی می‌شد اما در عمل سطح درآمد این منطقه بالا است و به جهت نزدیکی به نیویورک گزینه خوبی برای افرادی است که تحمل شلوغی آن منطقه را ندارند و می‌خواهند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. از آنجا که آمریکا به صورت ایالتی اداره می‌شود قوانین منطقه‌ای روی زندگی و خرید خانه شما تاثیر مستقیم دارد. با آگاهی از قوانین محلی می‌توانید با خیال راحت خانه دلخواه خود را خریداری کنید. مشاوران املاک بهترین گزینه هستند که پس از طی مراحل مختلف قانونی مجوز فعالیت دریافت کرده و بیش از هر کسی می‌توانند به شما در انتخاب خانه دلخواهتان کمک کنند. توصیه ما به شما این است که به سراغ مشاوران فارسی زبان بروید تا بهتر بتوانند شما را راهنمایی کنند.

 

EXT LINKS:

?Why Join New Jersey Realtors

ممکن است شما دوست داشته باشید