مشاور املاک (تنسی) • راهنمای خرید خانه

5,228

مشاوران املاک در تنسی

Join Iranian Realtor

زندگی در آمریکا مثل هر جای دیگری ممکن است کیفیت‌های متفاوتی داشته باشد. همه امکانات در این کشور یکسان توزیع نشده و به همین دلیل، اگر می‌خواهید بهترین محل را برای زندگی انتخاب کنید باید شناخت کافی از ایالت‌های مختلف این کشور داشته باشید. تنسی یکی از ایالت‌های شناخته شده این کشور است که می‌تواند جای خوبی برای کار و زندگی باشد. شما چقدر از امکانات رفاهی و سطح زندگی در این منطقه اطلاعات دارید؟ در این مطلب تلاش کردیم هر آنچه که برای خرید خانه و زندگی در تنسی لازم است بدانید را یکجا جمع آوری کنیم. همراه ما باشید.

درباره تنسی بیشتر بدانید

تنسی یکی از ایالت‌های جنوبی آمریکا است که اقتصادی پویا دارد و زندگی در آن پر رونق و باکیفیت است. انرژی الکتریکی، پارچه و کتان مهم‌ترین محصولات تولیدی این منطقه هستند که اساس اقتصاد آن را شکل دادند. این ایالت شانزدهمین ایالت آمریکا از نظر جمعیت به شمار می‌آید و از شهرها و شهرک‌های کوچک و بزرگ بسیاری تشکیل شده است.

این منطقه بیش از 6 میلیون نفر جمعیت دارد و انگلیسی زبان رسمی و مسیحیت دین اغلب مردم تنسی به شمار می‌آید. حدود 5 درصد جمعیت این منطقه را مهاجرانی که از سراسر جهان به آمریکا وارد شدند، تشکیل می‌دهند. بیش از 77 درصد مردم تنسی سفید پوست، حدود 17 درصد سیاه پوست و باقی جمعیت را دیگر ملیت‌ها تشکیل می‌دهند.

صنایع در حال رشد و هزینه پایین زندگی مهم‌ترین مزایای این ایالت است که مهاجران را با هدف کار و زندگی بهتر به سمت خود جذب می‌کند. ساخت و ساز و صنعت خودرو هم در این شهر رو به پیشرفت است و به همین دلیل مشاور املاک خرید خانه در این منطقه را یک انتخاب خوب می‌داند.

آب‌وهوای تنسی معتدل است و به همین دلیل برای زندگی انتخاب مناسبی به حساب می‌آید. تابستان‌های نه چندان گرم و زمستان‌های نه چندان سرد، ویژگی‌های طبیعی این منطقه است که گردشگران را به سمت خود جذب می‌کند. هر ساله جشنواره‌های مختلف موسیقی و غذا در سطح ایالت برگزاری می‌شود که ساکنان محلی و گردشگران در آن شرکت می‌کنند.

مراکز آموزش عالی خوبی در سطح این ایالت مشغول فعالیت هستند که دانشجویان را از سراسر جهان جذب می‌کنند. دسترسی ایالت به سراسر آمریکا از طریق خطوط ارتباطی مختلف امکان پذیر است و همچنین فرصت‌های شغلی متعددی برای متخصصان و افراد کاربلد در تنسی یافت می‌شود. اگر قصد زندگی در این منطقه را دارید، لازم است با شهرهای مختلف آن آشنا شوید و بهترین محل را برای اقامت خود انتخاب کنید.

هزینه زندگی در تنسی

متوسط هزینه‌ها در هر منطقه روی کیفیت زندگی مردم تاثیر بسیاری دارد. اگر قصد زندگی در یکی از ایالت‌های آمریکا را دارید باید هزینه‌های زندگی در آنجا را با درآمد خود مقایسه کنید و ببینید شرایط یک زندگی متوسط و معمولی در آن منطقه را دارید یا خیر.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

ایالت تنسی از مناطق ارزان آمریکا به شمار می‌آید. در اینجا به بررسی برخی از هزینه‌های متداول منطقه می‌پردازیم تا ببینید شرایط آن برای شما مناسب است و آیا خرید خانه در این منطقه برای شما انتخاب مناسبی است یا خیر.

هزینه خانه به صورت مستقیم از امکانات رفاهی و شرایط زندگی در منطقه تاثیر می‌پذیرد و به همین دلیل دانستن هزینه‌ها قبل از تصمیم گیری لازم است.

هزینه یک وعده غذای دو نفره در رستوران‌های معمولی تنسی 48 تا 75 دلار هزینه خواهد داشت. هزینه رفت و آمد ماهانه با وسایل حمل و نقل عمومی در ایالت در حدود 35 تا 80 دلار است. هزینه‌های اساسی مثل آب، برق، وسایل گرمایشی و سایر حامل‌ها انرژی برای یک آپارتمان 85 متری در حدود 100 تا 297 دلار محاسبه شده است.

برای اشتراک اینترنت 10 مگابایت بدون محدودیت در تنسی باید 40 تا 100 دلار پرداخت کنید. نرخ بهره وام مسکن سالانه 4.26 درصد است و درآمد متوسط ماهانه افراد در این ایالت با محاسبه نرخ مالیات 3666 دلار در نظر گرفته می‌شود.

هزینه‌ها بسته به سبک زندگی و انتخاب‌های افراد ممکن است متغیر باشد و هنگام بررسی شرایط زندگی، باید این نکته را هم در نظر داشته باشید.

خرید خانه در تنسی

برای خرید خانه در تنسی پیش از هر کاری لازم است سقف بودجه خود را مشخص کنید. در کنار پول نقدی که برای این کار کنار گذاشتید، می‌توانید وام بانکی هم دریافت کنید تا قدرت خرید شما را افزایش دهد. کارشناسان تاکید دارند با وجودی که دریافت وام بانکی مسکن در آمریکا خیلی راحت است و معمولا ظرف چند ماه انجام می‌شود، اما تا زمانی که اطمینان حاصل نکردید که قادر به پرداخت اقساط آن هستید بهتر است به سراغ گرفتن وام نروید.

پس از مشخص شدن بودجه، نوبت به انتخاب شهر و محله می‌رسد. تنسی حدود 110 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد، به همین دلیل شهرها و محله‌های متنوعی برای زندگی در این منطقه یافت می‌شود. در کنار بودجه، باید جایی را برای زندگی انتخاب کنید که از نظر امکانات رفاهی و شرایط زندگی بیشتری مطابقت را با انتظارات شما داشته باشد.

برای بررسی شهرهای مختلف تنسی می‌توانید از اینترنت کمک بگیرید. اطلاعات خوبی به زبان فارسی و انگلیسی وجود دارد که می‌تواند به تصمیم‌گیری بهتر شما کمک کند.

چگونگی خرید خانه در تنسی

Jigar - Persian Dating App

طبق قانون ایالات متحده آمریکا هر شخصی در این کشور می‌تواند صاحب خانه شود. تنها داشتن ویزا اعم از دانشجویی یا توریستی کافی است، اما خرید خانه هیچ تضمینی برای دریافت اقامت دائم به همراه نخواهد داشت. بنابراین اگر هدف شما از خرید خانه در تنسی دریافت اجاره اقامت است، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ راهکارهای قانونی و ساده‌تر بروید.

تنسی یک سری قوانین محلی در خصوص مالیات و انتقال سند ملک دارد که بهتر است در مورد آن‌ها مطالعه کنید تا خانه خود را با شناخت بهتری بخرید.

پس از شناسایی خانه دلخواه‌تان نوبت به توافق با فروشنده است. باید راهکاری را پیدا کنید که دو طرف معامله خشنود باشند و وجود یک مشاور املاک کاربلد در این خصوص می‌تواند به شما کمک بسیاری کند.

هزینه خرید و اجاره ملک در تنسی

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بهترین مرجع برای مشخص کردن هزینه اجاره ملک در تنسی هستند و با استعلام از آن‌ها می‌توانید نرخ قیمت خانه در هر محله را مشخص کنید.

هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مناطق شهری این ایالت 1200 تا 2000 دلار است و در خارج از شهرها می‌توانید با 850 تا 1300 دلار خانه یک خوابه خوبی را اجاره کنید. هزینه اجاره یک آپارتمان بزرگ سه خوابه در مراکز شهری تنسی 1900 تا 4100 دلار و در خارج مناطق شهری در حدود 1400 تا 2200 دلار است.

هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری تنسی به قیمت 1900 تا 4200 دلار معامله می‌شود و در خارج از شهرها با قیمت 1100 تا 2200 دلار می‌توانید هر متر مربع آپارتمان را خریداری کنید.

هزینه‌ها بسته به مصالح بکار رفته در ساختمان، محله و امکانات رفاهی متغیر است و ممکن است در شهرهای مختلف تنسی هم متفاوت باشد.

مشاور املاک ایرانی در تنسی

بهترین مشاور املاک تنسی را می‌توانید در آگهی‌های بازرگانی و مشورت با ساکنان محلی شناسایی کنید. یک مشاور خوب با مشتریان خود به راحتی ارتباط برقرار می‌کند و مشتاق و پیگیر است. انتخاب مشاوران فارسی زبان از آن جهت که با فرهنگ شما آشنا هستند و همچنین می‌توانید نیازهای خود را با آن‌ها راحت‌تر مطرح کنید، انتخاب بهتری به شمار می‌آیند.

یک مشاور خوب می‌تواند سرعت خرید خانه را بالا ببرد و با ارائه راهکارهای مناسب کمک کند خرید مقرون به صرفه‌تری داشته باشید. پس اگر قصد خرید یا اجاره ملک در تنسی را دارید، حتما به سراغ مشاوران املاک که در این امر تخصص دارند و به ویژگی‌های فرهنگی و شرایط منطقه اشراف دارند بروید.

بهترین شهرهای تنسی برای زندگی

در اینجا برخی از بهترین شهرهای تنسی برای زندگی را به شما معرفی می‌کنیم.

نشویل

یکی از 10 شهر برتر آمریکا برای زندگی است که در ایالت تنسی واقع است. این شهر محیط بسیار خوبی برای زندگی علاقه‌مندان هنر، فرهنگ و صنعت است. این شهر همچنان در حال توسعه است، اما هزینه زندگی آن بسیار پایین است. بازار کار خوبی دارد و امکانات آموزشی و امکانات پزشکی آن بسیار خوب است. مرکز اصلی ایالت است و به همین دلیل از نظر سیاسی هم بسیار مهم است.

ممفیس

مهم‌ترین شهر ایالت است که دومین شهر پرجمعیت ایالت به شمار می‌آید. قرار گرفتن این شهر در جوار رودخانه می‌سی‌سی‌پی و شرایط زندگی مطلوب باعث شده بیش از 650 هزار نفر جمعیت در آن ساکن شوند. نزدیک به 2500 ایرانی در این شهر ساکن هستند که باعث شده برای زندگی ایرانیان یک انتخاب مناسب باشد.

ناکسویل

سومین شهر مطرح ایالت است که در شرق تنسی قرار دارد. بیش از 179 هزار نفر در این منطقه ساکن هستند و توسط رودخانه تنسی به دو بخش تقسیم می‌شود. این منطقه از نظر آب‌وهوایی معتدل و مرطوب بوده و بارندگی آن تقریبا زیاد است.

چاتانوگا

یکی دیگر از شهرهای شناخته شده ایالت است که بیش از 400 هزار نفر جمعیت دارد. این شهر با ایالت جورجیا مرز مشترک دارد و دانشگاه تنسی در چتانوگا یکی از برجسته‌ترین مراکز آموزشی شهر به شمار می‌آید. این شهر امکانات رفاهی و آموزشی خوبی دارد و به همین دلیل برای زندگی یک انتخاب مناسب است. دانشجویان بین المللی زیادی در این شهر زندگی می‌کنند و در عین حال اقتصاد پویایی دارد.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید