مشاور املاک (داکوتا جنوبی) • راهنمای خرید خانه

3,846

مشاوران املاک در داکوتا جنوبی

Join Iranian Realtor

 خرید خانه یکی از لحظه‌های شاد و مهم زندگی هر خانواده‌ای است. این کار ریسک خاص خود را دارد و از آنجا که یک سرمایه گذاری بلند مدت به شمار می‌آید، انتخاب آن باید آگاهانه باشد. خرید ملک برای مهاجران کمی سخت‌تر است و دلیل اصلی آن شناخت کم مهاجران از کشور میزبان است. آمریکا کشور پهناوری است که میزبان فرهنگ‌های مختلف است. برای خرید خانه در این کشور باید قبل از هر اقدامی با جغرافیای این کشور و شرایط اقتصادی و فرهنگی شهرهای مختلف آشنا شوید. در این مطلب به سراغ داکوتا جنوبی به عنوان یکی از ایالت‌هایی که می‌تواند مکان خوبی برای زندگی شما باشد، رفتیم. اگر قصد خرید ملک در این منطقه را دارید خواندن این مطلب به شما توصیه می‌شود.

درباره داکوتا جنوبی بیشتر بدانید

داکوتا جنوبی یکی از ایالت‌های شناخته شده غرب میانه آمریکا است که اقتصادی پویا دارد. . صنایع خرده‌فروشی، بهداشتی و امور مالی در این منطقه رونق زیادی داشته و در این خصوص همواره در حال پیشرفت است.

بیش از 750 هزار نفر در این منطقه ساکن هستند که در مشاغل مختلف صنعتی و خدماتی مشغول کار هستند. آب و هوای این ایالت قاره‌ای است، بدین معنا که تابستان‌های آن گرم و مرطوب است و زمستان‌هایی سرد و خشک دارد.

پارک ملی غار بادی و پارک ملی بدلندز از جاذبه‌های طبیعی منطقه به شمار می‌آید که پوشش گیاهی و جانوری منحصر به فردی دارند. این ایالت آمریکا بالغ بر 199 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد و از ایالت‌های با تراکم جمعیت متوسط به شمار می‌آید.

دانشگاه داکوتای جنوبی، دانشگاه آبردین و دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی مراکز آموزش عالی شناخته شده این ایالت هستند که از کیفیت آموزشی مطلوبی برخوردار بوده و در رشته‌های متنوعی دانشجو می‌پذیرند. زبان رسمی مردم ایالت داکوتا جنوبی انگلیسی و دین اغلب مردم منطقه مسیحیت است. در این منطقه افراد از فرهنگ‌ها و ادیان مختلف با آرامش در کنار هم زندگی می‌کنند.

مشاور املاک سرمایه گذاری در امر مسکن داکوتا جنوبی را تنها در شرایطی مطلوب ارزیابی می‌کنند که شناخت خوبی از منطقه داشته باشید. امکانات رفاهی و آموزشی در این منطقه به صورت یکسان توزیع نشده و به همین دلیل هر شهر ویژگی‌های خاص خود را دارد. در این ایالت ایرانیان زیادی زندگی نمی‌کنند و مثل کالیفرنیا تجمع جمعیت ایرانیان بسیار زیاد نیست. با این وجود، در هر شهری جمعیت کوچکی از ایرانیان وجود دارند که به مشاغل مختلف مشغول هستند. اگر قصد زندگی در این منطقه را دارید، قبل از هر چیزی باید به دنبال یافتن محلی برای زندگی باشید و یک شغل مناسب ثابت برای خود بیابید.

هزینه زندگی در داکوتا جنوبی

بهترین راه شناخت هر منطقه بعد از آشنایی با ویژگی‌های طبیعی و مشخصات فرهنگی آن، منطقه بررسی هزینه‌های زندگی در آنجا است. اگر درآمد شما با متوسط هزینه‌های زندگی در آن منطقه مطابقت داشته باشد انتخاب خوبی برای زندگی است، اما اگر از پس هزینه‌ها برنیایید خرید خانه در آن شهر کار اشتباهی خواهد بود. در اینجا به برخی از هزینه‌های متداول زندگی در داکوتا جنوبی اشاره می‌کنیم.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

برای صرف یک شام دونفره در رستوران‌های معمولی این ایالت باید بین 20 تا 60 دلار هزینه کنید. رفت و آمد ماهیانه با وسایل حمل و نقل عمومی در ماه 20 تا 30 دلار هزینه دارد. هزینه برق، وسایل سرمایشی و حامل‌های انرژی برای یک آپارتمان 85 متری در ماه چیزی در حدود 85 تا 300 دلار است.

اینترنت 10 مگابیت نامحدود ماهانه 45 تا 90 دلار هزینه دارد، همچنین نرخ بهره وام بانکی مسکن سالانه 4.15 درصد است. درآمد متوسط هر فرد پس از کسر مالیات در حدود 2 هزار و 930 دلار است.

خرید خانه در داکوتا جنوبی

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بهترین مرجع برای خرید خانه در داکوتا جنوبی به شمار می‌آید. به کمک این افراد متخصص می‌توانید بر مبنای نیاز خود خانه‌ای با قیمت مناسب را پیدا کنید. وجود مشاور خوب کار خرید خانه را سرعت می‌بخشد.

برای خرید خانه قبل از هر چیز باید سقف بودجه خود را مشخص کنید. در ایالات متحده به دلیل نرخ تورم پایین، قیمت مسکن تغییرات گسترده‌ای را تجربه نمی‌کند. بنابراین با سقف درآمد خود و توانی که برای پس انداز دارید می‌توانید برنامه ریزی خوبی برای خرید خانه انجام دهید.

پس از حل مسائل مالی نوبت به انتخاب شهر و محله دلخواهتان می‌رسد. معمولا افراد به دنبال نزدیک‌ترین مکان به محل کار خود هستند که امکانات رفاهی مطلوبی دارد. خانواده‌ها دسترسی به مراکز آموزشی باکیفیت را هم در اولویت‌های خود مطرح می‌کنند. بررسی کنید کدام شهر و محله با مشخصات شما مطابقت بیشتری دارد و بودجه لازم برای خرید خانه در کدام منطقه را در اختیار دارید.

حال نوبت به جستجوی محلی است. باید خانه‌های مختلف را بازدید کنید تا خانه دلخواه خود را پیدا کنید. همیشه خانه‌هایی که نیاز به بازسازی دارند یا از در مناطق حومه شهرها مستقر هستند از نظر قیمت شرایط مطلوب‌تری دارند.

هرچه تعداد خانه‌هایی که می‌بینید بیشتر باشد امکان اینکه خانه بهتری را پیدا کنید افزایش می‌یابد. در نهایت فراموش نکنید مسئولیت نهایی خانه بر عهده خود شما است. اگر اطلاعات و شناخت کافی در اختیار ندارید بهتر است یک مکان مناسب را اجاره کنید و پس از کسب اطلاعات تکمیلی برای خرید خانه اقدام کنید.

چگونگی خرید خانه در داکوتا جنوبی

هر ایالت شرایط و قوانین اختصاصی خود را برای خرید و فروش ملک دارد. شما با یک جستجوی ساده در اینترنتی می‌توانید از قوانین محلی داکوتا جنوبی در خصوص نرخ مالیات و شرایط مبادله ملک آگاه شوید. اگر قیمت خانه انتخابی شما زیاد است، خوب است از یک مشاور حقوقی بخواهید در مراحل کار را همراهی‌تان کند.

Jigar - Persian Dating App

کار خرید ملک در دفاتر اسناد رسمی آمریکا خاتمه می‌یابد؛ جایی که باید مدارک شناسایی خود، مالک و ملک را ارائه کنید و پس از پرداخت مالیات و وجوه قانونی تعیین شده سند به نام شما خواهد شد. کار ثبت سند کمتر از 1 ماه طول می‌کشد. تنها افرادی که برای خرید خانه از وام بانکی استفاده کردند، باید مدت بیشتری انتظار بکشند.

دقت کنید تمامی مراحل کار به صورت قانونی طی شود تا در آینده برای فروش ملک به مشکل بر نخورید. افرادی که برای نخستین بار در آمریکا خانه می‌خرند بهتر است با پول نقد اقدام به خرید کنند، چرا که ریسک دریافت وام بانکی برای آن‌ها بیشتر از سایرین است.

هزینه خرید و اجاره ملک در داکوتا جنوبی

برای اجاره آپارتمان یک خوابه در مراکز شهری داکوتا جنوبی باید در حدود 350 تا 1000 دلار هزینه کنید. همچنین نرخ اجاره آپارتمان یک خوابه در خارج از مراکز شهری در حدود 300 تا 700 دلار است. اجاره یک آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر در حدود 980 تا 2000 دلار هزینه دارد و اجاره آپارتمان بزرگ سه خوابه در خارج شهرها با حدود قیمت 850 تا 1300 دلار امکان پذیر است.

قیمت هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری این ایالت 1300 تا 1300 دلار و قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مراکز شهری حدود 100 تا 1100 دلار است.

مشاور املاک ایرانی در داکوتا جنوبی

بهترین مشاور املاک داکوتا جنوبی به منابع اطلاعاتی معتبر دسترسی دارند و به همین دلیل همواره تعداد زیادی آپارتمان برای خرید و اجاره سراغ دارند که می‌توانند به شما معرفی کنند. این افراد همچنین به ویژگی‌های محله‌های مختلف مسلط هستند و به همین دلیل به راحتی می‌توانند ملکی مطابق با نیازهایتان را به شما معرفی کنند.

یک مشاور املاک خوب را می‌توانید در آگهی‌های بازرگانی، تبلیغات اینترنتی و گفتگو با ساکنان ایالت شناسایی کنید. یک مشاور خوب پویا و پیگیر است و شما به راحتی می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید. مهارت‌های یک مشاور به رشته تحصیلی، سن و تحصیلات او هیچ ارتباطی ندارد، پس هنگام انتخاب مشاور سعی کنید به مباحث مهم‌تر مثل توانایی مذاکره و شناخت فرد تمرکز کنید. همین که فردی را پیدا کنید که بتوانید با او ارتباط خوبی را برقرار کنید، می‌توانند روال خرید خانه را برای شما سرعت ببخشد.

بهترین شهرهای داکوتا جنوبی برای زندگی

با شناخت نسبی از شهرهای ایالت بهتر می‌توانید خانه دلخواه خود را پیدا کنید.  معیارهای هر فرد برای خرید خانه متفاوت است، اما در اینجا به معرفی برخی از بهترین شهرهای داکوتا جنوبی برای زندگی می‌پردازیم تا شما راحت‌تر تصمیم بگیرید.

سو فالز

مهم‌ترین و بزرگ‌ترین شهر ایالت است که بیش از 142 هزار نفر جمعیت دارد. این منطقه یک کلان شهر و تعدادی شهرک در حومه خود دارد که امکانات رفاهی مطلوبی برای زندگی دارند. دسترسی سو فالز به آزادراه‌های اصلی آمریکا باعث شده به راحتی بتوان از آنجا به دوردست‌ترین نقاط آمریکا سفر کرد. امکانات رفاهی شهر در سطح مطلوبی است و جای مناسبی  برای زندگی به شمار می‌آید.

پیر

مرکز ایالت است که از نظر سیاسی مهم است. نام این شهر از یک کلمه فرانسوی گرفته شده که به معنای صخره است. شهر کوچکی است که چندان شناخته شده نیست، اما امکانات رفاهی مطلوبی دارد. موقعیت‌های شغلی زیادی در شهر یافت نمی‌شود و ساکنان آن بیشتر محلی هستند. اگر به دنبال جای آرامی برای زندگی هستید این شهر برای شما انتخاب مناسبی است.

داکوتا جنوبی می‌تواند برای زندگی انتخاب مناسبی باشد، به شرط آنکه شناخت خوبی از شهرهای آن به دست آورید و همچنین یک کار ثابت مطابق میل و توانمندی‌های خود پیدا کنید. تعداد ایرانیان این ایالت خیلی زیادی نیستند با این وجود مردم خونگرم ایالت زندگی را برای شما آسان خواهند کرد.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید