مشاور املاک (ویسکانسین) • راهنمای خرید خانه

4,714

مشاوران املاک در ویسکانسین

Join Iranian Realtor

خرید خانه یکی از سرمایه گذاری‌های بلند مدتی است که انجام آن بدون بررسی و شناخته ممکن است عواقب سختی داشته باشد. برای افرادی که پا به یک کشور جدید می‌گذارند و قصد دارند زندگی خود را آنجا بسازند و ما آن‌ها را تحت عنوان مهاجر می‌شناسیم، این کار ریسک بیشتری هم دارد. کمک گرفتن از متخصصان باتجربه و مطالعه در خصوص ویژگی‌های فرهنگی، اقتصادی و بازار مسکن کمک می‌کند تصمیمات بهتری بگیرید. آمریکا کشور بزرگی است که شناخت ایالت‌های پنجاه گانه آن چندان ساده نیست. ویسکانسین یکی از این ایالت‌ها است که می‌تواند انتخاب خوبی برای زندگی باشد. اگر قصد خرید یا اجاره ملک در ویسکانسین را دارید این مطلب را تا آخر دنبال کنید.

درباره ویسکانسین بیشتر بدانید

ویسکانسین از ایالت‌های غرب میانه آمریکا است که اقتصاد پویایی دارد و به سرزمین لبنیات آمریکا مشهور است. پنیر یکی از جاذبه‌های مهم این منطقه است و هر ساله حجم زیادی از پنیرهای متنوع در این منطقه تولید می‌شود که در دنیا مشهور است. شعار آن‌ها پیش به جلو است و برای دستیابی به اهداف بلند مدت خود به نیروی انسانی متخصص زیادی نیاز دارند.

مساحت این ایالت بیش از 170 هزار کیلومتر مربع است و در حدود 5 میلیون نفر جمعیت دارد. شرایط امکانات رفاهی و سطح زندگی بالا در این ایالت باعث شده در بین 10 ایالت برتر آمریکا برای زندگی باشد. کشاورزی و تولید اصلی‌ترین فعالیت‌های اقتصادی این ایالت آمریکا به شمار می‌آید. جمعیت فقیر این ناحیه در حدود 10 درصد است و نرخ بیکاری پایینی هم دارد.

آب و هوای این منطقه مرطوب قاره‌ای است و تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد و برقی دارد. بخش‌های جنوبی ویسکانسین نسبت به مناطق شمالی آن گرم‌تر هستند. رطوبت بالا در تابستان‌ها که باعث شرجی شدن هوا می‌شود، بسیار شبیه آب‌وهوای شمال ایران است و بیشتر در تابستان‌ها دیده می‌شود. سپتامبر بهترین ماه سال در این منطقه است که آب و هوا در آن زمان بسیار عالی است.

ویسکانسین ایالت نسبتا امنی است که مردم در مورد امنیت خود نگرانی چندانی ندارند. نرخ جرم و جنایت در این منطقه پایین است و  مردم با خیال آسوده از خانه‌های خود خارج می‌شوند. وضعیت نظام آموزشی در این ایالت خوب است و نرخ افراد تحصیل کرده این ایالت به ویژه در مقطع دیپلم از سطح کشوری بسیار بالاتر است. اعضای هیأت علمی دانشگاه ویسکانسین بیش از 10 جایزه نوبل گرفتند که آمار خوبی است. بنابراین سطح آموزش دانشگاه‌های این منطقه هم بالا است و برای ادامه تحصیل جای خوبی به شمار می‌رود.

هزینه زندگی در ویسکانسین

هزینه‌های زندگی روی قیمت خانه هم تاثیرگذار است، پس به راحتی نمی‌توان از کنار آن گذشت در اینجا متوسط به برخی از هزینه‌های زندگی در ویسکانسین اشاره می‌کنیم تا با حدود قیمت‌ها آشنا شوید.

هزینه یک وعده غذایی دو نفره در رستوران‌های معمولی ایالت در حدود 45 تا 70 دلار است. برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در ماه باید 60 تا 75 دلار هزینه کنید. هزینه‌های اساسی مثل برق، وسایل گرمایشی و سایر حامل‌های انرژی برای یک آپارتمان 85 متری در حدود 63 تا 180 دلار است. برای استفاده از اینترنت 10 مگابیت بر ثانیه نامحدود در ماه باید بین 47 تا 58 دلار هزینه کنید.

IranianRealtor.org - Top Iranian Realtors

متوسط درآمد ماهیانه در این منطقه پس از کسر مالیات در حدود 2447 دلار است و نرخ بهره وام مسکن سالیانه 4.14 درصد محاسبه می‌شود.

خرید خانه در ویسکانسین

مشاور املاک مهم‌ترین مرجع برای خرید ملک در ویسکانسین است که با توجه به تسلطی که بر منطقه دارند می‌توانند خانه‌هایی که برای فروش گذاشته شده را به شما معرفی کنند. در کنار آن می‌توانید به وب‌سایت‌های اینترنتی محلی هم سر بزنید و خانه‌های فروشی را به همراه تصاویر آن‌ها ببینید.

در نهایت معمولا مقابل خانه‌های فروشی تابلو اعلاناتی نصب می‌شود که به شما اطلاع داده می‌شود می‌توانید نسبت به خرید آن ملک اقدام کنید. پس با مشاهده این تابلو می‌توانید با شماره اعلام شده روی آن، تماس گرفته و برای بازدید از ملک وقت بگیرید.

با توجه به اینکه خرید خانه یکی از سرمایه گذاری‌های مهمی است که هر خانواده انجام می‌دهد، بهتر است برای بازدید خانه وقت بگذارید. هرچه خانه‌هایی که می‌بینید بیشتر باشد، شانس اینکه خانه رویایی خود را پیدا کنید افزایش پیدا می‌کند.

طبق قوانین آمریکا خرید خانه در این کشور تضمینی برای دریافت اجازه اقامت دائم ندارد. پس اگر هدف شما از خرید خانه در ویسکانسین دریافت اجازه اقامت است، باید بگوییم بهتر است به دنبال راهکارهای بهتری باشید.

چگونگی خرید خانه در ویسکانسین

مشاور املاک ایرانی در آمریکا مراحل مختلف خرید خانه را به این ترتیب شرح می‌دهند. قبل از هر چیز باید بودجه‌ای که برای خرید خانه در نظر گرفتید مشخص کنید و تصمیم بگیرید آیا برای خرید خانه قصد دریافت وام دارید یا خیر. وام گرفتن در آمریکا کار سختی نیست، اما هر خانواده باید ببیند از پس هزینه‌های آن بر می‌آید یا خیر. اگر بتوانید وام بگیرید سقف بودجه شما برای خرید خانه افزایش پیدا می‌کند.

سطح امکانات رفاهی در مناطق مختلف آمریکا یکسان نیست پس شما باید ببینید با توجه به انتظاری که از خانه خود دارید کدام منطقه برای شما مناسب‌تر است. سپس بر مبنای بودجه‌ خود خانه‌ها را دسته بندی کرده و کار بازدید را شروع کنید. اگر تازه به ایالت وارد شدید، قبل از خرید خانه مدتی در مسکن اجاره‌ای زندگی کنید و پس از شناخت کامل برای خرید اقدام کنید.

مهم نیست خانه دلخواه خود را از چه طریقی پیدا می‌کنید قبل از مبادله اطمینان حاصل کنید ملک و مالک برای انتقال سند مشکل قانونی نداشته باشند. طرح‌های توسعه‌ای منطقه را هم بررسی کنید چرا که روی آینده قیمت‌ها تاثیر مستقیم دارند. در نهایت هر ایالت برخی قوانین منطقه‌ای در خصوص مالیات و انتقال سند دارد، در مورد آن‌ها تحقیق کنید تا همه کارها روال قانونی خود را طی کند.

Jigar - Persian Dating App

برای انتقال سند باید به یک دفتر اسناد رسمی بروید پس از آن کارها ساده می‌شود. پس از ارائه مدارک قانونی و پرداخت مالیات ظرف مدت کمتر از 1 ماه سند به صورت قانونی به نام شما خواهد شد. این نخستین مرحله‌ای است که نسبت به کشور جدید احساس تعلق خاطر کنید و جایی در آنجا برای خود داشته باشید.

هزینه خرید و اجاره ملک در ویسکانسین

هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در مراکز شهری ایالت در حدود 800 تا 1400 دلار و نرخ متوسط اجاره آپارتمان یک خوابه در خارج از مراکز شهری بین 620 تا 1000 دلار است. برای خرید یک آپارتمان سه خوابه در شهرهای ویسکانسین باید در حدود 1500 تا 3000 دلار هزینه کنید. اجاره آپارتمان سه خوابه در خارج از مراکز شهری هم 950 تا 2100 دلار هزینه دارد.

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مراکز شهری ایالت در حدود 1500 تا 2400 دلار و قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مراکز شهری 570 تا 1800 دلار است.

قبل از مبادله نهایی ملک حتما قیمت روز مسکن را استعلام کنید تا بعدها از خرید خودتان پشیمان نشوید.

مشاور املاک ایرانی در ویسکانسین

بهترین مشاور املاک ویسکانسین را می‌توانید در گفتگو با مردم محلی، آگهی‌های بازرگانی و کتاب‌های راهنمای مشاغل شهر پیدا کینید. یک مشاور خوب باید پیگیر، متخصص و باتجربه باشد. جنسیت، سن و تحصیلات مشاور در کار او تاثیر زیادی ندارد. پس اگر شخصی را یافتید که به راحتی با او ارتباط برقرار می‌کنید، بسیار پیگیر است و همواره موارد جدیدی برای بازدید به شما معرفی می‌کند حتما انتخاب خوبی است.

انتخاب مشاور خوب روند خرید خانه را سرعت بخشیده و کمک می‌کند با خیال آسوده خانه بخرید پس ارزش آن را دارد که مدتی وقت بگذارید، تا شخص مناسبی را پیدا کنید. اگرچه تکنولوژی و اینترنت راهکارهای مختلفی را برای خرید ملک پیش روی خریداران قرار داده، اما هنوز هم مشاوران املاک بهترین در دسترس‌ترین و قابل اعتمادترین مرجع مبادله ملک در سراسر جهان به شمار می‌آیند.

بهترین شهرهای ویسکانسین برای زندگی

در اینجا به برخی از شهرهای شناخته شده ویسکانسین اشاره می‌کنیم تا بیشتر با آن‌ها آشنا شوید.

میلواکی

بزرگترین شهر ایالت ویسکانسین است که از شهرهای پرجمعیت آمریکا هم به شمار می‌آید. ورزش در این شهر بسیار پرطرفدار است و تیم بسکتبال میلواکی باکز در قلب مردم جا دارد. دانشگاه ویسکانسین هم که در این شهر واقع شده تنوع رشته خوبی دارد و دانشجویان زیادی در آن مشغول تحصیل هستند. اغلب مردم این شهر سفید پوست هستند و مسیحیت دین رسمی منطقه به شمار می‌آیند. مهاجران فرانسوی اولین افرادی هستند که وارد این منطقه شدند و بعد از آن آلمانی‌ها هم شهر میلواکی را برای زندگی انتخاب کردند. در حال حاضر گروهی از لاتین تبارها، سیاهپوستان و آسیایی تبارها هم در شهر زندگی می‌کنند.

مدیسن

پایتخت ایالت و یکی از شهرهای مهم منطقه است که بیش از 20 هزار نفر جمعیت دارد. نام ایالت از بنیان گذار این شهر یعنی جیمز مدیسن وام گرفته و با اینکه خیلی بزرگ نیست اما بسیار تمیز، امن و زیبا است. امکانات آموزشی آن در سطح مطلوبی است و همیشه به نیروی کار متخصص نیاز دارد. خرید خانه در این شهر یک سرمایه گذاری خوب است، اگر شغل مناسبی در شهر یافتید برای خرید خانه معطل نکنید.

واپاکا

ارزان‌ترین شهر ایالت برای زندگی است که هزینه خوراک، سلامت و مسکن در آن نسبت به سایر شهرهای ایالت ارزان‌تر است. شاخص‌های رفاهی و خدمات حمل و نقل عمومی هم در آن مناسب است. واوپاکا شهر کوچکی است که زندگی در آن از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

EXT LINKS:

ممکن است شما دوست داشته باشید