مشاور املاک (ساکرامنتو) • راهنمای خرید خانه

639

مشاوران املاک در ساکرامنتو

Join Iranian Realtor

زندگی در آمریکا فرصت مناسبی برای کار و زندگی در اختیار افراد قرار می‌دهد تا از امکانات رفاهی این کشور استفاده کرده و ضمن ارتقای توانایی‌ها و مهارت‌های خود شرایط رشد و پیشرفت اعضای خانواده‌شان را هم فراهم کنند. آمریکا یک کشور بزرگ با 50 ایالت مختلف است که انتخاب محل زندگی را کمی دشوار می‌کند. ایرانیان زیادی ایالت کالیفرنیا را برگزیده و یک جامعه کوچک از ایرانیان موفق را تشکیل داده‌اند. شهر ساکرامنتو یکی از شهرهای شمالی این ایالت است که برای بسیاری از ایرانیان به خانه تبدیل شده است. اگر قصد خرید خانه در ساکرامنتو را دارید، این مطلب اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره ساکرامنتو بیشتر بدانید

کالیفرنیا برای ایرانیان جذابیت‌های زیادی دارد از محله‌های بورلی هیلز تا خرید خانه در بربنک فرقی نمی‌کند این ایالت بسیاری از هم‌میهنان را به خود جذب کرده است. شهر ساکرامنتو در کنار رودخانه ساکرامنتو شکل گرفته و به تدریج توسعه یافته است. این شهر در حال حاضر هفتمین شهر پرجمعیت کالیفرنیا است. فرودگاه ساکرامنتو بسپار پرترافیک است و پروازهای داخلی و خارجی بسیاری را پوشش می‌دهد.

ساکرامنتو همچنین به راه آهن سراسری آمریکا متصل است و از این شهر به راحتی می‌توانید با قطار سفر کنید. اتوبان‌های اصلی زیادی هم ساکرامنتو را به سایر نقاط آمریکا متصل می‌کند.

بسیاری افراد افزایش جمعیت و رشد این شهر را مدیون جویندگان طلایی می‌دانند که در حدود یک قرن پیش با آرزوی پولدار شدن به کالیفرنیا سرازیر شدند و پس از آن به ساکنان ساکرامنتو تبدیل شدند.

تنوع فرهنگی و نژادی در این شهر بسیار زیاد است و افراد مختلف با صلح و آرامش کنار هم زندگی می‌کنند. مردم ساکرامنتو خونگرم و مهربان هستند و همیشه با روی گشاده از دیگران استقبال می‌کنند. بسکتبال در این شهر طرفداران زیادی دارد و ورزش مورد علاقه مردم است.

یکی از شعبه‌های دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در این شهر مستقر است که به مرکز اصلی علمی ساکرامنتو تبدیل شده است. دانشگاه کالیفرنیا هم در اطراف شهر مستقر شده و شعبه پزشکی هم دارد که داخل ساکرامنتو مشغول فعالیت است. مدارس خوب و بد زیادی در شهر قابل دسترسی است و برای ثبت نام فرزندانتان باید در مورد آن‌ها تحقیق کنید.

راهکارهای خرید خانه در ساکرامنتو

راهکارهای خرید ملک در لس آنجلس با ساکرامنتو تفاوت زیادی ندارد اما این دو شهر از نظر فرهنگی و اجتماعی تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند. اگر قصد دارید در این شهر ساکن شوید و قصد خرید خانه در این منطقه را دارید خوب است در مورد شرایط زندگی در آن کمی تحقیق کنید.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

در محله‌های ارواین پیدا کردن خانه چندان راحت نیست اما مشاوران املاک ساکرامنتو بسیار فعال هستند و با یک جستجوی ساده می‌توانید مشاوران ایرانی زیادی در امر مسکن را پیدا کنید که می‌توانند به انتخاب بهتر خانه کمک کنند. بسیاری از اهالی ساکرامنتو زمانی‌که قصد فروش خانه خود را دارند مقابل منزل اطلاعیه می‌زنند و با یک جستجوی میدانی راحت می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

در نهایت وب سایت‌های زیادی هم مشغول فعالیت هستند که خانه‌های در حال فروش منطقه را به خریداران معرفی می‌کنند. معمولا کلید خانه‌های خالی در اختیار مشاوران املاک قرار دارد و آن‌ها پس از هماهنگی امکان اینکه شما با خیال راحت بتوانید ملک را بازدید کنید فراهم می‌کنند.

اگر سابقه زندگی در این شهر را ندارید خوب است قبل از تصمیم گیری نهایی مدتی در یک خانه اجاره‌ای مستقر شوید و پس از شناخت کافی برای خرید ملک تصمیم گیری کنید.

چگونگی خرید خانه در ساکرامنتو

فرقی نمی‌کند قصد خرید خانه در کالاباساس را دارید یا در ساکرامنتو به دنبال خانه می‌گردید، قبل از هر چیز باید مشخص کنید دنبال چه خانه‌ای می‌گردید و انتظارات اصلی شما از خانه آینده‌تان کدام است. در قدم بعد باید یک مشاور املاک خوب و قابل اعتماد پیدا کنید که با محله ‌های مختلف شهر آشنایی داشته باشد، هر چه انتظارات و نیازهای خود را بهتر برای او توضیح دهید، بیشتر می‌تواند به شما کمک کند.

مرحله بعد پوشیدن کفش آهنین و بازدید از املاک مختلف است، عجله نکنید خانه‌های مختلف را ببینید تا بتوانید ملک دلخواه خود را پیدا کنید. گاهی با کمی جستجو می‌توانید خانه آرزوهای خود را با شرایط مالی مناسب پیدا کنید. اگر سرمایه زیادی در اختیار ندارید می‌توانید یک وام خوب دریافت کنید، اگرچه به این ترتیب مراحل کار خرید خانه کمی طولانی‌تر می‌شود اما می‌توانید خانه بهتری را خریداری کنید. خانه‌هایی که نیاز به بازسازی دارند بسیار ارزان‌تر هستند و به شما این امکان را می‌دهند که در محله‌های بهتر خانه‌های بزرگتری را بخرید. بعد از خرید می‌توانید خانه را با سلیقه خود بازسازی کرده و به خانه دلخواه خود تبدیل کنید.

پس از اینکه ملک دلخواه خود را پیدا کردید وقت آن رسیده که کمی تحقیق کنید که خانه مشکل معامله نداشته باشد یا ملک در گرو بانک نباشد. در نهایت مبادله باید در یک دفتر اسناد رسمی ثبت شود، پس از آنکه مالیات و هزینه‌های لازم را پرداخت کنید منزل کمتر از یک ماه به نام شما خواهد شد.

فراموش نکنید در بحث خرید ملک و زندگی در یک شهر هزینه‌ها نقش کلیدی دارند. هزینه‌های خرید و اجاره ملک در سن دیگو با ساکرامنتو بسیار متفاوت است و شما با یک تحقیق جامع باید حدود هزینه‌های کار و زندگی در شهر را محاسبه کنید تا بهتر بتوانید برای آینده خود برنامه ریزی کنید. خرید خانه یک سرمایه گذاری طولانی مدت است به همین دلیل خوب است قبل از خرید خانه تحقیق کنید شهرداری برنامه‌های توسعه‌ای خاصی برای محله شما دارد یا نه، تصمیمات اینچنینی روی قیمت خانه در آینده تاثیر مستقیم می‌گذارد. اگر قصد دارید با خرید ملک در آمریکا اقامت دائم این کشور را دریافت کنید باید به شما گوشزد کنیم قانونی در این زمینه وجود ندارد.

همه افراد می‌توانند با انواع ویزا حتی تحصیلی و توریستی در آمریکا خانه بخرند اما تضمینی برای دریافت اقامت دائم برای آن‌ها وجود ندارد. به همین دلیل اگر به دنبال اقامت دائم در آمریکا هستید خرید ملک انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

هزینه خرید و اجاره ملک در ساکرامنتو

Jigar - Persian Dating App

یکی از ملاک‌های مهم مشخص کردن بهترین شهرهای کالیفرنیا برای زندگی هزینه اجاره و خرید ملک در آن‌ها است.

مشاوران املاک ایرانی در آمریکا بهترین گزینه‌ای هستند که می‌توانند به شما کمک کنند هزینه تقریبی خرید و اجاره ملک در این شهر را محاسبه کنید.

هزینه ملک در این کشور متغیر است و بسته به محله، سطح امکانات رفاهی، مصالح بکار گرفته شده در ساخت خانه و شرایط فروشنده تغییر می‌کند. متوسط بهای خرید خانه در شهر ساکرامنتو بین 250 هزار دلار یا یک میلیون دلار است و بسته به شرایط مختلف این مبلغ هم تغییر می‌کند.

متوسط نرخ اجاره بها در این شهر هم چیزی بین 1 تا 2 هزار دلار است که در طول زمان به صورت پیوسته تغییر می‌کند. اگر به دنبال مستقر شدن در این شهر هستید باید ملکی را انتخاب کنید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما داشته باشد و از سوی دیگر چندان هم گران نباشد. با کمی صرف وقت و بررسی حتما می‌توانید با کمک مشاوران املاک به هدف خود برسید.

مشاور املاک ساکرامنتو

یافتن بهترین مشاور املاک ساکرامنتو کار سختی نیست آن‌ها در سراسر شهر بنرهای تبلیغاتی خود را گسترده‌اند و با یک جستجوی ساده اینترنتی هم می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. مشاوران املاک با طی مراحل قانونی مجوز فعالیت در ساکرامنتو را دریافت کرده و به بانک‌های اطلاعاتی شهر دسترسی دارند. به این ترتیب به راحتی می‌توانند خانه‌های موجود برای فروش را به شما معرفی کنند.

خوبی انتخاب مشاور املاک ایرانی این است که با زبان و فرهنگ شما به خوبی آشنا است و به راحتی می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید و نیازهای خود را مطرح کنید.

مشاوران موظف هستند با مالک مذاکره کرده و شرایط انجام مبادله‌ای که هر دو طرف از انجام آن شاد هستند را فراهم کنند. مشاور در تمام مراحل خرید خانه در کنار شما است و به پرسش‌های احتمالی شما پاسخ می‌دهد. اغلب مشاوران املاک امین، قابل اعتماد و پر تلاش هستند و با کار و کوشش شبانه روزی تلاش می‌کنند شرایطی را فراهم کنند که شما در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانید خانه رویاهای خود را پیدا کنید. موقع انتخاب مشاور املاک به سن و سال او کاری نداشته باشید فقط دقت کنید که با انگیزه باشد و تمام تلاش خود را برای کمک و راهنمایی شما بکار ببرد.

بهترین محله‌های ساکرامنتو برای زندگی

چگونگی خرید خانه در نورث گیت با راه های خرید خانه در فرسنو نقاط مشترک و متضاد زیادی دارد، اما یک نکته که همیشه باید به آن توجه کنید محله است. هر شهر هرچقدر هم که خوب و امن باشد ممکن است چند محله ناامن داشته باشد که برای زندگی خانواده‌ها مناسب نیستند. نیازهای یک خانم مجرد با یک خانواده که دارای فرزند هستند متفاوت است پس باید محله‌ای را انتخاب کنید که بتواند نیاز شما را به بهترین شکل برآورده کند. در اینجا بهترین محله‌های ساکرامنتو برای زندگی را به شما معرفی می‌کنیم تا راحت‌تر بتوانید تصمیم بگیرید.

Land Park (لند پارک)

محله‌ای در نزدیکی جاذبه‌های گردشگری ساکرامنتو مثل باغ وحش است که خانه‌های آن عمدتا قدیمی است اما بسیار زیبا و دلباز هستند. قیمت خانه در این محله بسیار مقرون‌به‌صرفه است و برای اجاره و خرید گزینه مناسبی است. هزینه خرید خانه در آن از 300 هزار دلار آغاز می‌شود. خانواده‌های زیادی در این منطقه زندگی می‌کنند و شرایط زندگی برای این افراد در لند پارک فراهم شده است.

Loomis (لومیس)

یکی دیگر از محله‌های ساکرامنتو Loomis است که محیط آرام و امنی برای زندگی دارد. شما در طول شب می‌توانید آسمان زیبا را ببینید و صدای آواز غورباغه‌ها را بشنوید. برای طرفداران فوتبال آمریکایی و کریکت این منطقه به دلیل وجود زمین‌های باز زیاد گزینه بسیار مناسبی است. قیمت خانه در این منطقه از 210 هزار دلار شروع می‌شود و معمولا خانه‌های بزرگ و چند خوابه در این محله راحت‌تر پیدا می‌شوند.

Fair Oaks (فیر اوکس)

در این منطقه شما می‌توانید خانه‌های نوساز و مدرن که طرفداران زیادی دارند را به راحتی پیدا کنید. این منطقه در حاشیه شهر قرار گرفته و یک حومه با محیط روستایی به شمار می‌آید. ساکنان این منطقه در کنار رودخانه قدم می‌زنند و تجربه ناب زندگی در ساکرامنتو را به دست می‌آورند. این منطقه برای پیاده روی عصرگاهی و یک زندگی خانوادگی گزینه بسیار مناسبی است. قیمت خانه در این منطقه از 200 هزار دلار شروع می‌شود و به میلیون‌ها دلار می‌رسد.

محله افسانه‌ای 40 ساله

حد فاصل خیابان ج و خیابان فالسم در شرق ساکرامنتو یک منطقه قدیمی با خانه‌های بسیار زیبا است که به مراکز تجاری شهر دسترسی خوبی دارد. این منطقه گرانترین منطقه شهر به حساب می‌آید و ثروتمندان شهر در این منطقه شهر ساکن هستند. جوان‌ها در جشن هالووین این خیابان را تزئین می‌کنند و در آن به شادی می‌پردازند.

در جشن کریسمس هم خیابان‌های اصلی شهر نورپردازی می‌شود و مردم در کنار خانواده‌های خود به شادی و تفریح می‌پردازند.

حال که با محله‌های مطرح و معروف این شهر آشنا شدید می‌توانید با دید بازتری برای خرید خانه در ساکرامنتو تصمیم بگیرید. توصیه می‌کنیم حتما از مشاوران املاک ایرانی کمک بگیرید تا بهترین‌ها را به شما پیشنهاد دهند و در آینده از خرید خود پشیمان نشوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید