مشاور املاک (نیویورک) • راهنمای خرید خانه

8,826

مشاوران املاک در نیویورک

Join Iranian Realtor

نیویورک یکی از رقابتی‌ترین بازارهای معامله ملک در جهان است و به همین دلیل خانه‌دار شدن در این شهر کار ساده‌ای نیست. زندگی در نیویورک به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین شهرهای جهان که از نظر سیاسی و اقتصادی برای آمریکا بسیار مهم است برای خیلی‌های یک آرزو به نظر می‌رسد اما اگر اهل کار و تلاش باشید و کمی درباره زندگی در این شهر مطالعه کنید نه تنها می‌توانید ساکن نیویورک شوید، حتی خانه‌دار شدن در آن هم برای شما دور از ذهن نیست. خیلی از ایرانی‌ها در این شهر مشغول کار و فعالیت هستند و علاوه بر اینکه زندگی موفقی دارند یک عضو فعال جامعه نیویورک به شمار می‌آیند. اگر قصد خانه‌دار شدن در این شهر را دارید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا آخر دنبال کنید.

درباره نیویورک بیشتر بدانید

شهرت نیویورک به حدی است که می‌توان ادعا کرد کمتر کسی در دنیا است که آن را نشناسد، مراکز مختلف سیاسی، تجاری و تفریحی این شهر باعث شده که اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد برای همه جهان جالب توجه باشد و البته سالانه تعداد زیادی گردشگر را هم به سمت خود جذب کند.

گرانی هزینه‌های زندگی باعث شده این شهر انتخاب ایده‌آل همه برای اقامت نباشد اما بسیاری از افرادی که می‌خواهند در کار و زندگی پیشرفت کنند مسیر موفقیت را از این شهر آغاز می‌کنند.

تابستان‌های گرم و آفتابی و زمستان‌های سرد از ویژگی‌های طبیعی این شهر است و گاهی طوفان‌های استوایی به این منطقه از جهان هم می‌رسد. مهاجران نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت این شهر ایفا کرده‌اند و بخش مهم و تاثیرگذاری از ساکنان نیویورک را تشکیل می‌دهند.

این شهر شلوغ و پر رفت‌وآمد به هزاران شغل خدماتی نیاز دارد و همیشه موقعیت‌های کاری خوبی در دسترس افراد قرار دارد. شما می‌توانید از هنر و صنعت در هر زمینه‌ای که فکرش را بکنید مشغول کار شوید، البته به شرط آنکه مهارت‌های لازم را داشته باشید و بتوانید بر سایر رقبای خود که خواهان آن موقعیت شغلی هستند پیروز شوید.

دانشگاه‌های این شهر در جهان مشهور است و سالانه تعداد زیادی از دانشجویان در جستجوی یادگیری را به سوی خود جذب می‌کند. کسب درآمد در این شهر کار چندان سختی نیست اما برای اینکه موفق شوید باید فرهنگ نیویورکی را به خوبی بشناسید.

هزینه‌های زندگی در نیویورک

اگر با یک مشاور املاک ایرانی در آمریکا مشورت کنید حتما به شما خواهد گفت که نیویورک یک شهر بسیار گران است و گاهی هزینه زندگی در آن بیش از 100 درصد میانگین هزینه‎ها در آمریکا است. به دلیل تنوع فرهنگی شما هر نوع غذای خیابانی و رستوران بین المللی که تصورش را بکنید در این شهر پیدا می‌شود اما خرید آن‌ها چندان هم آسان نیست.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

قیمت خانه در این شهر بسیار بالا است و بخش عمده‌ای از درآمد افراد صرف تامین هزینه محل اقامتشان می‌شود، به عنوان یک مهاجر باید این نکته را بدانید و برای آماده کردن محل زندگی برنامه ریزی کنید.

کرایه تاکسی‌های نیویورک زیاد است و از 3 دلار شروع می‌شود، داشتن یک تاکسی در این شهر یک شغل پردرآمد است اما برای شما به عنوان شهروند تامین این هزینه کار ساده‌ای نخواهد بود. البته سیستم حمل و نقل عمومی نیویورک بسیار پیشرفته است و می‌توانید با حدود 2 دلار از اتوبوس و مترو هم استفاده کنید.

ماشین شخصی داشتن در این شهر هم هزینه زیادی دارد، علاوه بر بیمه و مالیات برای پارکینگ عمومی باید چیزی بیش از 430 دلار پرداخت کنید.

راهکارهای خرید خانه در نیویورک

برای یافتن خانه دلخواه خود در نیویورک باید دانش محلی خوبی داشته باشید، یافتن خانه در این شهر کار ساده‌ای نیست و اگر مشاور املاک پیشنهادی به شما مطرح کرد که با عقل جور درمی‌آید پیشنهاد ما به شما این است که سریع آن را بپذیرید.

مشاور مسکن ایرانی گزینه دیگری است که می‌تواند به شما کمک کند، این افراد تمام تلاش خود را می‌کنند که خانه خود را هرچه سریع‌تر پیدا کنید، این کار برای آن‌ها نفع مالی هم دارد پس حتما تلاش می‌کنند. آشنایی آن‌ها با قوانین ایالتی و تسلط به جغرافیای شهر برگ برنده آن‌ها است که خیلی به کار شما خواهد آمد. این افراد به منابع اطلاعاتی متعددی دسترسی دارند که کار یافتن خانه دلخواه شما را ساده می‌کند.

مراحل خرید خانه در نیویورک

مراحل خرید خانه در این شهر با سایر مناطق آمریکا روی کاغذ تفاوت زیادی ندارد اما اگر قصد سرمایه گذاری در خرید املاک و مستقلات را دارید باید بیشتر مطالعه کنید و از مشاوران خبره بهره بگیرید.

قبل از هر چیز باید بدانید خرید ملک در آمریکا برای دریافت اجازه اقامت در این کشور مزیتی محسوب نمی‌شود و طبق قوانین خرید خانه به معنی دریافت اجازه اقامت نیست، پس اگر از خرید خانه هدف دریافت اقامت را دارید باید پیشنهاد کنیم به روش‌های دیگری فکر کنید.

هزینه خرید و اجاره ملک در نیویورک

Jigar - Persian Dating App

هزینه متوسط اجاره خانه یک خوابه در نیویورک 2000 دلار است و اگر یک هم‌خانه داشته باشید می‌توانید این هزینه را با او تقسیم کنید. برای خرید خانه هم باید بیش از 120 هزار دلار هزینه کنید. بسته به نوع محله، مصالح بکار رفته در ساختمان و امکانات رفاهی‌ای که در اختیار شما قرار می‌گیرد این هزینه‌ها متغیر است و ممکن است بیشتر یا کمتر شود.

در شهرک‌های اطراف شهر و محله‌های حومه نیویورک قیمت خانه کمی ارزان‌تر است و سیستم پیشرفته حمل و نقل به شما این امکان را می‌دهد که در طول روز خود را به محل کار و تحصیلتان برسانید.

معمولا 20 تا 30 درصد درآمد افراد صرف تامین مسکن آن‌ها می‌شود که این میزان در نیویورک ممکن است کمی بیشتر باشد و بعضا تا 40 درصد درآمد شما را به خود اختصاص دهد. خانه‌دار شدن در نیویورک کار ساده‌ای نیست اما از آنجا که یک سرمایه گذاری مطمئن است ارزش تلاش کردن را دارد.

مشاور املاک ایرانی در نیویورک

بهترین مشاور املاک ایرانی در نیویورک سرعت عمل بالایی دارند و با توجه به جزئیات و نظم بالا کار جستجوی خانه را برای شما ساده‌تر می‌کنند. یافتن این افراد کار چندان سختی نیست با یک جستجوی ساده در اینترنت یا پرس‌وجو از ایرانیان ساکن نیویورک می‌توانید برای خود یک مشاور املاک ایرانی پیدا کنید. دقت کنید که فرد مورد نظر پر انگیزه باشد و با پیگیری بالا در تمام مراحل انتخاب و معامله ملک شما را همراهی کند.

مشاوران خوب همیشه پاسخی برای سوال‌هایتان دارند و به کمک منابع اطلاعاتی خود می‌توانند بهترین‌ها را برای شما پیدا کنند. خوبی مشاور همزبان این است که به راحتی می‌توانید نیازهای خود را با او مطرح کنید و به دلیل مشابهت فرهنگی محدودیت‌ها و خواست شما را درک می‌کند. میزان بودجه‌ای که در اختیار دارید را صادقانه با مشاور خودتان مطرح کنید تا راحت‌تر بتواند شما را راهنمایی کند. اگر مورد خوبی پیدا کردید معطل نکنید و نگویید باید فکر کنید، چون ممکن است موقعیت را از دست بدهید، در نیویورک باید در تصمیم‌گیری هم سرعت عمل به خرج بدهید.

بهترین مناطق نیویورک برای زندگی

در اینجا برخی از بهترین مناطق نیویورک را به شما معرفی می‌کنیم.

منهتن

این مرکز تجاری و اقتصادی بسیار مهم است و ساکنان آن از افراد برجسته و شناخته شده نیویورک به شمار می‌آیند. تراکم جمعیت در این منطقه تا حدودی زیاد است و قیمت خانه در آن هم بالا است. معمولا پنت هاوس‌های شیک و گران‌قیمت منهتن طرفداران زیادی دارد. زندگی در منهتن به عنوان یک فرد موفق می‌تواند بسیار جذاب باشد و روابط اجتماعی شما را به میزان قابل توجهی گسترش دهد.

بروکلین

بروکلین یک محله بسیار قدیمی و شناخته شده نیویورک است که بسیاری از گردشگران حتما به آن سر می‌زنند. در این منطقه جمعیت زیادی ساکن هستند، بخشی از ساکنان این ناحیه را سیاه پوستان تشکیل می‌دهند که ارتباطات فرهنگی قوی‌ای با یکدیگر دارند.

کوینز

وجود دو فرودگاه بزرگ در این منطقه از شهر اهمیت آن را دو چندان کرده است. این منطقه از نیویورک یکی از بخش‌های اصلی شهر به شمار می‌آید که تعداد زیادی از شهروندان را در خود جا داده است. بیشتر ساکنان این منطقه را مهاجران تشکیل می‌دهند به همین دلیل تنوع فرهنگی آن در سراسر نیویورک بی‌نظیر است. رنگین پوستان این منطقه به مراتب بیشتر از سفید پوستان هستند و به شیوه خود محله‌ها را اداره می‌کنند.

استاتن آیلند و برانکس هم دو بخش دیگر این کلان شهر هستند که بسیار مهم هستند و جمعیت بالایی هم دارند. استاتن آیلند و برانکس در شمالی‌ترین و جنوبی‌ترین بخش‌های نیویورک قرار دارند و اگر قصد اقامت در آن‌ها را دارید بهتر است کمی بیشتر در خصوص شرایط آن‌ها مطالعه کنید. استاتن آیلند  بخشی از ریچموند است و از نظر امکانات رفاهی شرایط این محله‌ها با یکدیگر تفاوت زیادی دارد.

نیویورکی‌ها به فرهنگ خود می‌بالند و شهر خود را به عنوان یکی از مشهورترین شهرهای جهان معرفی می‌کنند اما همه محله‌های این شهر از نظر امنیت شرایط یکسانی ندارند، به عنوان یک خانواده بسیار مهم است که در کدام بخش شهر ساکن می‌شوید.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید