مشاور املاک (پنسیلوانیا) • راهنمای خرید خانه

5,985

مشاوران املاک در پنسیلوانیا

Join Iranian Realtor

خرید خانه در همه جای دنیا یک سرمایه گذاری مهم و پرریسک است. اگر شناخته خوبی از انتخاب خود نداشته باشید، ممکن است متحمل زیان‌های زیادی شوید. مهاجران به عنوان اعضای جدید یک جامعه معمولا برای اینکه احساس تعلق خاطر بیشتری به محل جدید زندگی خود داشته باشند، به دنبال خرید ملک می‌روند. اما گاهی شناخت کم از کشور جدید باعث می‌شود مرتکب اشتباه شوند. در کشور بزرگی مثل آمریکا با 50 ایالت مختلف تصمیم‌گیری صحیح دشوارتر هم می‌شود. در این مطلب شما را با ایالت پنسیلوانیا آشنا می‌کنیم؛ شاید محل خوبی برای کار و زندگی شما باشد و تصمیم بگیرید در آنجا خانه بخرید.

درباره پنسیلوانیا بیشتر بدانید

پنسیلوانیا یکی از ایالت‌های ساحلی است که در شمال شرق آمریکا قرار گرفته است. تراکم جمعیت در این منطقه بسیار بالا است و با اینکه از نظر مساحت رتبه سی و سوم را در آمریکا دارد، اما از لحاظ جمعیت رتبه پنجم را از بین تمام بخش‌های آمریکا از آن خود کرده است.

این ایالت از نظر اقتصادی بسیار پویا است و رتبه ششم را در بین 50 ایالت آمریکا در اختیار دارد. مقر اصلی بسیاری از شرکت‌های مطرح بین المللی در این منطقه قرار گرفته و در صنعت کشاورزی، تولید زغال سنگ و توریسم بسیار فعال است.

آب و هوای این منطقه مرطوب قاره‌ای بوده و دارای زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم و مرطوب است. پاییزهای این منطقه معتدل و بسیار زیبا است به نحوی که توریست‌ها تمایل زیادی دارند پاییزهای رنگارنگ این منطقه را ببینند. در این ایالت آب و هوای مختلفی قابل تجربه است و این یکی از جذابیت‌های پنسیلوانیا به شمار می‌آید.

جمعیت مهاجران در این منطقه بسیار کم است و بیش از 80 درصد مردم در این ایالت به دنیا آمدند. مهاجران این منطقه بیشتر آسیایی، آفریقایی و لاتین تبار هستند. بیشتر مردم این منطقه سفید پوست هستند و مذهب بیشتر آن‌ها هم مسیحیت است. انگلیسی زبان رسمی مردم منطقه است اما در گوشه و کنار منطقه زبان اسپانیایی هم به گوش می‌رسد. امنیت این ایالت بسیار بالا است و نرخ جرم و جنایت در آن به نسبت بسیاری دیگر از مناطق آمریکا پایین است.

دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه پیتسبورگ، دانشگاه کارنگی ملون، دانشگاه تمپل، دانشگاه لی‌های و دانشگاه درکسل مهم‌ترین مراکز آموزش عالی ایالت به شمار می‌آیند و دانشجویان زیادی در این مراکز آموزشی مطرح تحصیل می‌کنند.

مشاور املاک وضعیت بازار مسکن در این منطقه را خوب ارزیابی کرده و خرید خانه در پنسیلوانیا را یک انتخاب هوشمندانه و سودمند می‌دانند.

هزینه زندگی در پنسیلوانیا

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

برای اینکه ببینیم زندگی در یک ایالت برای ما خوب و مناسب است، پیش از هر چیزی باید هزینه زندگی در این منطقه را مورد ارزیابی قرار دهیم. نرخ مالیات بر درآمد در ایالت پنسیلوانیا کمتر از 4 درصد است و مالیات بر فروش هم 6 درصد در نظر گرفته شده است.

برای صرف یک وعده غذای دو نفره در یکی از رستوران‌های معمولی این منطقه باید 40 تا 65 دلار هزینه کنید و متوسط هزینه‌های سالانه تغذیه در این ایالت ۷۳۸۲ دلار است. هزینه رفت و آمد و استفاده از وسایل نقلیه عمومی سالانه در حدود ۸۵۵۷ دلار برآورد شده است.

زندگی در آمریکا کار سختی نیست و با یک برنامه ریزی خوب می‌توان حد خوبی از رفاه را برای اعضای خانواده فراهم کرد. اما بدون شناخت کافی ممکن است تصمیمات اشتباهی بگیرید که عواقب نامطلوبی برای شما داشته باشد.

دانستن نرخ متوسط هزینه‌ها کمک می‌کند شما بهترین مکان برای زندگی را شناسایی کنید و بین درآمد و مخارج‌تان تناسب خوبی برقرار شود. خرید خانه تصمیم مهمی است که باید همه عوامل تاثیر گذار در آن را مدنظر داشته باشید.

خرید خانه در پنسیلوانیا

برای خرید خانه در پنسیلوانیا پیش از هر کاری باید شهر و محله مورد نظر خود را برای زندگی انتخاب کنید. اگر شناخت خوبی از منطقه ندارید، پیش از خرید خانه خوب است مدتی را در یک خانه  اجاره‌ای مستقر شوید و پس از بررسی همه جوانب برای خرید خانه تصمیم بگیرید.

سقف بودجه یکی از عوامل تاثیرگذار در خرید خانه است. اگر وام بانکی بگیرید قدرت خرید شما افزایش پیدا می‌کند و می‌توانید خانه بزرگتری بخرید. توان پرداخت اقساط وام هم بسیار مهم است. کارشناسان مهاجرت توصیه می‌کنند برای خرید اولین خانه وام نگیرید، چرا که هم مراحل کار انتقال سند طولانی می‌شود و همچنین ریسک ناتوانی در پرداخت اقساط بالا است.

پس از تصمیم‌گیری در خصوص محل استقرار خانه و بودجه خرید، نوبت به جستجو برای یافت خانه است. برای این کار وقت بگذارید، چرا که هرچه خانه‌هایی که می‌بینید بیشتر باشد احتمال اینکه خانه بهتری بتوانید بخرید افزایش پیدا می‌کند.

 کمک گرفتن از یک مشاور خوب می‌تواند روند خرید خانه را سرعت ببخشد و کمک کند انتخاب بهتری داشته باشید.

چگونگی خرید خانه در پنسیلوانیا

Jigar - Persian Dating App

مراحل قانونی خرید خانه در ایالت‌های مختلف کمی متفاوت است، اما باید بدانید سرمایه گذاری در امر مسکن و خرید خانه از لحاظ قانونی هیچ تضمینی برای دریافت اقامت دائم آمریکا ایجاد نمی‌کند. اگر هدف شما از خرید خانه دریافت اقامت است، باید پیشنهاد کنیم به دنبال راهکار دیگری بروید.

خرید خانه در آمریکا یک سرمایه گذاری کم ریسک و طولانی مدت است که می‌تواند محل مناسبی برای زندگی شما و سایر اعضای خانواده‌تان فراهم کند.

پس از توافق با مالک باید به یکی از دفاتر اسناد رسمی آمریکا مراجعه کنید و بعد از پرداخت هزینه مالیات و سایر وجوه تعیین شده از سوی دولت به همراه ارائه مدارک قانونی خانه، کمتر از یک ماه به نام شما سند می‌خورد. افرادی که وام بانکی دریافت کردند باید زمان بیشتری برای دریافت سند صبر کنند.

قبل از انجام مراحل نهایی انتقال سند، بهتر است استعلام کنید که مالک و ملک برای معامله مشکل قانونی و مالیاتی نداشته باشند تا در آینده به مشکل برنخورید. بررسی طرح‌های توسعه‌ای شهرداری منطقه که روی قیمت‌های آینده ملک تاثیرگذار است هم، می‌تواند یک کار هوشمندانه باشد.

همه افراد اعم از شهروندان آمریکایی و مهاجران به شرط داشتن ویزا و کارت شناسایی معتبر می‌توانند در ایالات متحده خانه بخرند و مالک شوند به شرط آنکه بودجه لازم را فراهم کنند و مراحل قانونی را به ترتیب پشت سر بگذارند.

هزینه خرید و اجاره ملک در پنسیلوانیا

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بهترین مرجع برای تعیین هزینه خرید و اجاره ملک در آمریکا به شمار می‌آید. آن‌ها به تغییرات قیمت مسلط هستند و می‌توانند در این مورد شما را راهنمایی کنند. قیمت ملک در محله‌های مختلف بسته امکانات رفاهی، مصالح بکار رفته در ساختمان، وضعیت بنا و شرایط معاملات املاک متغیر است.

متوسط هزینه سالانه اجاره مسکن در این ایالت در حدود ۱۱ هزار و ۵۲۳ دلار است. قیمت خانه در این ایالت به صورت متوسط بین 110 تا 162 هزار دلار است. در حومه شهرها می‌توان خانه‌ها را با قیمت مناسب‌تر هم خریداری کرد. در شهرهای بزرگ و شناخته شده مثل پنسیلوانیا قیمت هر متر مربع خانه به مراتب بیشتر از شهرهای کوچک مثل پیتزبورگ است.

ویلاهای ساحلی و خانه‌های لوکس گاهی تا چندین میلیون دلار قیمت دارند. این ساختمان‌های مدرن معمولا فول امکانات و مبله هستند و تمام امکانات لازم برای یک زندگی لوکس در آن‌ها فراهم شده است.

هزینه اجاره ملک در بخش‌های مختلف این ایالت متغیر است، اما نرخ متوسط ماهانه آن چیزی بین هزار تا 3 هزار دلار برآورد می‌شود.

افرادی که به دنبال خرید خانه با قیمت مناسب و ارزان‌تر از متوسط بازار هستند، می‌توانند با خرید خانه‌هایی که نیاز به بازسازی دارند هزینه‌های خود را کاهش بدهند و در دراز مدت خانه را به شکلی که می‌خواهند بازسازی کنند.

مشاور املاک ایرانی در پنسیلوانیا

بهترین مشاور املاک پنسیلوانیا فارسی زبان است. این فرد با فرهنگ ایرانی آشنایی کامل دارد و به همین دلیل می‌تواند خانه‌هایی متناسب با نیاز شما را معرفی کند. برقراری ارتباط با این افراد راحت‌تر است و به دلیل هم‌زبانی، قطعا شما راحت‌تر می‌توانید نیازها و اولویت‌های خود را برای ایشان مشخص کنید.

برای اینکه روند کار خرید خانه شما سرعت بگیرد بهتر است با مشاور خود صادق باشید و سقف بودجه‌تان را برای او مشخص کنید تا بهتر بتواند شما را راهنمایی کند. هنگام انتخاب مشاور املاک خوب، سراغ افرادی بروید که مجوز قانونی کار در این خصوص را دریافت کرده باشند و همچنین با پیگیری زیاد خانه‌های بیشتری را برای بازدید به شما معرفی کنند. یافتن مشاور املاک کار سختی نیست؛ با نگاه به آگهی‌های بازرگانی، جستجو در اینترنت و مشورت با ساکنان شهرها خیلی زود می‌توانید شخص مورد نیاز خود را پیدا کنید.

بهترین شهرهای پنسیلوانیا برای زندگی

پنسیلوانیا شهرهای مختلفی دارد و انتخاب بهترین مکان برای زندگی ممکن است کمی وقت ببرد. اگر شناخت خوبی از شهرهای معروف این منطقه به دست آورید، انتخاب برایتان ساده‌تر می‌شود.

برخی از مهم‌ترین شهرهای پنسیلوانیا عبارت‌اند از:

پیتسبرگ

دومین شهر بزرگ ایالت و یکی از ارزان‌ترین مناطق برای خرید خانه است. در این شهر آسمان خراش‌های زیادی وجود دارد و فضای شهری مدرن و تمیز از جاذبه‌های زندگی در این منطقه به شمار می‌آید. این شهر برای زندگی ایده‌آل است و امکانات رفاهی، فرهنگی و تفریحی خوبی در آن فراهم شده است. مراکز آموزشی آن باکیفیت هستند و برای خانواده‌ها شهر مناسبی به شمار می‌آید.

فیلادلفیا

پنجمین شهر پرجمعیت آمریکا است که در ساحل شرقی آمریکا بسیار مشهور است. مراکز خرید مدرن، ساختمان‌های زیبا و سر به فلک کشیده و اقتصاد پویا از جاذبه‌های این شهر به شمار می‌آید. ساکنان این منطقه تنوع فرهنگی خوبی دارند و همه در کنار هم با آرامش زندگی می‌کنند.

هریسبورگ

مرکز ایالت است و از نظر سیاسی اهمیت ویژه‌ای دارد. بیش از 49 هزار نفر در این منطقه سکونت دارند. این شهر بسیار زیبا است و نرخ جرم و جنایت در آن بسیار پایین است. موقعیت‌های شغلی متنوعی در آن وجود دارد و از نظر امکانات رفاهی در سطح مطلوبی قرار دارد.

پنسیلوانیا برای کار و زندگی یک گزینه مطلوب است. شما می‌توانید در شهرهای مختلف این ایالت صاحب خانه شوید و از امکانات رفاهی و آموزشی آن استفاده کنید. این منطقه شهرهای بزرگ و کوچک زیادی دارد. برای کاهش هزینه مسکن می‌توانید در حومه شهر ساکن شوید؛ فقط باید دقت کنید که سیستم حمل و نقل عمومی منطقه وضعیت مطلوبی داشته باشد و به راحتی بتوانید به مرکز شهر رفت و آمد کنید. تعداد ایرانیان ساکن این ایالت محدود است و اگر به دنبال جایی هستید که هموطنان بیشتری در آن باشد، شاید بهتر است به سراغ کالیفرنیا بروید.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید