مشاور املاک (اوهایو) • راهنمای خرید خانه

5,868

مشاوران املاک در اوهایو

Join Iranian Realtor

شناخت ایالت‌های آمریکا به عنوان یک کشور پیشرفته صنعتی برای همه افراد درس‌های زیادی دارد، اما آن‌ها که قصد اقامت و ادامه تحصیل در این کشور را دارند بیش از سایرین باید برای شناخت ویژگی‌های جغرافیایی، شرایط فرهنگی و اوضاع اقتصادی ایالت‌های مختلف کشور آمریکا وقت بگذارند. برای اینکه در کار و زندگی موفق باشید، باید با چشمان باز گام بردارید و لازمه این کار شناخت است. اوهایو یکی از ایالت‌های شناخته شده و پر جمعیت آمریکا است که انتخاب بسیاری از مهاجران برای زندگی به شمار می‌آید. در این مطلب به معرفی شرایط کار و زندگی در ایالت اوهایو می‌پردازیم و نکات کلیدی برای خرید و اجاره ملک در این منطقه را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

درباره اوهایو

اوهایو یکی از ایالت‌های شرقی آمریکا است که در حدود 11 میلیون و 500 هزار نفر جمعیت دارد. بیش از 90 درصد مردم این ناحیه به زبان انگلیسی صحبت می‌کند و زبان اسپانیایی دومین زبان پرطرفدار مردم این ناحیه به شمار می‌آید. تولید ناخالص داخلی این کشور بالا است و با بسیاری از کشورهای جهان مطابقت دارد. این ایالت بیشتر منطقه‌ای صنعتی به شمار می‌آید و در کنار چند فست فود زنجیره‌ای معروف تایر سازی گودیر هم در اوهایو مشغول فعالیت است.

این منطقه هم مثل سایر نقاط جهان دوره‌های رکود اقتصادی و افزایش نرخ بیکاری را تجربه کرده، اما همواره صنعت و فناوری در آن جریان داشته است.

دین رسمی بیشتر ساکنان این منطقه مسیحیت است و البته پیروان مذاهب دیگر هم در برگزاری آیین‌های خود آزاد هستند. دانشگاه‌های معتبر بسیاری مثل دانشگاه هايدلبرگ، دانشگاه ایالتی رایت، دانشگاه ایالتی اوهایو، دانشگاه کیس وسترن رزرو، دانشگاه اوهایو، دانشگاه ایالتی کنت و دانشگاه سینسینتی در این ایالت وجود دارد که دانشجویانی از سراسر جهان در رشته‌های مختلف در آن‌ها تحصیل می‌کنند.

آب و هوای این منطقه مرطوب است و این به آن معنا است که مثل اغلب ایالت‌های شرقی آمریکا تابستان‌های گرم و زمستان‌های نسبتا سرد دارد. شاه بلوط درخت محلی مهم منطقه است که حفظ و حراست از آن برای ساکنان محلی بسیار مهم است.

برادران رایت مشهور که اولین هواپیمای قابل کنترل موتوردار و سنگین‌تر از هوا اختراع کردند، اهل اوهایو بودند و به همین دلیل این ایالت در صنعت هوانوردی جهان شهرت بسیار زیاد دارد.

مشاور املاک در این منطقه بسیار فعال هستند و به دلیل وجود شهرهای بزرگ و کوچک، ساختمان سازی و سرمایه گذاری امر مسکن در آن رواج دارد. اگر قصد زندگی در این منطقه را دارید، باید بدانید امکانات رفاهی در همه جای آن به شکل یکسان پراکنده نشده و برای اینکه مکان خوبی را برای زندگی پیدا کنید باید کمی بیشتر تحقیق کنید.

هزینه زندگی در اوهایو

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

در مطلب مشاور املاک مینه‌سوتا تاکید کردیم، یکی از معیارهای مهم انتخاب محل اقامت هزینه زندگی در آن ناحیه است. به همین دلیل، لازم است بررسی کنیم که هزینه‌های عمومی سکونت اوهایو در چه شرایطی قرار دارد.

هزینه صرف یک شام دونفره در یکی از رستوران‌های معمولی این ایالت 40 تا 60 دلار است و برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی شهر باید ماهانه حدود 45 تا 62 دلار هزینه کنید.

هزینه برق، وسایل گرمایشی و سایر حامل‌های انرژی برای یک آپارتمان 85 متری 90 تا 350 دلار است و برای دسترسی به اینترنت نامحدود 10 مگابیت باید در حدود 40 تا 90 دلار هزینه کنید.

مشاور املاک میزوری عنوان می‌کند که نرخ سود وام مسکن در هزینه‌های خانوار تاثیر می‌گذارد و در اوهایو نرخ سود بانکی وام مسکن 3.96 درصد است که نسبت به بسیاری ایالت‌های دیگر نرخ پایین‌تری دارد. درآمد ماهانه افراد در این ایالت در حدود 2947 دلار است که با هزینه‌های زندگی برابری می‌کند. به این ترتیب، یک خانواده متوسط در این منطقه شرایط زندگی مطلوبی خواهد داشت.

خرید خانه در اوهایو

خرید خانه در آمریکا مثل سایر نقاط جهان روال مشخصی دارد آنچه شرایط معامله ملک در این  کشور را متمایز می‌کند قوانین محلی و نرخ مالیاتی است که در هر ایالت تعین شده است. از آنجا که نرخ تورم در این کشور خیلی بالا نیست پس قیمت مسکن هم تغییرات عمده و یک شبه را تجربه نمی‌کند. با این حال شرایط خرید خانه بسته به امکانات و شرایط محلی متفاوت خواهد بود. آنچه مشاور املاک مین به خریداران می‌گوید لزوما در اوهایو کاربردی نیست. بنابراین خرید ملک نیاز به همراهی یک مشاور کاربلد و متخصص دارد تا فرد تصمیمات اشتباه نگرید و سرمایه خود را در بهترین جا خرج کنید.

فراموش نکنید طبق قوانین آمریکا خرید مسکن در این کشور برای عموم مردم آزاد است و هر فردی با ویزای دانشجویی و توریستی هم می‌تواند خانه بخرد. اما هیچ تضمین قانونی وجود ندارد که مالکان بتوانند اجازه اقامت دائم آمریکا را دریافت کنند. پس اگر به دنبال دریافت اقامت دائم آمریکا هستید بهتر است راهکارهای دیگر را امتحان کنید.

مشاور املاک کالیفرنیا شمالی تاکید دارد که اجاره آپارتمان یکی از مهم‌ترین هزینه‌های هر خانوار آمریکایی است. پس اگر بتوانید ملکی را برای خود خریداری کنید، بخش بزرگی از هزینه‌های شما کاسته می‌شود. توصیه این است که مهاجران برای خرید اولین خانه به سراغ وام بانکی نروند و با بودجه خود خانه بخرند. این کار مراحل خانه‌دار شدن را تسریع می‌کند و از نظر اقتصادی هم به‌صرفه‌تر است.

چگونگی خرید خانه در اوهایو

مشاور املاک ایرانی در آمریکا توصیه می‌کند، پیش از اینکه به دنبال خانه بگردید بودجه نهایی خود را مشخص کنید. پس از آن انتخاب‌های شما محدودتر شده و تصمیم‌گیری ساده‌تر خواهد بود. سایت‌های اینترنتی منبع مناسبی هستند که با مراجعه به آن‌ها می‌توانید اطلاعات خوبی در خصوص شهرهای مختلف ایالت و متوسط قیمت مسکن در محله‌های مختلف به دست آورید. همچنین شماره تماس مالکان و تصاویر خانه‌هایی که برای فروش گذاشته شدند هم وجود دارد که می‌تواند شما را با شرایط عمومی زندگی در اوهایو آشنا کند.

Jigar - Persian Dating App

گام بعد مراجعه حضوری و بازدید از خانه‌ها است، در این مرحله همراهی یک مشاور متخصص به شما کمک می‌کند چیزهایی را ببینید که چشم یک فرد عادی ممکن است آن‌ها را نبیند. در نهایت خواهید توانست از بین خانه‌هایی که برای فروش گذاشته شده، محل اقامت مناسب خود را شناسایی کنید. هر چه برای این کار وقت بیشتری بگذارید و خانه‌های بیشتری را بازدید کنید، احتمالا راحت‌تر می‌توانید خانه رویایی خود را بیابید.

مشاور املاک داکوتا شمالی تاکید دارند عوامل فرهنگی باید در خرید خانه لحاظ شود و محله‌ای که در آن ساکن می‌شوید باید با نیازها و شرایط خانوادگی شما مطابقت داشته باشد. هنگام خرید خانه حتما این نکته را در نظر داشته باشید.

مراحل انتقال سند در یک دفترخانه رسمی انجام می‌شود و معمولا در کمتر از 1 ماه انجام می‌شود. فقط کسانی که وام بانکی گرفتند ممکن است کمی بیشتر از سایری معطل شوند. شما موظف هستید همه مدارک لازم را به دفترخانه تحویل دهید و هزینه‌های تعیین شده را پرداخت کنید. پس از این مرحله، کار انتقال سند تکمیل شده و شما صاحب ملک خواهید بود.

هزینه خرید و اجاره ملک در اوهایو

هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مراکز شهری اوهایو 850 تا 1500 دلار است و در حومه شهرها با بودجه 600 تا 1000 دلار می‌توان آپارتمانی تک خوابه را اجاره کرد. هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در مراکز شهری ایالت در حدود 1200 تا 3000 دلار است و در خارج شهر با 1100 تا 1800 دلار می‌توانید یک خانه سه خوابه اجاره کنید.

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهرهای اوهایو 1500 تا 2500 دلار و قیمت هر متر مربع آپارتمان در خارج شهرها 700 تا 1100 دلار است. قیمت مسکن به عوامل مختلفی مثل مصالح بکار رفته در ساختمان، طول عمر بنا، امکانات رفاهی محله و شرایط عمومی بازار مسکن مرتبط است و طبق گفته مشاور املاک نبراسکا ممکن است قیمت‌ها تغییر کند. پس قبل از مبادله نهایی ملک خوب است قیمت آن را از مراجع قانونی استعلام کنید.

مشاور املاک میشیگان به افرادی که به دنبال خرید خانه به قیمت اقتصادی هستند توصیه می‌کند، بیشتر در شهرک‌ها و محیط‌های خارج شهر که وسایل حمل و نقل عمومی خوب و دسترسی محلی مناسبی دارند خانه بخرید. خانه‌هایی که نیاز به بازسازی دارند هم معمولا ارزان‌تر هستند و بعدها می‌توانید آن‌ها را با سلیقه خود طراحی کنید.

مشاور املاک ایرانی در اوهایو

بهترین مشاور املاک اوهایو را می‌توانید در آگهی‌های بازرگانی، گفتگو با ساکنان محلی و سایت‌های اینترنتی پیدا کنید. معمولا مشاوران فارسی زبان از آنجا که بهتر می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید و نیازهای خود را مطرح کنید، برای شما انتخاب‌های مناسب‌تری هستند. این افراد با ویژگی‌های فرهنگ ایرانی آشنا هستند و معمولا بهتر می‌توانند برای انتخاب بهتر به شما مشاوره بدهند.

در مطلب مشاور املاک نیوهمپشایر یادآوری کردیم که تصمیم نهایی بر عهده شما است پس سعی کنید با دید باز و پس از کسب اطلاعات کافی تصمیم‌گیری کنید. مهم‌ترین معیارهای سنجش مشاوران املاک تسلط آن‌ها به بازار مسکن، توانایی در برقراری ارتباط و پشتکار آن‌ها است. یک مشاور خوب دائم با شما در ارتباط است و با معرفی خانه‌های مختلفی که برای فروش گذاشته شده سعی دارد روند کار خرید خانه شما را سرعت ببخشد.

بهترین شهرهای اوهایو برای زندگی

شناخت بهترین شهرهای اوهایو برای زندگی کمک می‌کند خانه رویایی خود را بخرید و بعدها از انتخاب‌تان پشیمان نشوید.

مشاور املاک مونتانا تسلط 100 درصدی بر محل تحت پوشش خود دارد. لازم نیست شما تا این حد به محله‌های اوهایو مسلط باشید، اما باید اطلاعات کلی مورد نیاز خود را به دست آورید.

مشاور املاک نیومکزیکو رقابت شدیدی با یکدیگر دارند در اوهایو هم بازار مسکن رونق دارد و مشاوران با یکدیگر رقابت می‌کنند. در اینجا به معرفی مهم‌ترین شهرهای اوهایو که برای زندگی مناسب هستند می‌پردازیم.

دیتون

یکی از بهترین شهرهای آمریکا برای کار و زندگی است که با مرکز ایالت اوهایو و با شهر محبوب سینسیناتی که از نظر اقتصادی معروف است، فاصله کمی دارد. دیتون از نظر استراتژیک برای آمریکا بسیار مهم است و همچنین دانشگاه دیتون، یکی از مراکز علمی معتبر ایالت به شمار می‌آید.

سینسیناتی

این شهر از نظر اقتصادی بسیار مهم و پر رونق است یک مرکز فرهنگی و هنری مشهور آمریکا به شمار می‌آید. این شهر رشد جمعیت زیادی را تجربه کرده و شاید یکی از دلایل آن وجود امکانات رفاهی خوب و فرصت‌های شغلی متعدد است. سینسیناتی در رشته فوتبال آمریکایی و بیسبال بسیار فعال است و این ورزش‌ها در آن طرفداران زیادی دارد. بناهای تاریخی زیبای در سطح شهر دیده می‌شود و در یک نگاه کلی، شهر بسیار خوبی برای کار و زندگی به شمار می‌آید.

کلمبوس

پایتخت سیاسی ایالت است که بیش از ۸۷۹٬۱۷۰ نفر جمعیت دارد. این منطقه از نظر تعداد و تراکم جمعیت در آمریکا بسیار مشهور است و از مناطق پرجمعیت آمریکا به شمار می‌آید. صنعت بیمه و بانکداری در کلمبوس بسیار پر رونق است و صنایع دفاعی و هواپیمایی آن هم در حال پیشرفت است. رستوران‌، فروشگاه و مراکز مختلف فرهنگی زیادی در این شهر قرار دارد که آن را برای زندگی ایده‌آل می‌کند.

تولیدو

از دیگر شهرهای شناخته شده ایالت اوهایو تولیدو است که شرکت خودروسازی جیپ در آن مستقر است. دانشگاه تولیدو هم بسیار مشهور است و دانشجویان در رشته‌های متنوع آن مشغول تحصیل هستند. این شهر برای زندگی خانواده‌ها و دانشجویان انتخاب مناسبی است و هزینه تحصیل و زندگی در آن خیلی گران نخواهد بود.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید