مشاور املاک (ورمونت) • راهنمای خرید خانه

72

آمریکا کشوری پهناور متشکل از 50 ایالت است که هر کدام ویژگی‌های اقتصادی، فرهنگی و آب‌وهوایی خاص خود را دارند. برای اینکه بتوانید در ایالات متحده زندگی خوب و باکیفیتی را تجربه کنید باید بهترین مکان را برای زندگی انتخاب کنید. خرید خانه و تامین محل زندگی یکی از مهم‌ترین مراحل در مهاجرت است که به ایجاد احساس تعلق خاطر شما کمک بسیاری می‌کند. آشنایی با ایالت‌های مختلف به انتخاب بهترین محل برای زندگی شما کمک می‌کند. ورمونت یکی از ایالت‌های شناخته شده آمریکا است که احتمالا برای زندگی شما مناسب است. در این مطلب همه چیز را درباره ورمونت و خرید خانه در آن خواهید آموخت.

Home of Iranian Realtors | مشاوران املاک در آمریکا و کانادا

درباره ورمونت بیشتر بدانید

ورمونت یکی از امن‌ترین ایالت‌های آمریکا است که در منطقه نیوانگلند واقع شده است. این منطقه در تولید شیره درخت افرا رتبه نخست آمریکا را از آن خود کرده و اقتصادی پویا دارد. ساکنان اولیه این منطقه سرخ‌پوستان بومی آمریکا بودند که بعدها فرانسوی‌ها و سایر مهاجران جای آن‌ها را گرفته و شهرهای مدرن و امروزی تاسیس کردند.

این ایالت شرقی آمریکا با غذاهای ارگانیک، زیبایی‌های طبیعی و پنیر چدار معروف خود شناخته می‌شود. مزارع وسیع و پر محصول باعث شده بازارهای محلی آن در طول سال پر از محصولات کشاورزی و طبیعی باشد. زمین‌های این منطقه برای کشاورزی خیلی مناسب نیست، اما میوه‌های بسیار خوبی دارد.

زیبایی‌های این منطقه باعث شده صنعت گردشگری آن بسیار پویا باشد و بخشی از مردم درآمد خود را از این طریق تامین می‌کنند. بیش از 70 درصد از زمین‌های این منطقه جنگلی است و این یعنی مناظر طبیعی زیبا، هوای پاکیزه و آرامش از مشخصه‌های اصلی ورمونت به شمار می‌آید.

هوای مطبوع این منطقه و مسیرهای جنگلی جذاب، پیاده روی و انواع ورزش‌های مربوط به طبیعت گردی را به سرگرمی مطلوب مردم منطقه تبدیل کرده است. شهرهای کوچک و محیط محلی باعث شده مردم آشنایی خوبی نسبت به یکدیگر داشته باشند. در این منطقه مهاجران زیادی زندگی نمی‌کنند، جمعیت غالب منطقه سفید پوست و مسیحی هستند.

مشاور املاک خرید خانه در این منطقه را تشویق می‌کند و آن را یک سرمایه گذاری بلند مدت مطلوب می‌داند. اگر بتوانید یک شغل تمام وقت با درآمد مناسب در این منطقه پیدا کنید، زندگی در این ایالت حتما برای شما جذاب خواهد بود. این منطقه از ابتدا با برده‌داری مشکل داشت و از پیشگامان ملغی کردن آن به شمار می‌آید. تاریخ این منطقه شاهد تقابل سرخ‌پوستان محلی و مهاجران بوده و خاطرات زیادی برای گفتن دارد. اگر قصد اقامت در این منطقه را دارید باید جایی را برای زندگی انتخاب کنید که سطح مطلوبی از امکانات رفاهی را داشته باشد.

مشاور املاک ورمونت

هزینه زندگی در ورمونت

برای اینکه زندگی باکیفیتی را تجربه کنید باید هزینه زندگی در ورمونت را بررسی کنید و ببینید با درآمد شما هم‌خوانی داشته باشد. در مطلب مشاور املاک نیوهمپشایر تاکید کردیم زندگی در ایالت‌های گران آمریکا سخت است، اما به تناسب درآمد مردم هم بیشتر است.

مشاور املاک اوکلاهاما معتقد است شرایط زندگی مردم روی قیمت مسکن تاثیر مستقیم دارد. بنابراین قبل از خرید باید حدود قیمت‌ها و هزینه‌های اصلی زندگی در منطقه را بررسی کنید. در اینجا به برخی از مهم‌ترین این موارد اشاره می‌کنیم.

هزینه یک شام دونفره در یکی از رستوران‌های معمولی ورمونت در حدود 30 تا 75 دلار است. برای رفت‌وآمد با وسایل حمل و نقل عمومی ماهانه در حدود 30 تا 50 دلار باید هزینه کنید.

هزینه‌های اساسی مثل آب، برق، وسایل سرمایشی و گرمایشی برای یک آپارتمان 85 متری در این منطقه 75 تا 250 دلار در ماه است. اینترنت 20 مگابیت بر ثانیه نامحدود هم در حدود 37 تا 99 دلار هزینه خواهد داشت. وام مسکن سالانه 4.38 درصد بهره دارد و متوسط درآمد هر فرد با کسر مالیات در حدود 2125 دلار است.

خرید خانه در ورمونت

در ورمونت می‌توانید یک آپارتمان نقلی زیبا برای خودتان بخرید یا در یک خانه شخصی وسط یک مزرعه زندگی کنید. تنوع خانه و قیمت‌ها بسیار زیاد است و شما بسته به بودجه و نیاز خود می‌توانید خانه رویایی خود را خریداری کنید.

مراحل خرید خانه از تعیین سقف بودجه شما آغاز می‌شود. همچنین باید مشخص کنید قصد گرفتن وام بانکی دارید یا خیر. همان‌طور که در مطلب مشاور املاک اورگان گفتیم اغلب کارشناسان توصیه می‌کنند خانه اول خود را به صورت نقدی خریداری کنید تا مراحل قانونی کار زودتر طی شود و استرس بازپرداخت اقساط را نداشته باشید.

شما از طریق سایت‌های اینترنتی موجود می‌توانید حدود قیمت مسکن در هر منطقه را مشخص کنید و تصاویر بسیاری از خانه‌هایی که برای فروش گذاشته شده را ببینید. مرحله بعد بازدید محلی خانه‌ها است که بهتر است با همراهی یک مشاور املاک متخصص انجام شود.

مشاور املاک کالیفرنیا جنوبی جستجوی اینترنتی را تشویق می‌کند. اما، این نکته را فراموش نکنید که مشاوران کارشناس هم هستند و می‌توانند اطلاعاتی در مورد خانه و محله را به شما بدهند که در سایت‌ها نمی‌توانید پیدا کنید.

مشاور املاک ورمونت

چگونگی خرید خانه در ورمونت

خوشبختانه مشاور املاک ایرانی در آمریکا بسیار زیاد است و قطعا در ورمونت هم می‌توانید افرادی را پیدا کنید که مراحل خرید خانه را برای شما آسان‌تر کنند. قوانین محلی هر ایالت در مورد مالیات و وجوه قانونی که برای خرید ملک باید دریافت کنید، متفاوت است و باید قبل از خرید خانه در این مورد تحقیق کنید.

مشاور املاک داکوتا شمالی پیشنهاد می‌کند از یک مشاور حقوقی کمک بگیرید تا مراحل کار خرید خانه را با خیال آسوده طی کنید. فراموش نکنید خرید خانه در آمریکا تضمینی برای دریافت اجازه اقامت دائم نیست و اگر هدف شما از خرید خانه اقامت گرفتن است، باید به دنبال راهکار قانونی بهتری باشید. پس از انتخاب خانه کار خرید بسیار ساده است، باید با مالک به توافق برسید و کار ثبت سند در یک دفتر اسناد رسمی آمریکا انجام شود. مدارک قانونی مورد نیاز مثل کارت شناسایی عکس دار معتبر به همراه داشته باشید تا هنگام انتقال سند به مشکل برنخورید. پرداخت مالیات و وجوه قانونی یک ضرورت است و بدون آن سند به نام شما ثبت نخواهد شد.

هزینه خرید و اجاره ملک در ورمونت

مشاور املاک تنسی هزینه خرید و اجاره ملک را تابع عوامل مختلفی مثل مصالح بکار رفته در ساختمان، وضعیت بازار مسکن، امکانات رفاهی محله و توافق خریدار و فروشنده می‌داند. بنابراین قیمت یک خانه مشابه در دو محله ممکن است بسیار متفاوت باشد.

 در مناطق شهری ورمونت با بودجه 950 تا 1500 دلار می‌توانید آپارتمان تک خوابه خوبی را اجاره کنید. همچنین در خارج شهرها می‌توانید با قیمت 800 تا 1100 دلار آپارتمان یک خوابه را اجاره کنید.

هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه در مناطق شهری این ایالت 1800 تا 3000 دلار در ماه است و خارج شهرها می‌توانید با بودجه 1400 تا 2400 دلار در ماه یک آپارتمان سه خوابه بزرگ را اجاره کنید.

قیمت هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری ورمونت 1900 تا 2600 دلار است و قیمت هر متر مربع آپارتمان در خارج از شهرهای این ایالت 1000 تا 2600 دلار است.

مشاور املاک اوهایو تاکید دارد قبل از خرید ملک حتما آخرین قیمت‌ها را استعلام کنید تا در آینده از خرید خود پشیمان نشوید. خرید خانه‌هایی که نیاز به بازسازی دارند مقرون‌به‌صرفه‌تر است و می‌توانید بعدها خانه را به شکلی که دوست دارید بازسازی کنید.

به دلیل نرخ تورم پایین تغییر قیمت مسکن در آمریکا شیب کندی دارد و به همین دلیل لازم نیست نگران تغییرات خیلی سریع و غیر منطقی قیمت باشید. با این وجود، باید قیمت روز را بدانید تا معامله عادلانه‌ای داشته باشید.

مشاور املاک ایرانی در ورمونت

در مطلب مشاور املاک پنسیلوانیا تاکید کردیم مشاوران باید به منطقه فعالیت خود مسلط باشند و به منابع اطلاعاتی خوبی دسترسی داشته باشند تا بتوانند خانه‌هایی که برای اجاره و فروش گذاشته شده را به خوبی شناسایی کنند.

این افراد به خانه‌های مختلفی دسترسی دارند و به همین دلیل هرگاه به آن‌ها مراجعه کنید خیلی سریع چندین وقت بازدید برای شما هماهنگ می‌کنند.

بهترین مشاور املاک ورمونت را می‌توانید از تبلیغات و گفتگو با مردم محلی شناسایی کنید. توانایی برقراری ارتباط در این حرفه بسیار مهم است. اگر از یک مشاور فارسی زبان کمک بگیرید راحت‌تر می‌توانید نیازهای خود را با او مطرح کنید و با توجه به آشنایی که با فرهنگ شما دارد، احتمالا خانه‌های مناسب‌تری را معرفی خواهد کرد.

انتخاب یک مشاور املاک خوب و کاربلد روند خرید خانه شما را سریع‌تر کرده و کمک می‌کند بدون دغدغه انتخاب کنید و نگران آینده نباشید. در انتخاب مشاور تخصص، تعهد، پیگیری و اشتیاق او را در نظر داشته باشید.

مشاور املاک ورمونت

بهترین شهرهای ورمونت برای زندگی

هر ایالت آمریکا از چندین شهر و شهرک کوچک و بزرگ تشکیل شده که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. هنگام انتخاب خانه باید جایی را پیدا کنید که بیشترین هماهنگی را با نیازهای شما داشته باشد.

مشاور املاک داکوتا جنوبی توصیه می‌کند پیش از خرید خانه حتما در مورد هر محله تحقیق کنید و با ساکنان منطقه صحبتی داشته باشید تا در انتخاب خود اشتباه نکنید.

مشاور املاک کالیفرنیا شمالی در طول فعالیت خود بارها به خریدارانی برخورده است که بدون شناخت خانه خریدند و بعدها پشیمان شدند. برای اینکه در این دسته قرار نگیرید، بهتر است با بهترین شهرهای ورمونت که در این بخش مطلب به شما معرفی کردیم بیشتر آشنا شوید.

مون‌پلیه

کم جمعیت‌ترین مرکز ایالت آمریکا است و یکی از شهرهای امن و زیبای این کشور به شمار می‌آید. امکانات رفاهی منطقه در سطح مطلوبی است و زیبایی‌های طبیعی، تمیزی و مردم خونگرم از مهم‌ترین ویژگی‌های این شهر به شمار می‌آید. ساختمان پایتخت ایالت ورمانت که مهم‌ترین مرکز دولتی است، از جاذبه‌های توریستی منطقه است که بسیار زیبا طراحی و ساخته شده است. در این منطقه موقعیت‌های شغلی زیادی وجود ندارد و اغلب ساکنان محلی در موقعیت‌های شغلی خدماتی مشغول فعالیت هستند. رستوران‌های کوچک محلی در این منطقه دیده می‌شود و بستنی محبوب بن و جری در این شهر شهرت بسیار زیادی دارد. اگر به زندگی در شهرهای کوچک علاقه دارید، مون‌پلیه برای شما انتخاب خوبی است. این اسم فرانسوی بوده و یادگار اولین دسته مهاجرانی است که به این شهر وارد شدند.

برلینگتون

بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر منطقه است که عمده فعالیت‌های اقتصادی ایالت در آن انجام می‌شود. شهر بسیار امن و زیبا است، سکوت و شکوه شهر هر فردی را به خود جذب می‌کند. آب و هوای این شهر مرطوب قاره‌ای است و زمستان‌های آن نسبتا سرد است. در مقابل تابستان‌های گرم و مرطوبی دارد که برای گردشگران و ساکنان محلی بسیار مطلوب است.

مردم این منطقه درآمد خوبی دارند و همین امر باعث شده از نظر سلامتی در مقایسه با سایر مردم آمریکا وضعیت بهتری داشته باشند. زندگی بدون استرس و محیط اجتماعی گرم این منطقه هم در سلامت مردم تاثیرگذار بوده است. در نزدیکی مراکز تفریحی و پارک‌های این منطقه هیچ کس اجازه کشیدن سیگار را ندارد و مردم به سلامت خود اهمیت زیادی می‌دهند. فروشگاه‌های زیبا، رستوران‌ها و امکانات رفاهی خوبی هم در سطح شهر وجود دارد که همه می‌توانند از آن به راحتی استفاده کنند. داشتن خانه در این شهر به معنی این است که می‌توانید زندگی خوب و آرامی را در کنار اعضای خانواده تجربه کنید.

ورمونت ایالت چندان بزرگی نیست و از نظر جمعیت هم ساکنان کمی دارد. بنابراین، اگر به محیط‌های اجتماعی پر رفت‌وآمد و شهرهای شلوغ علاقه دارید برای شما مناسب نیست. اما یک ایالت ثروتمند با مردمان عالی است که برای جویندگان آرامش بهترین انتخاب است.

Home of Iranian Realtors | مشاوران املاک در آمریکا و کانادا

ممکن است شما دوست داشته باشید