مشاور املاک (ویرجینیا) • راهنمای خرید خانه

5,430

مشاوران املاک در ویرجینیا

Join Iranian Realtor

آمریکا کشوری پیشرفته و بزرگ است که برای رشد و توسعه به نیروی کار و مهارت‌های مهاجران نیاز دارد. این خدمات متقابل باعث شده هر ساله هزاران مهاجر به این سرزمین گام بگذارند. ایرانیان مهاجر جامعه کوچکی را در آمریکا تشکیل دادند که توانستند خود را با محیط جدید مطابقت داده به موفقیت‌های خوبی دست یابند. اگر شما هم دوست دارید به این جمع بپیوندید، اولین گام بعد از یافتن شغل مناسب خرید خانه است. شناخت ایالت‌های مختلف کمک می‌کند با توجه به شرایط و نیازهای خود انتخاب بهتری داشته باشید. ویرجینیا یکی از ایالت‌های کهن و شناخته شده آمریکا است که محل خوبی برای کار و زندگی است. در این مطلب بیشتر با این ایالت و شرایط خرید خانه در آن آشنا می‌شوید.

درباره ویرجینیا بیشتر بدانید

ویرجینیا زادگاه بسیاری از رئیس جمهورهای آمریکا بوده و یکی از ایالت‌های قدیمی آمریکا به شمار می‌آید که نه تنها در سیاست، بلکه در اقتصاد و فرهنگ آمریکا هم بسیار تاثیرگذار بوده است. این ایالت در منطقه آتلانتیک جنوبی آمریکا قرار دارد و از نظر آب و هوایی مرطوب است، که تحت تاثیر محیط کوهستانی اطراف خود قرار گرفته است. هرچه به سمت مناطق جنوبی ایالت پیش بروید هوا گرم‌تر و مرطوب‌تر می‌شود. این ایالت حدود 111 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد و دارای زیست بوم گیاهی و جانوری زیبا و منحصر به فردی است.

اقتصاد این منطقه بسیار پویا است و موقعیت‌های شغلی خوبی برای افراد دارای صلاحیت و توانمند وجود دارد. کشاورزی در این منطقه رونق خوبی دارد و بخش خصوصی این منطقه هم بسیار فعال است. برخی تجهیزات نظامی هم در کارخانه‌های این منطقه تولید می‌شود که به گردش چرخ اقتصاد منطقه کمک می‌کند.

بیش از 8 میلیون نفر در ایالت ویرجینیا سکونت دارند. مردم این منطقه اغلب سفید پوست هستند و از اروپا به این سرزمین مهاجرت کردند. دین بیشتر جمعیت این ایالت نیز مسیحیت است.

ایالت ویرجینیا (Virginia) محل زندگی بومیان سرخپوست آمریکایی بوده است. انگلیسی‌ها نخستین مهاجرانی بودند که به این سرزمین وارد شدند و آن را به یکی از مستعمرات خود تبدیل کردند. در طی سالیان این منطقه استقلال خود را بازیافت و اکنون حدود یک پنجم مردم این ناحیه را سیاه پوستان تشکیل می‌دهند و بخشی از جمعیت این منطقه هم آسیایی و لاتین تبار هستند.

مردم ویرجینیا کتاب‌خوان حرفه‌ای هستند و سرانه مطالعه در این ایالت بسیار بالاست. دانشگاه جیمز مدیسون، دانشگاه ویلیام اند ماری، دانشگاه جرج میسون و دانشگاه ویرجینیا تک مهم‌ترین مراکز آموزش عالی ایالت هستند که دانشجویان از سراسر جهان در رشته‌های متنوع آن تحصیل می‌کنند. 29 شهر مستقل در این ایالت وجود دارد که در کنار شهرک‌های متنوع محل اصلی سکونت ساکنان به شمار می‌آید.

هزینه زندگی در ویرجینیا

هزینه صرف یک وعده غذایی دونفره در یکی از رستوران‌های معمولی این ایالت 30 تا 70 دلار است. هزینه رفت و آمد ماهانه با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در حدود 50 تا 65 دلار است. هزینه‌های اساسی مثل آب، برق، وسایل گرمایشی و سایر حامل‌های انرژی برای یک آپارتمان 85 متری در حدود 76 تا 288 دلار خواهد بود. درآمد متوسط مردم با کاهش نرخ مالیات حدود 3667 دلار و نرخ سالانه بهره وام بانکی مسکن هم در حدود 4.37 درصد است.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

خرید خانه در ویرجینیا

برای خرید خانه در ویرجینیا باید قبل از هر چیز شهری که قصد اقامت در آن را دارید مشخص کنید. یکی از مهم‌ترین ملاک‌های انتخاب شهر پیدا کردن یک موقعیت شغلی مناسب است. داشتن یک شغل ثابت اولین چیزی است که باید به آن فکر کنید. پس از آن نوبت به بررسی شرایط فرهنگی و اجتماعی شهر است هر چه این فضا با شما هماهنگی بیشتری داشته باشد انطباق پیدا کردن با زندگی مردم ساده‌تر می‌شود و در نهایت باید وضعیت اقتصادی و هزینه‌های زندگی را بررسی کنید.

پس از انتخاب شهر، کار یافتن محله آغاز می‌شود. دسترسی محلی، وجود امکانات رفاهی مطلوب و قیمت مناسب خانه‎ها از جمله مسائلی است که باید به آن توجه کنید.

چگونگی خرید خانه در ویرجینیا

مشاور املاک ایرانی در آمریکا بهترین مرجع هستند که کار خرید خانه را سرعت بخشیده و با راهنمایی‌های خود مانع از تصمیم‌گیری‌های اشتباه شما می‌شوند. بودجه خود را به مشاور اعلام کنید و از آن‌ها بخواهید بر این اساس بهترین موارد را معرفی کنند.

خرید خانه در آمریکا برای همه افراد آزاد است و هر فردی با پاسپورت دانشجویی و توریستی می‌تواند خانه بخرد. اما، این هیچ تضمینی برای دریافت اقامت دائم آمریکا نیست. قانون آمریکا خرید خانه را مرجعی برای اعطای اقامت دائم نمی‌داند و اگر به دنبال دریافت اجازه اقامت هستید بهتر است به راهکار دیگری فکر کنید.

پس از یافتن خانه نوبت به مذاکره با مالک است و باید راهکاری پیدا کنید که هر دو طرف از مبادله راضی باشند. در نهایت باید ببینید ملک و مالک منع قانونی برای مبادله و خرید و فروش نداشته باشند.

طرح‌های توسعه‌ای و عمرانی شهر را بررسی کنید، چرا که هر برنامه شهرداری می‌تواند روی قیمت ملک در آینده تاثیرگذار باشد. نهایت تلاش خود را بکار ببرید که همه مراحل کار به صورت قانونی انجام شود تا در آینده از خرید خود پشیمان نشوید و برای فروش ملک به مشکل برنخورید. مرحله آخر کار در دفتر اسناد رسمی انجام می‌شود. وقتی مالیات و وجوه قانونی را پرداختید و مدارک لازم مثل مدرک عکس دار شناسایی را ارائه کردید، سند ملک کمتر از 1 ماه به نام شما می‌شود. افرادی که وام بانکی دریافت کردند ممکن است کمی بیشتر برای دریافت سند معطل شوند.

هزینه خرید و اجاره ملک در ویرجینیا

مشاور املاک بهترین مرجعی است که می‌تواند هزینه خرید و اجاره ملک را در اختیار شما بگذارد. در اینجا به متوسط نرخ خرید و فروش ملک و هزینه اجاره آپارتمان اشاره می‌کنیم. اما فراموش نکنید که مصالح بکار رفته در ساختمان، امکانات رفاهی محله و شرایط بازار روی قیمت‌ها تاثیرگذار هستند. به همین دلیل قیمت‌ها متغیر خواهد بود.

Jigar - Persian Dating App

برای اجاره آپارتمان یک خوابه در مراکز شهری ویرجینیا باید در حدود 1100 تا 1700 دلار هزینه کنید، اجاره آپارتمان یک خوابه در خارج از شهرهای این ایالت در حدود 900 تا 1200 دلار هزینه خواهد داشت. برای اجاره یک آپارتمان سه خوابه در مراکز شهری ایالت باید در حدود 1500 تا 2100 دلار هزینه کنید. همچنین هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در خارج شهرها هم در حدود 1200 تا 1850 دلار است.

هزینه خرید هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری ویرجینیا 2500 تا 2600 دلار است و در خارج از شهرها می‌توانید با 1400 تا 1500 دلار هر متر مربع آپارتمان را خریداری کنید.

مشاور املاک ایرانی در ویرجینیا

بهترین مشاور املاک ویرجینیا به منابع اطلاعاتی خوبی دسترسی دارند و به همین دلیل همیشه می‌توانند خانه‌های زیادی را برای خرید و فروش به شما معرفی کنند. یافتن یک مشاور خوب به شما این فرصت را می‌دهد که خانه خود را هرچه سریع‌تر پیدا کنید و دردسرهای کمتری هم داشته باشید.

سه مهارت ارتباطات موثر، مذاکره و شناخت بازار مسکن برای یک مشاور مسکن بسیار ضروری است. اگر مشاوری را پیدا کردید که به راحتی می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید و با پشتکار و پیگیر است برای شما بهترین انتخاب است. مواردی مثل تحصیلات، سن و جنسیت روی مهارت‌های مشاور هیچ تاثیری ندارند و بهتر است به آن‌ها توجه نکنید. مشاوران املاک برای فعالیت مجوزهای قانونی زیادی دریافت می‌کنند، به همین دلیل قابل اعتماد هستند.

بهترین شهرهای ویرجینیا برای زندگی

در اینجا به معرفی مهم‌ترین شهرهای ویرجینیا برای زندگی می‌پردازیم.

ویرجینیا بیچ

بزرگترین شهر ایالت است که به دلیل ساحل زیبا، آب و هوای مطلوب و تمیزی بسیار معروف است. ساکنان این شهر از امنیت بالایی برخوردار هستند و رفت و آمد به نقاط مختلف شهری این منطقه بسیار راحت است. سیستم حمل و نقل عمومی پیشرفته و امکانات آموزشی خوب از مهم‌ترین ویژگی‌های این شهر است.

ریچموند

مرکز ایالت بوده و به همین دلیل از نظر سیاسی بسیار با اهمیت است. بانک فدرال رزرو و کاپیتول از مهم‌ترین مراکز اقتصادی ریچموند به شمار می‌آیند. در این شهر بیش از 28 دبستان وجود دارد و وجود 24 هزار دانش آموز در آن به رونق مراکز آموزشی کمک کرده است.

نورفک

بعد از ویرجینیابیچ، نورفک بزرگ‌ترین شهر ویرجینیا است که از نظر اقتصادی بسیار پویا بوده و ناو هواپیمابر تیمیتز آمریکا هم در کنار این شهر پهلو گرفته است. شهر بزرگ، پیشرفته و زیبا است و برای زندگی شرایط مطلوبی دارد. با توجه به وجود سواحل زیبا تفریحات ساحلی و مشاغل حوزه گردشگری هم در این منطقه رواج دارد.

چساپیک

این شهر بیش از 222 هزار نفر جمعیت دارد و در فهرست مشهورترین شهرهای ایالت ویرجینیا قرار دارد. این شهر محل زندگی خانواده‌های زیادی است که آب و هوای تمیز، مناظر زیبا و امنیت این منطقه را برای خود برگزیدند.

ویرجینیا یکی از ایالت‌های شناخته شده آمریکا است که برای زندگی شرایط مطلوبی دارد. در این منطقه بیش از 29 شهر وجود دارد که نیویورت نیوز، الکساندریا، همپتون، روناک، سافک و بورثموث برخی از این شهرها هستند.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید